| |

گفته های حسن صالیحمیدزیچ در کنفرانس معارفه عمر ریچاردز و دایوت اوپامکانو

«ما بسیار خوشحالیم که عمر اینجا در مونیخ است. او نقاط قوت زیادی دارد که این نقاط قوت بلافاصله در زمین تمرین دیده شده است. مربی به طور جداگانه با او بسیار کار می کند. ما مطمئنیم که از بازی او بسیار لذت خواهیم برد.»

Image

در مورد دیویس و هرناندز :

«ما هرچه در توان داشته باشیم انجام خواهیم داد تا بچه ها هرچه زودتر آماده بازی شوند. من فکر می کنم آنها در ماه آگوست دوباره برمی گردند. آلفونسو چهار تا شش هفته زمان نیاز دارد. البته آنها می خواهند در اسرع وقت شروع به بازی کنند و به ترکیب برگردند.

البته همیشه مایه تاسف است وقتی بازیکنان [مانند دیویس و لوکاس] آسیب می بینند. اما بازیکنانی داریم که می توانند پست آنها را پر کنند. ما قصد نداریم در بازار نقل و انتقالات [برای جایگزینی آنها] فعال باشیم. آنها آسیب دیدگی قابل کنترل و درمان است. ما در دفاع مجهز هستیم [و بقدر کافی بازیکن داریم].»

Image

در مورد نقل و انتقالات:

«البته شرایط برای ما آسان نیست. شما ما را می شناسید، و می دانید چگونه خرید و فروش می کنیم و چگونه در بازار نقل و انتقالات عمل می کنیم. وقتی می بینید که سایر باشگاه ها در بازار چگونه کار می کنند، کار آسانی نیست. خلاق خواهیم بود و سعی می کنیم بازیکنان را متقاعد کنیم که باشگاه جذابی هستیم.»

«دایوت اینجاست تا بازی کند و عملکردش را نشان دهد. او در تکل های بسیار قوی است؛ بسیار بسیار قدرتمند است و پاسکاری خوبی دارد. او یک مزیت دارد که دیگر مربی را می شناسد. او نیازی به زمان طولانی برای جا افتادن درتیم ندارد.»

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید