| | | | | | |

کنفرانس مطبوعاتی کریستین پولیسیچ : اینجا می توانید در تاریخ باشگاه نفس بکشید

فوتبال۷۲۴- کنفرانس مطبوعاتی کریستین پولیسیچ خرید جدید میلان از چلسی با رسانه ها امروز بعد از عقد قرارداد با روسونری انجام شد.

در مورد اولین برداشت:

من خوشحالم که اینجا هستم. من اثر واو را احساس کردم، اینجا می توانید در تاریخ باشگاه نفس بکشید. این مکان واقعاً ویژه ای است و من بسیار مفتخرم که اینجا هستم.

در مورد لیگ قهرمانان:

لیگ قهرمانان؟ قطعا تلاش خواهیم کرد. یک دلیل خوب برای آمدن به اینجا این است که میلان در این تورنمنت بازی می کند. من اینجا هستم تا به تیم کمک کنم تا قهرمان لیگ قهرمانان شود، همانطور که قبلاً اتفاق افتاده است، نه یک بار در گذشته این باشگاه.

در مورد انتقال به میلان:

وقتی باشگاهی مانند میلان به شما علاقه نشان می دهد، به آن فکر می کنید و نمی توانید به اینجا نیایید. من با پیولی صحبت کردم، او باعث شد احساس کنم عضوی از تیم هستم و این چیزی است که به من اعتماد به نفس می دهد.

درباره شماره 11:

شماره 11؟ شماره افسانه بود. اتاقی که دوست دارم یک فرصت عالی است.

درباره رافا لیائو:

بازی با لیائو؟ من اینجا هستم تا به تیم کمک کنم. لیائو باورنکردنی است: او با مهارت به بازیکنان پاس می دهد و خیلی خوب گل می زند. من نمی توانم صبر کنم تا بفهمم بهترین موقعیت برای من برای کمک به تیم چیست.

درباره هم تیمی های چلسی:

من با توموری و ژیرو صحبت کرده ام، آنها از حضور من در اینجا خوشحال هستند و من رابطه خوبی با آنها دارم.

لیگ قهرمانان اروپا 24-2023
4
3
1
278′
0
0
0
0 (0)
0
0
سری آ ایتالیا 24-2023
10
9
1
660′
1
0
0
4 (0)
2
0
جمع:
14
12
2
938′
1
0
0
4 (0)
2
0

در مورد اینکه چرا اینجا هستی:

من نیز اینجا هستم زیرا فرصت های زیادی در چلسی نداشتم. اینجا می‌خواهم دوباره شروع کنم، شانس‌هایی خواهم داشت و می‌خواهم به سطح جدیدی برسم.

درباره هواداران:

هواداران میلان همه جا هستند، حتی در ایالات متحده. یادم می آید که پرچم های قرمز و سیاه زیادی دیدم. میلان یکی از افسانه ای ترین باشگاه های جهان به حساب می آید.

در مورد پشت شما در زمین:

من می توانم هم به عنوان وینگر و هم به عنوان هافبک تهاجمی بازی کنم. من همچنین احساس راحتی می کنم که در پست مهاجم بازی کنم. می خواهم بهترین بازی ام را نشان دهم.

درباره دربی مقابل اینتر:

تولد من در روز دربی است. به ثمر رساندن گل و پیروزی بهترین چیز خواهد بود، این یک تولد فوق العاده خواهد بود.

در مورد انتقال به میلان:

تماس اولیه با میلان از تیم ملی شروع شد. وقتی چنین چیزی را شنیدم، بلافاصله خواستم بگویم بله. بعد از چند روز، کاملاً از تصمیمی که گرفته بودم مطمئن بودم.

یک کلمه در مورد آث میلان:

تاریخی، افسانه ای. من به اینجا آمدم زیرا فرصت بسیار خوبی برای بازی در یک باشگاه فوق العاده و غیرمعمول دارم. من اینجا هستم تا به بالاترین سطح حرفه ای خود برسم.

در مورد جامها:

اسکودتو یا لیگ قهرمانان؟ هر دو را می گویم. قهرمانی در لیگ برای هواداران بسیار مهم است. میلان سال گذشته به لیگ قهرمانان اروپا نزدیک بود و ما سعی می کنیم در این فصل نیز بهترین عملکرد خود را انجام دهیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید