لیگ اروپا

2017-2018
نمایش تمام صفحه
جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
گروه B
گروه C
گروه D
گروه E
گروه F
گروه G
گروه H
گروه I
گروه J
گروه K
گروه L
مقدماتی دور اول
۸ تیر ۱۳۹۶ 16:30
Shirak
0 2
Gorica
۸ تیر ۱۳۹۶ 16:30
Shirak
0
2
Gorica
| Gyumri City Stadium
۸ تیر ۱۳۹۶ 18:30
Irtysh Pavlodar
1 0
Dunav Ruse
۸ تیر ۱۳۹۶ 18:30
Irtysh Pavlodar
1
0
Dunav Ruse
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:15
کایرات
6 0
Atlantas
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:15
کایرات
6
0
Atlantas
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Partizani
1 3
Botev Plovdiv
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Partizani
1
3
Botev Plovdiv
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Pyunik Yerevan
1 4
اسلوان براتیسلاوا
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Pyunik Yerevan
1
4
اسلوان براتیسلاوا
| Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:30
FK Ventspils
0 0
Valur Reykjavik
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:30
FK Ventspils
0
0
Valur Reykjavik
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:50
AS Trencin
5 1
Torpedo Kutaisi
۸ تیر ۱۳۹۶ 19:50
AS Trencin
5
1
Torpedo Kutaisi
| Mestský futbalový štadión Na Sihoti
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:00
دینامو مینسک
2 1
NSI Runavik
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:00
دینامو مینسک
2
1
NSI Runavik
| Stadyen Traktar
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:00
FC Levadia Tallinn
0 2
Cork City
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:00
FC Levadia Tallinn
0
2
Cork City
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
اشکندیا
3 0
Dacia
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
اشکندیا
3
0
Dacia
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Shakhter Soligorsk
0 0
Suduva Marijampole
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Shakhter Soligorsk
0
0
Suduva Marijampole
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
vaasa PS
1 0
Olimpija Ljubljana
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
vaasa PS
1
0
Olimpija Ljubljana
| Elisa Stadion
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Chikhura Sachkhere
0 1
SCR Altach
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Chikhura Sachkhere
0
1
SCR Altach
| Boris Paichadze Dinamo Arena
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
دینامو باتومی
0 1
Jagiellonia
۸ تیر ۱۳۹۶ 20:30
دینامو باتومی
0
1
Jagiellonia
| Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:00
Lyngby
1 0
Bangor City
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:00
Lyngby
1
0
Bangor City
| Lyngby Stadion
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:00
Kalju Nomme
2 1
B36 Torshavn
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:00
Kalju Nomme
2
1
B36 Torshavn
| A. Le Coq Arena
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:15
فرانس واروژ
2 0
Jelgava
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:15
فرانس واروژ
2
0
Jelgava
| Groupama Aréna
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:15
Beitar Jerusalem
4 3
Vasas
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:15
Beitar Jerusalem
4
3
Vasas
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zira
2 0
FC Differdange 03
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zira
2
0
FC Differdange 03
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zaria Balti
2 1
FK Sarajevo
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zaria Balti
2
1
FK Sarajevo
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Levski Sofia
3 1
Sutjeska
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Levski Sofia
3
1
Sutjeska
| Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
ODD Ballklubb
3 0
Ballymena United
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
ODD Ballklubb
3
0
Ballymena United
| Skagerak Arena
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
UE Santa Coloma
0 2
NK Osijek
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
UE Santa Coloma
0
2
NK Osijek
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Haugesund
7 0
Coleraine FC
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Haugesund
7
0
Coleraine FC
| Haugesund Stadion
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AEK Larnaca
5 0
لینکولن رد ایمپس
۸ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AEK Larnaca
5
0
لینکولن رد ایمپس
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Fola Esch
2 1
Milsami Orhei
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Fola Esch
2
1
Milsami Orhei
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
مکابی تل آویو
2 0
Tirana
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
مکابی تل آویو
2
0
Tirana
| Winner Stadium
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
GAP Connah S Quay FC
1 0
هلسینکی
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
GAP Connah S Quay FC
1
0
هلسینکی
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Bala Town
1 2
FC Vaduz
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Bala Town
1
2
FC Vaduz
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Vojvodina
2 1
Ružomberok
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Vojvodina
2
1
Ružomberok
| Stadion Karađorđe
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
KI Klaksvik
0 0
AIK stockholm
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
KI Klaksvik
0
0
AIK stockholm
| Gundadalur
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
IFK Norrkoping
5 0
Prishtina
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
IFK Norrkoping
5
0
Prishtina
| Östgötaporten
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Skenderbeu Korce
1 0
UE Sant Julia
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Skenderbeu Korce
1
0
UE Sant Julia
| Stadiumi Skënderbeu
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
میتیلند
6 1
Derry City
۸ تیر ۱۳۹۶ 22:30
میتیلند
6
1
Derry City
| MCH Arena
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Siroki Brijeg
2 0
Ordabasy
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Siroki Brijeg
2
0
Ordabasy
| Stadion Pecara
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Tre Penne
0 1
FK Rabotnicki
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Tre Penne
0
1
FK Rabotnicki
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
NK Domzale
2 0
فلورا تالین
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
NK Domzale
2
0
فلورا تالین
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
FK Mladost Podgorica
1 0
Gandzasar
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
FK Mladost Podgorica
1
0
Gandzasar
| Stadion Pod Goricom
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Mladost Lucani
0 3
Keshla FC
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Mladost Lucani
0
3
Keshla FC
| Stadion Mladosti u Lučanima
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
ستاره سرخ بلگراد
3 0
Floriana
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:00
ستاره سرخ بلگراد
3
0
Floriana
| Stadion Rajko Mitić
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Videoton FC
2 0
Balzan FC
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Videoton FC
2
0
Balzan FC
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
رنجرز
1 0
Progres Niederkorn
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
رنجرز
1
0
Progres Niederkorn
| Ibrox Stadium
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
St Joseph S Fc
0 4
AEL
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
St Joseph S Fc
0
4
AEL
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
لخ پوزنان
4 0
Pelister
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
لخ پوزنان
4
0
Pelister
| INEA stadion
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
ST Johnstone
1 2
FK Trakai
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
ST Johnstone
1
2
FK Trakai
| McDiarmid Park
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Crusaders FC
3 1
FK Liepaja
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Crusaders FC
3
1
FK Liepaja
| Seaview
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Valletta FC
2 0
Folgore
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Valletta FC
2
0
Folgore
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Zeljeznicar Sarajevo
1 0
Zeta
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Zeljeznicar Sarajevo
1
0
Zeta
| Stadion Grbavica
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:45
KR Reykjavik
0 0
SJK
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:45
KR Reykjavik
0
0
SJK
| Alvogenvöllurinn
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:45
Stjarnan
0 1
شمروک روورز
۸ تیر ۱۳۹۶ 23:45
Stjarnan
0
1
شمروک روورز
| Samsung völlurinn
۱۳ تیر ۱۳۹۶ 20:15
Balzan FC
3 3
Videoton FC
۱۳ تیر ۱۳۹۶ 20:15
Balzan FC
3
3
Videoton FC
۱۳ تیر ۱۳۹۶ 22:15
Progres Niederkorn
2 0
رنجرز
۱۳ تیر ۱۳۹۶ 22:15
Progres Niederkorn
2
0
رنجرز
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 18:30
Dacia
0 4
اشکندیا
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 18:30
Dacia
0
4
اشکندیا
| Stadionul Moldova
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 18:30
AEL
6 0
St Joseph S Fc
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 18:30
AEL
6
0
St Joseph S Fc
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Suduva Marijampole
2 1
Shakhter Soligorsk
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Suduva Marijampole
2
1
Shakhter Soligorsk
| Marijampolės sporto centro stadione
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Milsami Orhei
1 1
Fola Esch
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Milsami Orhei
1
1
Fola Esch
| Complexul Sportiv Raional
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Tirana
0 3
مکابی تل آویو
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Tirana
0
3
مکابی تل آویو
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Ordabasy
0 0
Siroki Brijeg
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Ordabasy
0
0
Siroki Brijeg
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Pelister
0 3
لخ پوزنان
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Pelister
0
3
لخ پوزنان
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:00
Jelgava
0 1
فرانس واروژ
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:00
Jelgava
0
1
فرانس واروژ
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:00
FK Rabotnicki
6 0
Tre Penne
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:00
FK Rabotnicki
6
0
Tre Penne
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Atlantas
1 2
کایرات
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Atlantas
1
2
کایرات
| Klaipėdos m. centrinis stadionas
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
هلسینکی
3 0
GAP Connah S Quay FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
هلسینکی
3
0
GAP Connah S Quay FC
| Telia 5G -areena
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
فلورا تالین
2 3
NK Domzale
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
فلورا تالین
2
3
NK Domzale
| A. Le Coq Arena
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Gandzasar
0 3
FK Mladost Podgorica
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Gandzasar
0
3
FK Mladost Podgorica
| Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
FK Trakai
1 0
ST Johnstone
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
FK Trakai
1
0
ST Johnstone
| Vilniaus LFF stadionas
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
SJK
0 2
KR Reykjavik
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 20:30
SJK
0
2
KR Reykjavik
| OmaSP Stadion
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:15
FK Liepaja
2 0
Crusaders FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:15
FK Liepaja
2
0
Crusaders FC
| Stadions Daugava
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Dunav Ruse
0 2
Irtysh Pavlodar
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Dunav Ruse
0
2
Irtysh Pavlodar
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Botev Plovdiv
1 0
Partizani
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Botev Plovdiv
1
0
Partizani
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
اسلوان براتیسلاوا
5 0
Pyunik Yerevan
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
اسلوان براتیسلاوا
5
0
Pyunik Yerevan
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Torpedo Kutaisi
0 3
AS Trencin
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Torpedo Kutaisi
0
3
AS Trencin
| Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
FC Differdange 03
1 2
Zira
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
FC Differdange 03
1
2
Zira
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
FC Vaduz
3 0
Bala Town
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
FC Vaduz
3
0
Bala Town
| Rheinpark Stadion
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Ružomberok
2 0
Vojvodina
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Ružomberok
2
0
Vojvodina
| Futbalový štadión MFK Ružomberok
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AIK stockholm
5 0
KI Klaksvik
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AIK stockholm
5
0
KI Klaksvik
| Friends Arena
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Keshla FC
2 0
Mladost Lucani
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Keshla FC
2
0
Mladost Lucani
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:00
NSI Runavik
0 2
دینامو مینسک
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:00
NSI Runavik
0
2
دینامو مینسک
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Bangor City
0 3
Lyngby
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Bangor City
0
3
Lyngby
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:30
B36 Torshavn
1 2
Kalju Nomme
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:30
B36 Torshavn
1
2
Kalju Nomme
| Gundadalur
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:30
FK Sarajevo
2 1
Zaria Balti
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:30
FK Sarajevo
2
1
Zaria Balti
پنالتی ها 5-6
| Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Prishtina
0 1
IFK Norrkoping
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Prishtina
0
1
IFK Norrkoping
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:45
Olimpija Ljubljana
0 1
vaasa PS
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 22:45
Olimpija Ljubljana
0
1
vaasa PS
| Stadion Stožice
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Gorica
2 2
Shirak
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Gorica
2
2
Shirak
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
SCR Altach
1 1
Chikhura Sachkhere
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
SCR Altach
1
1
Chikhura Sachkhere
| CASHPOINT Arena
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Jagiellonia
4 0
دینامو باتومی
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Jagiellonia
4
0
دینامو باتومی
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Vasas
0 3
Beitar Jerusalem
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Vasas
0
3
Beitar Jerusalem
| Szusza Ferenc Stadion
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Sutjeska
0 0
Levski Sofia
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Sutjeska
0
0
Levski Sofia
| Stadion Kraj Bistrice
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
UE Sant Julia
0 5
Skenderbeu Korce
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
UE Sant Julia
0
5
Skenderbeu Korce
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Floriana
3 3
ستاره سرخ بلگراد
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Floriana
3
3
ستاره سرخ بلگراد
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Folgore
0 1
Valletta FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Folgore
0
1
Valletta FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Zeta
2 2
Zeljeznicar Sarajevo
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Zeta
2
2
Zeljeznicar Sarajevo
| Stadion Pod Goricom
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Cork City
4 2
FC Levadia Tallinn
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Cork City
4
2
FC Levadia Tallinn
| Turner's Cross
