تاسا د پرتغال

2019-2020
نمایش تمام صفحه
Estádio Do Dragão ۲۴ دی ۱۳۹۸ 22:30
پورتو
2 1
Varzim
۲۴ دی ۱۳۹۸ 22:30
Estádio Do Dragão
پورتو
2
1
Varzim
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۲۵ دی ۱۳۹۸ 01:45
بنفیکا
3 2
ریوآوه
۲۵ دی ۱۳۹۸ 01:45
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
3
2
ریوآوه
Estádio da Capital do Móvel ۲۶ دی ۱۳۹۸ 00:30
پاکوش فریرا
0 1
فامالیسائو
۲۶ دی ۱۳۹۸ 00:30
Estádio da Capital do Móvel
پاکوش فریرا
0
1
فامالیسائو
Estádio Municipal do Fontelo ۲۷ دی ۱۳۹۸ 00:30
Academico Viseu
1 0
Canelas 2010
۲۷ دی ۱۳۹۸ 00:30
Estádio Municipal do Fontelo
Academico Viseu
1
0
Canelas 2010
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ 01:15
Academico Viseu
1 1
پورتو
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ 01:15
Academico Viseu
1
1
پورتو
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ 01:15
پورتو
3 0
Academico Viseu
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ 01:15
پورتو
3
0
Academico Viseu
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ 23:45
بنفیکا
3 2
فامالیسائو
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ 23:45
بنفیکا
3
2
فامالیسائو
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ 01:15
فامالیسائو
1 1
بنفیکا
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ 01:15
فامالیسائو
1
1
بنفیکا
Estádio Nacional ۴ خرداد ۱۳۹۹ 21:45
بنفیکا
- -
پورتو
۴ خرداد ۱۳۹۹ 21:45
Estádio Nacional
بنفیکا
-
-
پورتو
Estádio Municipal de Camara de Lobos ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Câmara de Lobos
0 4
Felgueiras 1932
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Estádio Municipal de Camara de Lobos
Câmara de Lobos
0
4
Felgueiras 1932
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Pevidem
1 3
Berço
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Pevidem
1
3
Berço
Estádio Municipal Fernando Cabrita ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Lagos
1 0
Lusitano GC Évora
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal Fernando Cabrita
Lagos
1
0
Lusitano GC Évora
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Manteigas
1 3
Bustelo
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Manteigas
1
3
Bustelo
Estádio Clube São João de Ver ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
São João Ver
0 3
Sanjoanense
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Clube São João de Ver
São João Ver
0
3
Sanjoanense
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Sintra
1 0
Loures
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Sintra
1
0
Loures
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Lusitânia
1 2
Amora
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Lusitânia
1
2
Amora
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 14:30
Sertanense
1 1
Oleiros
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 14:30
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
Sertanense
1
1
Oleiros
پنالتی ها 5-3
Complexo Desportivo FC Alverca ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Alverca
3 0
Sacavenense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Complexo Desportivo FC Alverca
Alverca
3
0
Sacavenense
Parque Municipal dos Desportos ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Fafe
3 0
Rebordelo
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Parque Municipal dos Desportos
Fafe
3
0
Rebordelo
Estádio São Sebastião ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Mirandela
2 0
Atlético Arcos
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio São Sebastião
Mirandela
2
0
Atlético Arcos
Estádio da Portelinha ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Pedras Salgadas
3 1
Vila Pouca
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio da Portelinha
Pedras Salgadas
3
1
Vila Pouca
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Montalegre
1 0
Cerveira
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
Montalegre
1
0
Cerveira
Estádio Moinhos Novos ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Maria da Fonte
3 0
Bragança
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Moinhos Novos
Maria da Fonte
3
0
Bragança
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
GD Prado
1 2
Carção
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
GD Prado
1
2
Carção
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Vilarinho
0 2
Oliveirense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Vilarinho
0
2
Oliveirense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
یونیائو مادیرا
1 0
Vila Real
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
یونیائو مادیرا
1
0
Vila Real
Estádio Municipal de Amarante ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Amarante
2 1
Trofense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Amarante
Amarante
2
1
Trofense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Porto Cruz
0 3
AR São Martinho
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Porto Cruz
0
3
AR São Martinho
Estádio Municipal de Pedras Rubras ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Pedras Rubras
0 3
Vizela
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Pedras Rubras
Pedras Rubras
0
3
Vizela
Cidade Desportiva De Paredes ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Paredes
0 0
Lusitânia Lourosa
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Cidade Desportiva De Paredes
Paredes
0
0
Lusitânia Lourosa
پنالتی ها 2-4
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Espinho
2 0
Castro Daire
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Espinho
2
0
Castro Daire
Estádio Municipal de Arouca ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
آروکا
5 0
Rebordosa
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Arouca
آروکا
5
0
Rebordosa
Parque Silva Matos ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Coimbrões
4 1
Régua
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Parque Silva Matos
Coimbrões
4
1
Régua
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Canelas 2010
3 1
Valadares Gaia
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
Canelas 2010
3
1
Valadares Gaia
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Gondomar
3 1
Leça
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Gondomar
3
1
Leça
Campo da Gandarada ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Mortágua
4 2
Anadia
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Campo da Gandarada
Mortágua
4
2
Anadia
Estádio Municipal de Condeixa ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Condeixa
0 0
Oliveira Hospital
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
0
0
Oliveira Hospital
پنالتی ها 5-4
Estádio Municipal de Águeda ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Águeda
5 0
Ferreira de Aves
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Águeda
Águeda
5
0
Ferreira de Aves
Estádio Municipal de Aveiro ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Beira-Mar
6 0
Pampilhosense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Aveiro
Beira-Mar
6
0
Pampilhosense
Estádio Municipal da Guarda ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Vila Cortez
0 3
Ginásio Figueirense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal da Guarda
Vila Cortez
0
3
Ginásio Figueirense
Estádio dos Trambelos ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Lusitano FCV
3 2
Ançã
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio dos Trambelos
Lusitano FCV
3
2
Ançã
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
GRAP
2 3
AD Portomosense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
GRAP
2
3
AD Portomosense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Vila Velha de Ródão
0 5
Caldas
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Vila Velha de Ródão
0
5
Caldas
Estádio Dr. Magalhães Pessoa ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
União de Leiria
5 0
Crato
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Dr. Magalhães Pessoa
União de Leiria
5
0
Crato
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Marinhense
0 0
Fátima
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Marinhense
0
0
Fátima
پنالتی ها 1-4
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Águias do Moradal
2 4
Vitória de Sernache
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Águias do Moradal
2
4
Vitória de Sernache
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
São Roque (Açores)
0 1
Torreense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
São Roque (Açores)
0
1
Torreense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
União Almeirim
2 3
União Santarém
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
União Almeirim
2
3
União Santarém
Estadio do Sport União Sintrense ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Sintrense
1 0
Coruchense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estadio do Sport União Sintrense
Sintrense
1
0
Coruchense
در وقتهای اضافه
Campo Manuel Marques ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Coutada
2 0
Fayal
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Campo Manuel Marques
Coutada
2
0
Fayal
Parque de Jogos Pardal Monteiro ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Pêro Pinheiro
2 2
۱º Dezembro
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Parque de Jogos Pardal Monteiro
Pêro Pinheiro
2
2
۱º Dezembro
پنالتی ها 4-2
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Real
4 1
Estrela Vendas Novas
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Real
4
1
Estrela Vendas Novas
Campo Engenheiro Carlos Salema ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Oriental Lisboa
2 0
Ideal
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Campo Engenheiro Carlos Salema
Oriental Lisboa
2
0
Ideal
Estádio José Arcanjo ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Olhanense
1 0
Armacenenses
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio José Arcanjo
Olhanense
1
0
Armacenenses
Estádio Municipal de Aljustrel ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Aljustrelense
3 2
Vasco da Gama AC
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Aljustrel
