تاسا د پرتغال

2019-2020
نهایی
راند اول تا پنجم
نمایش تمام صفحه
مرحله 1/4 نهایی
مرحله نیمه نهایی
فینال
۲۴ دی ۱۳۹۸
- 22:30
پورتو
2 1
Varzim
۲۵ دی ۱۳۹۸
- 01:45
بنفیکا
3 2
ریوآوه
۲۶ دی ۱۳۹۸
- 00:30
پاکوش فریرا
0 1
فامالیسائو
۲۷ دی ۱۳۹۸
- 00:30
Academico Viseu
1 0
Canelas 2010
۱۶ بهمن ۱۳۹۸
- 01:15
Academico Viseu
1 1
پورتو
۲۴ بهمن ۱۳۹۸
- 01:15
پورتو
3 0
Academico Viseu
۱۵ بهمن ۱۳۹۸
- 23:45
بنفیکا
3 2
فامالیسائو
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
- 01:15
فامالیسائو
1 1
بنفیکا
۱۲ مرداد ۱۳۹۹
- 00:15
بنفیکا
1 2
پورتو
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 19:30
Câmara de Lobos
0 4
Felgueiras 1932
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 19:30
Pevidem
1 3
Berço
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Lagos
1 0
Lusitano GC Évora
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Manteigas
1 3
Bustelo
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
São João Ver
0 3
Sanjoanense
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Sintra
1 0
Loures
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
Lusitânia
1 2
Amora
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 14:30
Sertanense
1 1
Oleiros
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 19:30
Alverca
3 0
Sacavenense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Fafe
3 0
Rebordelo
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Mirandela
2 0
Atlético Arcos
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Pedras Salgadas
3 1
Vila Pouca
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Montalegre
1 0
Cerveira
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Maria da Fonte
3 0
Bragança
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
GD Prado
1 2
Carção
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Vilarinho
0 2
Oliveirense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
یونیائو مادیرا
1 0
Vila Real
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Amarante
2 1
Trofense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Porto Cruz
0 3
AR São Martinho
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Pedras Rubras
0 3
Vizela
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Paredes
0 0
Lusitânia Lourosa
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Espinho
2 0
Castro Daire
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
آروکا
5 0
Rebordosa
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Coimbrões
4 1
Régua
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Canelas 2010
3 1
Valadares Gaia
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Gondomar
3 1
Leça
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Mortágua
4 2
Anadia
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Condeixa
0 0
Oliveira Hospital
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Águeda
5 0
Ferreira de Aves
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Beira-Mar
6 0
Pampilhosense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Vila Cortez
0 3
Ginásio Figueirense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Lusitano FCV
3 2
Ançã
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
GRAP
2 3
AD Portomosense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Vila Velha de Ródão
0 5
Caldas
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
União de Leiria
5 0
Crato
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Marinhense
0 0
Fátima
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Águias do Moradal
2 4
Vitória de Sernache
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
São Roque (Açores)
0 1
Torreense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
União Almeirim
2 3
União Santarém
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Sintrense
1 0
Coruchense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Coutada
2 0
Fayal
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Pêro Pinheiro
2 2
۱º Dezembro
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Real
4 1
Estrela Vendas Novas
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Oriental Lisboa
2 0
Ideal
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Olhanense
1 0
Armacenenses
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Aljustrelense
3 2
Vasco da Gama AC
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Juventude Évora
2 2
Moncarapachense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Louletano
1 0
Ferreiras
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Penedo Gordo
2 0
Praia Milfontes
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Merelinense
0 0
Ponte da Barca
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
Eléctrico
0 7
Benfica Castelo Branco
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
Praiense
4 0
Fabril Barreiro
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
Fontinhas
1 3
Pinhalnovense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
Rabo Peixe
1 0
Olímpico do Montijo
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 15:00
Velense
0 5
Alcochetense
۶ مهر ۱۳۹۸
- 17:30
Rabo Peixe
0 1
Academico Viseu
۶ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Berço
1 3
فیرنزه
۶ مهر ۱۳۹۸
- 19:00
یونیائو مادیرا
1 2
Fafe
۶ مهر ۱۳۹۸
- 19:30
Carção
0 2
Vilafranquense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 14:30
Condeixa
0 0
Lusitânia
۷ مهر ۱۳۹۸
- 17:30
União Santarém
1 2
فارنسی
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Alcochetense
0 4
Leixoes
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Coimbrões
3 1
GD Prado
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Coruchense
0 4
Olímpico do Montijo
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
AD Portomosense
0 3
Alverca
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Sintra
2 0
Amarante
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Amora
2 1
São João Ver
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Penedo Gordo
0 1
Fabril Barreiro
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Atlético Arcos
0 2
Praiense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Oliveirense
2 1
Felgueiras 1932
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Canelas 2010
4 0
Ançã
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Benfica Castelo Branco
3 2
Olhanense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Fátima
4 0
Coutada
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Gondomar
0 1
Valadares Gaia
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
AR São Martinho
0 0
Merelinense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Maria da Fonte
1 5
Pedras Salgadas
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Pêro Pinheiro
0 0
Vitória de Sernache
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Moncarapachense
0 1
Sertanense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Sintrense
1 2
Anadia
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Beira-Mar
2 0
Bustelo
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Loures
2 2
Lusitano GC Évora
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Lagos
1 3
Pevidem
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Eléctrico
1 6
آروکا
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Lusitânia Lourosa
4 2
SC Covilha
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Aljustrelense
0 2
Casa Pia
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Mirandela
1 2
چاوس
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Vila Pouca
0 4
Mafra
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Mortágua
2 3
Penafiel
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Leça
0 0
Oliveirense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Caldas
0 1
Varzim
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Lusitano FCV
0 1
آکادمیکا
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Pinhalnovense
1 2
اشتوریل
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
União de Leiria
0 1
Real
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Sanjoanense
1 0
Ideal
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Montalegre
0 1
Marinhense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Vizela
6 1
Fontinhas
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Louletano
1 1
Ginásio Figueirense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Espinho
2 0
ناسیونال
۷ مهر ۱۳۹۸
- 19:30
Águias do Moradal
1 0
Torreense
۷ مهر ۱۳۹۸
- 20:15
Vasco da Gama AC
0 4
Cova De Piedade
۷ مهر ۱۳۹۸
- 23:15
Águeda
4 1
Oriental Lisboa
۲۶ مهر ۱۳۹۸
- 00:15
Alverca
2 0
اسپورتینگ لیسبون
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 00:00
Cova De Piedade
0 4
بنفیکا
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 14:45
Condeixa
0 1
ریوآوه
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 17:30
Sintra
1 1
ویتوریا گیمارش
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Louletano
1 2
پاکوش فریرا
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Pevidem
0 2
بلننسس
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Amora
0 1
Sanjoanense
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Espinho
2 1
Vilafranquense
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Academico Viseu
3 1
Real
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Fabril Barreiro
1 3
موریرنزه
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 19:30
Penafiel
0 2
خیل ویسنته
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
فیرنزه
3 0
توندلا
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
فارنسی
5 2
آوس
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 21:30
آکادمیکا
2 1
پورتیموننزه
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 22:15
Coimbrões
0 5
پورتو
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 00:15
Leça
1 3
براگا
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 17:30
Águias do Moradal
0 5
ویتوریا ستوبال
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Varzim
1 0
اشتوریل
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Mafra
1 0
Fafe
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Marinhense
1 0
Fátima
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Vitória de Sernache
0 0
Sertanense
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Loures
4 2
Benfica Castelo Branco
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Pedras Salgadas
1 0
Águeda
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Casa Pia
1 3
Vizela
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
آروکا
1 0
Merelinense
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Olímpico do Montijo
0 1
Anadia
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Oliveirense
0 3
سانتاکلارا
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:30
Lusitânia Lourosa
1 1
فامالیسائو
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 19:30
چاوس
2 1
بوآویستا
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 20:00
Valadares Gaia
0 0
Canelas 2010
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
Beira-Mar
2 2
ماریتیمو
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 23:15
Leixoes
4 2
Praiense
۱ آذر ۱۳۹۸
- 21:45
Leixoes
1 4
سانتاکلارا
۲ آذر ۱۳۹۸
- 01:15
Varzim
1 0
Loures
۲ آذر ۱۳۹۸
- 18:30
Sertanense
2 1
فارنسی
۲ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
Espinho
3 2
آروکا
۲ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
Academico Viseu
1 0
فیرنزه
۲ آذر ۱۳۹۸
- 21:15
فامالیسائو
1 0
آکادمیکا
۲ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
براگا
1 0
خیل ویسنته
۳ آذر ۱۳۹۸
- 01:15
Vizela
1 2
بنفیکا
۳ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
Pedras Salgadas
0 0
Canelas 2010
۳ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
موریرنزه
1 3
Mafra
۳ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
Anadia
2 1
Beira-Mar
۳ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
Sintra
0 2
Marinhense
۳ آذر ۱۳۹۸
- 19:30
پاکوش فریرا
1 0
Sanjoanense
۳ آذر ۱۳۹۸
- 20:00
ریوآوه
1 0
Alverca
۳ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
پورتو
4 0
ویتوریا ستوبال
۴ آذر ۱۳۹۸
- 00:30
چاوس
1 0
بلننسس
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 18:45
Academico Viseu
1 0
چاوس
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:15
Varzim
2 1
Anadia
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 01:00
Marinhense
0 2
ریوآوه
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 18:45
Sertanense
0 1
Canelas 2010
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 23:15
پاکوش فریرا
3 0
Espinho
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 01:15
بنفیکا
2 1
براگا
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:45
پورتو
1 0
سانتاکلارا
۲۹ آذر ۱۳۹۸
- 02:15
فامالیسائو
3 0
Mafra