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Ballymena United
0 2
ODD Ballklubb
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Ballymena United
0
2
ODD Ballklubb
| Seaview
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
NK Osijek
4 0
UE Santa Coloma
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
NK Osijek
4
0
UE Santa Coloma
| Stadion Gradski vrt
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Coleraine FC
0 0
Haugesund
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Coleraine FC
0
0
Haugesund
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Derry City
1 4
میتیلند
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Derry City
1
4
میتیلند
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:30
شمروک روورز
1 0
Stjarnan
۱۵ تیر ۱۳۹۶ 23:30
شمروک روورز
1
0
Stjarnan
| Tallaght Stadium
۱۶ تیر ۱۳۹۶ 00:30
Valur Reykjavik
1 0
FK Ventspils
۱۶ تیر ۱۳۹۶ 00:30
Valur Reykjavik
1
0
FK Ventspils
| Vodafonevöllurinn (Valsvöllur)
۱۶ تیر ۱۳۹۶ 00:30
لینکولن رد ایمپس
1 1
AEK Larnaca
۱۶ تیر ۱۳۹۶ 00:30
لینکولن رد ایمپس
1
1
AEK Larnaca
مقدماتی دور دوم
۲۱ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Keshla FC
1 0
Fola Esch
۲۱ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Keshla FC
1
0
Fola Esch
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 18:30
Irtysh Pavlodar
1 1
ستاره سرخ بلگراد
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 18:30
Irtysh Pavlodar
1
1
ستاره سرخ بلگراد
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 19:15
کایرات
1 1
Skenderbeu Korce
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 19:15
کایرات
1
1
Skenderbeu Korce
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 19:30
مکابی تل آویو
3 1
KR Reykjavik
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 19:30
مکابی تل آویو
3
1
KR Reykjavik
| Winner Stadium
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:30
FK Rabotnicki
1 1
دینامو مینسک
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:30
FK Rabotnicki
1
1
دینامو مینسک
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:30
اشکندیا
3 1
هلسینکی
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:30
اشکندیا
3
1
هلسینکی
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Ružomberok
0 1
Brann
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Ružomberok
0
1
Brann
| Futbalový štadión MFK Ružomberok
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:45
Kalju Nomme
0 3
Videoton FC
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 20:45
Kalju Nomme
0
3
Videoton FC
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:00
بروندبی
2 0
vaasa PS
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:00
بروندبی
2
0
vaasa PS
| Brøndby Stadion
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:00
SCR Altach
1 1
دینامو برست
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:00
SCR Altach
1
1
دینامو برست
| CASHPOINT Arena
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:15
FK Liepaja
0 2
Suduva Marijampole
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:15
FK Liepaja
0
2
Suduva Marijampole
| Stadions Daugava
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
آپولون لیماسول
3 0
Zaria Balti
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
آپولون لیماسول
3
0
Zaria Balti
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
FC Vaduz
0 1
ODD Ballklubb
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
FC Vaduz
0
1
ODD Ballklubb
| Rheinpark Stadion
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Ostersunds FK
2 0
گالاتاسرای
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Ostersunds FK
2
0
گالاتاسرای
| Jämtkraft Arena
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Haugesund
3 2
لخ پوزنان
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Haugesund
3
2
لخ پوزنان
| Haugesund Stadion
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Qabala
1 1
Jagiellonia
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Qabala
1
1
Jagiellonia
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:00
FC Astra Giurgiu
3 1
Zira
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:00
FC Astra Giurgiu
3
1
Zira
| Stadionul Marin Anastasovici
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Valletta FC
0 0
اوترخت
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Valletta FC
0
0
اوترخت
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:15
Progres Niederkorn
0 1
AEL
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:15
Progres Niederkorn
0
1
AEL
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:30
IFK Norrkoping
2 1
FK Trakai
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:30
IFK Norrkoping
2
1
FK Trakai
| Östgötaporten
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Beitar Jerusalem
1 1
Botev Plovdiv
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Beitar Jerusalem
1
1
Botev Plovdiv
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:45
اسلوان براتیسلاوا
0 1
Lyngby
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 22:45
اسلوان براتیسلاوا
0
1
Lyngby
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:00
HNK Hajduk Split
1 0
Levski Sofia
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:00
HNK Hajduk Split
1
0
Levski Sofia
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:00
AS Trencin
1 1
Bnei Yehuda
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:00
AS Trencin
1
1
Bnei Yehuda
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:00