Aljustrelense
3
2
Vasco da Gama AC
Estádio Sanches de Miranda ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Juventude Évora
2 2
Moncarapachense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Sanches de Miranda
Juventude Évora
2
2
Moncarapachense
پنالتی ها 6-7
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Louletano
1 0
Ferreiras
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Louletano
1
0
Ferreiras
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Penedo Gordo
2 0
Praia Milfontes
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Penedo Gordo
2
0
Praia Milfontes
Estádio João Soares Vieira ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Merelinense
0 0
Ponte da Barca
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Estádio João Soares Vieira
Merelinense
0
0
Ponte da Barca
پنالتی ها 5-4
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Eléctrico
0 7
Benfica Castelo Branco
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Eléctrico
0
7
Benfica Castelo Branco
Estádio Municipal da Praia da Vitória ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Praiense
4 0
Fabril Barreiro
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Estádio Municipal da Praia da Vitória
Praiense
4
0
Fabril Barreiro
در وقتهای اضافه
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Fontinhas
1 3
Pinhalnovense
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Fontinhas
1
3
Pinhalnovense
در وقتهای اضافه
Campo Municipal da Ribeira Grande ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Rabo Peixe
1 0
Olímpico do Montijo
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Campo Municipal da Ribeira Grande
Rabo Peixe
1
0
Olímpico do Montijo
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 15:00
Velense
0 5
Alcochetense
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 15:00
Velense
0
5
Alcochetense
Campo Municipal da Ribeira Grande ۶ مهر ۱۳۹۸ 17:30
Rabo Peixe
0 1
Academico Viseu
۶ مهر ۱۳۹۸ 17:30
Campo Municipal da Ribeira Grande
Rabo Peixe
0
1
Academico Viseu
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Berço
1 3
فیرنزه
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Berço
1
3
فیرنزه
۶ مهر ۱۳۹۸ 19:00
یونیائو مادیرا
1 2
Fafe
۶ مهر ۱۳۹۸ 19:00
یونیائو مادیرا
1
2
Fafe
۶ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Carção
0 2
Vilafranquense
۶ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Carção
0
2
Vilafranquense
Estádio Municipal de Condeixa ۷ مهر ۱۳۹۸ 14:30
Condeixa
0 0
Lusitânia
۷ مهر ۱۳۹۸ 14:30
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
0
0
Lusitânia
پنالتی ها 5-4
۷ مهر ۱۳۹۸ 17:30
União Santarém
1 2
Farense
۷ مهر ۱۳۹۸ 17:30
União Santarém
1
2
Farense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Alcochetense
0 4
Leixoes
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Alcochetense
0
4
Leixoes
Parque Silva Matos ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Coimbrões
3 1
GD Prado
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Parque Silva Matos
Coimbrões
3
1
GD Prado
Estádio Municipal Prof. José Peseiro ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Coruchense
0 4
Olímpico do Montijo
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal Prof. José Peseiro
Coruchense
0
4
Olímpico do Montijo
Parque de Jogos de Porto de Mós ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
AD Portomosense
0 3
Alverca
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Parque de Jogos de Porto de Mós
AD Portomosense
0
3
Alverca
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Sintra
2 0
Amarante
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Sintra
2
0
Amarante
Estádio da Medideira ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Amora
2 1
São João Ver
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio da Medideira
Amora
2
1
São João Ver
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Penedo Gordo
0 1
Fabril Barreiro
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Penedo Gordo
0
1
Fabril Barreiro
Estádio Municipal da Coutada ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Atlético Arcos
0 2
Praiense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal da Coutada
Atlético Arcos
0
2
Praiense
Estádio de Ribes ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Oliveirense
2 1
Felgueiras 1932
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio de Ribes
Oliveirense
2
1
Felgueiras 1932
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Canelas 2010
4 0
Ançã
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
Canelas 2010
4
0
Ançã
Estádio Municipal Vale do Romeiro ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Benfica Castelo Branco
3 2
Olhanense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal Vale do Romeiro
Benfica Castelo Branco
3
2
Olhanense
Estádio Papa Francisco ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Fátima
4 0
Coutada
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Papa Francisco
Fátima
4
0
Coutada
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Gondomar
0 1