دیدگاهتان را بنویسید

رقابتهای باشگاهی

آفریقا
competition logo
جام ملتهای آفریقا
2021-2022
آلمان
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2015-2016
competition logo
دی اف بی پوکال
2020-2021
دی اف بی پوکال
2018-2019
competition logo
دی اف بی پوکال
2019-2020
دی اف بی پوکال
2017-2018
competition logo
دی اف بی پوکال
2021-2022
دی اف بی پوکال
2016-2017
سوپرکاپ آلمان
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ آلمان
2020-2021
اروپا
competition logo
لیگ ملتهای اروپا
2021-2022
اسپانیا
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2018-2019
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2017-2018
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2021-2022
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2020-2021
لالیگا اسپانیا
2018-2019
لالیگا اسپانیا
2017-2018
لالیگا اسپانیا
2016-2017
لالیگا اسپانیا
2015-2016
competition logo
لالیگا اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا اسپانیا
2020-2021
competition logo
لالیگا اسپانیا
2021-2022
competition logo
کوپا دل ری
2021-2022
کوپا دل ری
2018-2019
competition logo
کوپا دل ری
2019-2020
competition logo
کوپا دل ری
2020-2021
انگلستان
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2020-2021
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2015-2016
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2021-2022
ایتالیا
competition logo
سری آ ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری آ ایتالیا
2015-2016
سری آ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری آ ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری آ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری آ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سری آ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری بی ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری بی ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری بی ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری بی ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2021-2022
competition logo
کوپا ایتالیا
2021-2022
کوپا ایتالیا
2015-2016
competition logo
کوپا ایتالیا
2016-2017
competition logo
کوپا ایتالیا
2017-2018
competition logo
کوپا ایتالیا
2018-2019
competition logo
کوپا ایتالیا
2019-2020
competition logo
کوپا ایتالیا
2020-2021
ایران
competition logo
ایران
2019-2020
competition logo
ایران
2020-2021
برزیل
competition logo
سری آ برزیل
2021-2022
competition logo
سری آ برزیل
2020-2021
بلژیک
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2019-2020
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2020-2021
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2021-2022
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2018-2019
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2016-2017
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2017-2018
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2015-2016
ترکیه
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2018-2019
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2019-2020
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2021-2022
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2020-2021
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2017-2018
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2016-2017
جهان
competition logo
دوستانه ملی
2021-2022
روسیه
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2021-2022
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2020-2021
فرانسه
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2021-2022
لیگ 1 فرانسه
2017-2018
لیگ 1 فرانسه
2018-2019
لیگ 1 فرانسه
2016-2017
لیگ 1 فرانسه
2015-2016
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2021-2022
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2018-2019
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2017-2018
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2015-2016
competition logo
کاپ فرانسه
2021-2022
competition logo
کاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
کاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
کاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2016-2017
هلند
competition logo
اردیویسه هلند
2020-2021
competition logo
اردیویسه هلند
2019-2020
competition logo
اردیویسه هلند
2021-2022
competition logo
اردیویسه هلند
2015-2016
competition logo
اردیویسه هلند
2018-2019
competition logo
اردیویسه هلند
2016-2017
competition logo
اردیویسه هلند
2017-2018
پرتغال
competition logo
تاسا د پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا د پرتغال
2021-2022
competition logo
تاسا د پرتغال
2019-2020
competition logo
تاسا د پرتغال
2018-2019
competition logo
تاسا د پرتغال
2017-2018
competition logo
تاسا د پرتغال
2016-2017
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2016-2017
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2021-2022
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2018-2019
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2017-2018
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2015-2016

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P