اشتورم گراتس
0 1
FK Mladost Podgorica
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:00
اشتورم گراتس
0
1
FK Mladost Podgorica
| Merkur Arena
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Zeljeznicar Sarajevo
0 0
AIK stockholm
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Zeljeznicar Sarajevo
0
0
AIK stockholm
| Stadion Grbavica
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Cork City
0 1
AEK Larnaca
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Cork City
0
1
AEK Larnaca
| Turner's Cross
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
NK Osijek
2 0
FC Luzern
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
NK Osijek
2
0
FC Luzern
| Stadion Gradski vrt
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Aberdeen
1 1
Siroki Brijeg
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Aberdeen
1
1
Siroki Brijeg
| Pittodrie Stadium
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:30
شمروک روورز
2 3
Mlada Boleslav
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:30
شمروک روورز
2
3
Mlada Boleslav
| Tallaght Stadium
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:30
فرانس واروژ
2 4
میتیلند
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:30
فرانس واروژ
2
4
میتیلند
| Groupama Aréna
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:30
Panionios
2 0
Gorica
۲۲ تیر ۱۳۹۶ 23:30
Panionios
2
0
Gorica
۲۳ تیر ۱۳۹۶ 00:30
Valur Reykjavik
1 2
NK Domzale
۲۳ تیر ۱۳۹۶ 00:30
Valur Reykjavik
1
2
NK Domzale
| Vodafonevöllurinn (Valsvöllur)
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 19:30
دینامو مینسک
3 0
FK Rabotnicki
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 19:30
دینامو مینسک
3
0
FK Rabotnicki
| Stadyen Traktar
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Lyngby
2 1
اسلوان براتیسلاوا
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 19:30
Lyngby
2
1
اسلوان براتیسلاوا
| Lyngby Stadion
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
هلسینکی
1 1
اشکندیا
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
هلسینکی
1
1
اشکندیا
| Telia 5G -areena
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
vaasa PS
2 1
بروندبی
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
vaasa PS
2
1
بروندبی
| Elisa Stadion
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Suduva Marijampole
0 1
FK Liepaja
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Suduva Marijampole
0
1
FK Liepaja
| Marijampolės sporto centro stadione
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
FK Trakai
2 1
IFK Norrkoping
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
FK Trakai
2
1
IFK Norrkoping
پنالتی ها 5-3
| Vilniaus LFF stadionas
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Mlada Boleslav
2 0
شمروک روورز
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 20:30
Mlada Boleslav
2
0
شمروک روورز
| Adidas Aréna
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:00
دینامو برست
0 3
SCR Altach
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:00
دینامو برست
0
3
SCR Altach
| Stadyen DASK Brestski
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Brann
0 2
Ružomberok
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Brann
0
2
Ružomberok
| Brann Stadion
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zaria Balti
1 2
آپولون لیماسول
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zaria Balti
1
2
آپولون لیماسول
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
ODD Ballklubb
1 0
FC Vaduz
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
ODD Ballklubb
1
0
FC Vaduz
| Skagerak Arena
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zira
0 0
FC Astra Giurgiu
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Zira
0
0
FC Astra Giurgiu
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Levski Sofia
1 2
HNK Hajduk Split
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Levski Sofia
1
2
HNK Hajduk Split
| Vivacom Arena - Georgi Asparuhov
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Bnei Yehuda
2 0
AS Trencin
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
Bnei Yehuda
2
0
AS Trencin
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AIK stockholm
2 0
Zeljeznicar Sarajevo
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AIK stockholm
2
0
Zeljeznicar Sarajevo
| Friends Arena
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AEK Larnaca
1 0
Cork City
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
AEK Larnaca
1
0
Cork City
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
میتیلند
3 1
فرانس واروژ
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 21:30
میتیلند
3
1
فرانس واروژ
| MCH Arena
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Fola Esch
4 1
Keshla FC
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Fola Esch
4
1
Keshla FC
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
گالاتاسرای
1 1
Ostersunds FK
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
گالاتاسرای
1
1
Ostersunds FK
| Türk Telekom Stadyumu
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
اوترخت
3 1
Valletta FC
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
اوترخت
3
1
Valletta FC
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Botev Plovdiv
4 0
Beitar Jerusalem
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:00
Botev Plovdiv
4
0
Beitar Jerusalem
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:15
FC Luzern
2 1