Valadares Gaia
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Gondomar
0
1
Valadares Gaia
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
AR São Martinho
0 0
Merelinense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
AR São Martinho
0
0
Merelinense
پنالتی ها 2-4
Estádio Moinhos Novos ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Maria da Fonte
1 5
Pedras Salgadas
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Moinhos Novos
Maria da Fonte
1
5
Pedras Salgadas
Parque de Jogos Pardal Monteiro ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Pêro Pinheiro
0 0
Vitória de Sernache
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Parque de Jogos Pardal Monteiro
Pêro Pinheiro
0
0
Vitória de Sernache
پنالتی ها 3-4
Estádio da Torrinha ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Moncarapachense
0 1
Sertanense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio da Torrinha
Moncarapachense
0
1
Sertanense
Estadio do Sport União Sintrense ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Sintrense
1 2
Anadia
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estadio do Sport União Sintrense
Sintrense
1
2
Anadia
Estádio Municipal de Aveiro ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Beira-Mar
2 0
Bustelo
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal de Aveiro
Beira-Mar
2
0
Bustelo
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Loures
2 2
Lusitano GC Évora
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Loures
2
2
Lusitano GC Évora
پنالتی ها 4-2
Estádio Municipal Fernando Cabrita ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Lagos
1 3
Pevidem
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal Fernando Cabrita
Lagos
1
3
Pevidem
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Eléctrico
1 6
آروکا
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Eléctrico
1
6
آروکا
Estádio do Lusitânia FC ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Lusitânia Lourosa
4 2
SC Covilha
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio do Lusitânia FC
Lusitânia Lourosa
4
2
SC Covilha
Estádio Municipal de Aljustrel ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Aljustrelense
0 2
Casa Pia
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal de Aljustrel
Aljustrelense
0
2
Casa Pia
Estádio São Sebastião ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Mirandela
1 2
چاوس
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio São Sebastião
Mirandela
1
2
چاوس
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Vila Pouca
0 4
Mafra
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Vila Pouca
0
4
Mafra
Campo da Gandarada ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Mortágua
2 3
Penafiel
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Campo da Gandarada
Mortágua
2
3
Penafiel
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Leça
0 0
Oliveirense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Leça
0
0
Oliveirense
پنالتی ها 4-3
Campo da Mata ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Caldas
0 1
Varzim
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Campo da Mata
Caldas
0
1
Varzim
Estádio dos Trambelos ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Lusitano FCV
0 1
آکادمیکا
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio dos Trambelos
Lusitano FCV
0
1
آکادمیکا
Campo Santos Jorge ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Pinhalnovense
1 2
اشتوریل
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Campo Santos Jorge
Pinhalnovense
1
2
اشتوریل
Estádio Dr. Magalhães Pessoa ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
União de Leiria
0 1
Real
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Dr. Magalhães Pessoa
União de Leiria
0
1
Real
Estádio Conde Dias Garcia ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Sanjoanense
1 0
Ideal
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Conde Dias Garcia
Sanjoanense
1
0
Ideal
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Montalegre
0 1
Marinhense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
Montalegre
0
1
Marinhense
Estádio Do Vizela ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Vizela
6 1
Fontinhas
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Do Vizela
Vizela
6
1
Fontinhas
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Louletano
1 1
Ginásio Figueirense
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Louletano
1
1
Ginásio Figueirense
پنالتی ها 4-2
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Espinho
2 0
ناسیونال
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Espinho
2
0
ناسیونال
۷ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Águias do Moradal
1 0
Torreense
۷ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Águias do Moradal
1
0
Torreense
۷ مهر ۱۳۹۸ 20:15
Vasco da Gama AC
0 4
Cova De Piedade
۷ مهر ۱۳۹۸ 20:15
Vasco da Gama AC
0
4
Cova De Piedade
Estádio Municipal de Águeda ۷ مهر ۱۳۹۸ 23:15
Águeda
4 1
Oriental Lisboa
۷ مهر ۱۳۹۸ 23:15
Estádio Municipal de Águeda
Águeda
4
1
Oriental Lisboa
Complexo Desportivo FC Alverca ۲۶ مهر ۱۳۹۸ 00:15
Alverca
2 0
اسپورتینگ لیسبون
۲۶ مهر ۱۳۹۸ 00:15
Complexo Desportivo FC Alverca
Alverca
2
0
اسپورتینگ لیسبون
Estádio Municipal José Martins Vieira ۲۷ مهر ۱۳۹۸
Cova De Piedade
0 4
بنفیکا
۲۷ مهر ۱۳۹۸
Estádio Municipal José Martins Vieira
Cova De Piedade
0
4
بنفیکا
Estádio Municipal de Condeixa ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 14:45
Condeixa
0 1
ریوآوه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 14:45
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
0
1
ریوآوه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 17:30
Sintra
1 1
ویتوریا گیمارش
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 17:30
Sintra
1
1
ویتوریا گیمارش
پنالتی ها 4-3
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Louletano
1 2
پاکوش فریرا
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Louletano
1
2
پاکوش فریرا
در وقتهای اضافه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Pevidem
0 2
بلننسس
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Pevidem
0
2
بلننسس
Estádio da Medideira ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Amora
0 1
Sanjoanense
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio da Medideira
Amora
0
1
Sanjoanense
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Espinho
2 1
Vilafranquense
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Espinho
2
1
Vilafranquense
Estádio Municipal do Fontelo ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Academico Viseu
3 1
Real
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal do Fontelo
Academico Viseu
3
1
Real
Estádio Alfredo da Silva ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Fabril Barreiro
1 3
موریرنزه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Alfredo da Silva
Fabril Barreiro
1
3
موریرنزه
Estádio Municipal 25 de Abril ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Penafiel
0 2
خیل ویسنته
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Estádio Municipal 25 de Abril
Penafiel
0
2
خیل ویسنته
Estádio Marcolino de Castro ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
فیرنزه
3 0
توندلا
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Marcolino de Castro
فیرنزه
3
0
توندلا
Estádio de São Lúis ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Farense
5 2
آوس
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Estádio de São Lúis
Farense
5
2
آوس
Estádio EFAPEL ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 21:30
آکادمیکا
2 1
پورتیموننزه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 21:30
Estádio EFAPEL
آکادمیکا
2
1
پورتیموننزه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 22:15
Coimbrões
0 5
پورتو
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 22:15
Coimbrões
0
5
پورتو
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 00:15
Leça
1 3
براگا
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 00:15
Leça
1
3
براگا
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 17:30
Águias do Moradal
0 5
ویتوریا ستوبال
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 17:30
Águias do Moradal
0
5
ویتوریا ستوبال
Estádio Varzim Sport Club ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Varzim
1 0
اشتوریل
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Varzim Sport Club
Varzim
1
0
اشتوریل
Estádio Municipal de Mafra ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Mafra
1 0
Fafe
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal de Mafra
Mafra
1
0
Fafe
در وقتهای اضافه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Marinhense
1 0
Fátima
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Marinhense
1
0
Fátima
Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Vitória de Sernache
0 0
Sertanense
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira
Vitória de Sernache
0
0
Sertanense
پنالتی ها 4-5
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Loures
4 2
Benfica Castelo Branco
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Loures
4
2
Benfica Castelo Branco
در وقتهای اضافه
Estádio da Portelinha ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Pedras Salgadas
1 0
Águeda
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio da Portelinha
Pedras Salgadas
1
0
Águeda
Campo Engenheiro Carlos Salema ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Casa Pia
1 3
Vizela
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Campo Engenheiro Carlos Salema
Casa Pia
1
3
Vizela
Estádio Municipal de Arouca ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
آروکا
1 0
Merelinense
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio Municipal de Arouca
آروکا
1
0
Merelinense
Campo da Liberdade ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Olímpico do Montijo
0 1
Anadia
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Campo da Liberdade
Olímpico do Montijo
0
1
Anadia
Estádio de Ribes ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Oliveirense
0 3
سانتاکلارا
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio de Ribes
Oliveirense
0
3
سانتاکلارا