NK Osijek
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:15
FC Luzern
2
1
NK Osijek
| swissporarena
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
NK Domzale
3 2
Valur Reykjavik
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
NK Domzale
3
2
Valur Reykjavik
| Športni Park
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Skenderbeu Korce
2 0
کایرات
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
Skenderbeu Korce
2
0
کایرات
| Stadiumi Skënderbeu
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
لخ پوزنان
2 0
Haugesund
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
لخ پوزنان
2
0
Haugesund
| INEA stadion
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
AEL
2 1
Progres Niederkorn
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 22:30
AEL
2
1
Progres Niederkorn
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:00
ستاره سرخ بلگراد
2 0
Irtysh Pavlodar
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:00
ستاره سرخ بلگراد
2
0
Irtysh Pavlodar
| Stadion Rajko Mitić
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Jagiellonia
0 2
Qabala
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:00
Jagiellonia
0
2
Qabala
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:00
FK Mladost Podgorica
0 3
اشتورم گراتس
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:00
FK Mladost Podgorica
0
3
اشتورم گراتس
| Stadion Pod Goricom
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Siroki Brijeg
0 2
Aberdeen
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Siroki Brijeg
0
2
Aberdeen
| Stadion Pecara
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Gorica
2 3
Panionios
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:15
Gorica
2
3
Panionios
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:30
Videoton FC
1 1
Kalju Nomme
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:30
Videoton FC
1
1
Kalju Nomme
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:45
KR Reykjavik
0 2
مکابی تل آویو
۲۹ تیر ۱۳۹۶ 23:45
KR Reykjavik
0
2
مکابی تل آویو
| Alvogenvöllurinn
مقدماتی دور سوم
۵ مرداد ۱۳۹۶ 20:30
Mlada Boleslav
2 1
Skenderbeu Korce
۵ مرداد ۱۳۹۶ 20:30
Mlada Boleslav
2
1
Skenderbeu Korce
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:00
FK Trakai
2 1
اشکندیا
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:00
FK Trakai
2
1
اشکندیا
| Vilniaus LFF stadionas
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:00
Olimpik Donetsk
1 1
پاوک
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:00
Olimpik Donetsk
1
1
پاوک
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:15
مکابی تل آویو
1 0
Panionios
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:15
مکابی تل آویو
1
0
Panionios
| Winner Stadium
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Suduva Marijampole
3 0
FC Sion
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Suduva Marijampole
3
0
FC Sion
| Marijampolės sporto centro stadione
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
AEK Larnaca
2 0
دینامو مینسک
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
AEK Larnaca
2
0
دینامو مینسک
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اشتورم گراتس
1 2
فنرباغچه
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اشتورم گراتس
1
2
فنرباغچه
| Merkur Arena
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Ostersunds FK
1 0
Fola Esch
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Ostersunds FK
1
0
Fola Esch
| Jämtkraft Arena
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
کراسنودار
2 1
Lyngby
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
کراسنودار
2
1
Lyngby
| Stadion FK Krasnodar
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اوترخت
0 0
لخ پوزنان
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اوترخت
0
0
لخ پوزنان
| Stadion Galgenwaard
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
آیندهوون
0 1
NK Osijek
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
آیندهوون
0
1
NK Osijek
| Philips Stadion
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
AIK stockholm
1 1
براگا
۵ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
AIK stockholm
1
1
براگا
| Friends Arena
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
FC Astra Giurgiu
0 0
اولکساندریا
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
FC Astra Giurgiu
0
0
اولکساندریا
| Stadionul Marin Anastasovici
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
Bnei Yehuda
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
Bnei Yehuda
0
2
زنیت سن پترزبورگ
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
Botev Plovdiv
0 0
ماریتیمو
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
Botev Plovdiv
0
0
ماریتیمو
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
دینامو بخارست
1 1
اتلتیک بیلبائو
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
دینامو بخارست
1
1
اتلتیک بیلبائو
| Arena Naţională
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
Arka Gdynia
3 2
میتیلند
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
Arka Gdynia
3
2
میتیلند
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
بروندبی
0 0
HNK Hajduk Split
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
بروندبی
0
0
HNK Hajduk Split
| Brøndby Stadion
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
CS Universitatea Craiova
0 1
آث میلان
۵ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
CS Universitatea Craiova
0