Estádio do Lusitânia FC ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Lusitânia Lourosa
1 1
فامالیسائو
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:30
Estádio do Lusitânia FC
Lusitânia Lourosa
1
1
فامالیسائو
پنالتی ها 5-6
Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 19:30
چاوس
2 1
بوآویستا
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 19:30
Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira
چاوس
2
1
بوآویستا
در وقتهای اضافه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:00
Valadares Gaia
0 0
Canelas 2010
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:00
Valadares Gaia
0
0
Canelas 2010
پنالتی ها 10-11
Estádio Municipal de Aveiro ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Beira-Mar
2 2
ماریتیمو
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Estádio Municipal de Aveiro
Beira-Mar
2
2
ماریتیمو
پنالتی ها 5-4
Estádio do Mar ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 23:15
Leixoes
4 2
Praiense
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 23:15
Estádio do Mar
Leixoes
4
2
Praiense
Estádio do Mar ۱ آذر ۱۳۹۸ 21:45
Leixoes
1 4
سانتاکلارا
۱ آذر ۱۳۹۸ 21:45
Estádio do Mar
Leixoes
1
4
سانتاکلارا
Estádio Varzim Sport Club ۲ آذر ۱۳۹۸ 01:15
Varzim
1 0
Loures
۲ آذر ۱۳۹۸ 01:15
Estádio Varzim Sport Club
Varzim
1
0
Loures
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos ۲ آذر ۱۳۹۸ 18:30
Sertanense
2 1
Farense
۲ آذر ۱۳۹۸ 18:30
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
Sertanense
2
1
Farense
در وقتهای اضافه
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Espinho
3 2
آروکا
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Espinho
3
2
آروکا
در وقتهای اضافه
Estádio Municipal do Fontelo ۲ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Academico Viseu
1 0
فیرنزه
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Estádio Municipal do Fontelo
Academico Viseu
1
0
فیرنزه
Estádio Municipal 22 de Junho ۲ آذر ۱۳۹۸ 21:15
فامالیسائو
1 0
آکادمیکا
۲ آذر ۱۳۹۸ 21:15
Estádio Municipal 22 de Junho
فامالیسائو
1
0
آکادمیکا
Estádio Municipal de Braga ۲ آذر ۱۳۹۸ 23:00
براگا
1 0
خیل ویسنته
۲ آذر ۱۳۹۸ 23:00
Estádio Municipal de Braga
براگا
1
0
خیل ویسنته
Estádio Do Vizela ۳ آذر ۱۳۹۸ 01:15
Vizela
1 2
بنفیکا
۳ آذر ۱۳۹۸ 01:15
Estádio Do Vizela
Vizela
1
2
بنفیکا
Estádio da Portelinha ۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Pedras Salgadas
0 0
Canelas 2010
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Estádio da Portelinha
Pedras Salgadas
0
0
Canelas 2010
پنالتی ها 5-6
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas ۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
موریرنزه
1 3
Mafra
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
موریرنزه
1
3
Mafra
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira ۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Anadia
2 1
Beira-Mar
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
Anadia
2
1
Beira-Mar
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Sintra
0 2
Marinhense
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Sintra
0
2
Marinhense
Estádio da Capital do Móvel ۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
پاکوش فریرا
1 0
Sanjoanense
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:30
Estádio da Capital do Móvel
پاکوش فریرا
1
0
Sanjoanense
Estádio do Rio Ave Futebol Clube ۳ آذر ۱۳۹۸ 20:00
ریوآوه
1 0
Alverca
۳ آذر ۱۳۹۸ 20:00
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
ریوآوه
1
0
Alverca
Estádio Do Dragão ۳ آذر ۱۳۹۸ 22:00
پورتو
4 0
ویتوریا ستوبال
۳ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Estádio Do Dragão
پورتو
4
0
ویتوریا ستوبال
Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira ۴ آذر ۱۳۹۸ 00:30
چاوس
1 0
بلننسس
۴ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira
چاوس
1
0
بلننسس
Estádio Municipal do Fontelo ۲۶ آذر ۱۳۹۸ 18:45
Academico Viseu
1 0
چاوس
۲۶ آذر ۱۳۹۸ 18:45
Estádio Municipal do Fontelo
Academico Viseu
1
0
چاوس
Estádio Varzim Sport Club ۲۶ آذر ۱۳۹۸ 22:15
Varzim
2 1
Anadia
۲۶ آذر ۱۳۹۸ 22:15
Estádio Varzim Sport Club
Varzim
2
1
Anadia
در وقتهای اضافه
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 01:00
Marinhense
0 2
ریوآوه
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 01:00
Marinhense
0
2
ریوآوه
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos ۲۷ آذر ۱۳۹۸ 18:45
Sertanense
0 1
Canelas 2010
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 18:45
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
Sertanense
0
1
Canelas 2010
Estádio da Capital do Móvel ۲۷ آذر ۱۳۹۸ 23:15
پاکوش فریرا
3 0
Espinho
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 23:15
Estádio da Capital do Móvel
پاکوش فریرا
3
0
Espinho
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۲۸ آذر ۱۳۹۸ 01:15
بنفیکا
2 1
براگا
۲۸ آذر ۱۳۹۸ 01:15
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
2
1
براگا
۲۸ آذر ۱۳۹۸ 23:45
پورتو
1 0
سانتاکلارا
۲۸ آذر ۱۳۹۸ 23:45
پورتو
1
0
سانتاکلارا
۲۹ آذر ۱۳۹۸ 02:15
فامالیسائو
3 0
Mafra
۲۹ آذر ۱۳۹۸ 02:15
فامالیسائو
3
0
Mafra

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P