1
آث میلان
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
Panathinaikos
1 0
Qabala
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
Panathinaikos
1
0
Qabala
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
بوردو
2 1
Videoton FC
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
بوردو
2
1
Videoton FC
| Stade Matmut-Atlantique
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
ستاره سرخ بلگراد
2 0
اسپارتا پراگ
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
ستاره سرخ بلگراد
2
0
اسپارتا پراگ
| Stadion Rajko Mitić
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
خنت
1 1
SCR Altach
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
خنت
1
1
SCR Altach
| GHELAMCO-arena
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:15
دینامو زاگرب
2 1
ODD Ballklubb
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:15
دینامو زاگرب
2
1
ODD Ballklubb
| Stadion Maksimir
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:15
Aberdeen
2 1
آپولون لیماسول
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:15
Aberdeen
2
1
آپولون لیماسول
| Pittodrie Stadium
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:15
مارسی
4 2
اوستنده
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:15
مارسی
4
2
اوستنده
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:35
آستریا وین
0 0
AEL
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:35
آستریا وین
0
0
AEL
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:35
اورتون
1 0
Ružomberok
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:35
اورتون
1
0
Ružomberok
| Goodison Park
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:35
فرایبورگ
1 0
NK Domzale
۵ مرداد ۱۳۹۶ 23:35
فرایبورگ
1
0
NK Domzale
| Schwarzwald-Stadion
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ 20:30
FC Sion
1 1
Suduva Marijampole
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ 20:30
FC Sion
1
1
Suduva Marijampole
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ 20:30
AEL
1 2
آستریا وین
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ 20:30
AEL
1
2
آستریا وین
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 19:30
اشکندیا
3 0
FK Trakai
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 19:30
اشکندیا
3
0
FK Trakai
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 19:30
دینامو مینسک
1 1
AEK Larnaca
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 19:30
دینامو مینسک
1
1
AEK Larnaca
| Stadyen Traktar
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:00
ODD Ballklubb
0 0
دینامو زاگرب
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:00
ODD Ballklubb
0
0
دینامو زاگرب
| Skagerak Arena
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اولکساندریا
1 0
FC Astra Giurgiu
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اولکساندریا
1
0
FC Astra Giurgiu
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
زنیت سن پترزبورگ
0 1
Bnei Yehuda
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
زنیت سن پترزبورگ
0
1
Bnei Yehuda
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Qabala
1 2
Panathinaikos
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Qabala
1
2
Panathinaikos
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Videoton FC
1 0
بوردو
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
Videoton FC
1
0
بوردو
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اسپارتا پراگ
0 1
ستاره سرخ بلگراد
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
اسپارتا پراگ
0
1
ستاره سرخ بلگراد
| Generali Arena
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
آپولون لیماسول
2 0
Aberdeen
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 21:30
آپولون لیماسول
2
0
Aberdeen
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
فنرباغچه
1 1
اشتورم گراتس
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
فنرباغچه
1
1
اشتورم گراتس
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
Fola Esch
1 2
Ostersunds FK
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:00
Fola Esch
1
2
Ostersunds FK
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:15
Lyngby
1 3
کراسنودار
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:15
Lyngby
1
3
کراسنودار
| Lyngby Stadion
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
Skenderbeu Korce
2 1
Mlada Boleslav
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
Skenderbeu Korce
2
1
Mlada Boleslav
پنالتی ها 4-2
| Elbasan Arena
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
پاوک
2 0
Olimpik Donetsk
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
پاوک
2
0
Olimpik Donetsk
| Stadio Toumbas
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
ماریتیمو
2 0
Botev Plovdiv
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:30
ماریتیمو
2
0
Botev Plovdiv
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:45
لخ پوزنان
2 2
اوترخت
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 22:45
لخ پوزنان
2
2
اوترخت
| INEA stadion
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
میتیلند
2 1
Arka Gdynia
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
میتیلند
2
1
Arka Gdynia
| MCH Arena
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
HNK Hajduk Split
2 0
بروندبی
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
HNK Hajduk Split
2
0
بروندبی
| Stadion Poljud
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
SCR Altach
3 1
خنت
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 23:00
SCR Altach
3
1
خنت