لیگ اروپا

2017-2018
نمایش تمام صفحه
جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
گروه B
گروه C
گروه D
گروه E
گروه F
گروه G
گروه H
گروه I
گروه J
گروه K
گروه L
مقدماتی دور اول
۸ تیر ۱۳۹۶
- 16:30
Shirak
0 2
Gorica
۸ تیر ۱۳۹۶
- 18:30
Irtysh Pavlodar
1 0
Dunav Ruse
۸ تیر ۱۳۹۶
- 19:15
کایرات
6 0
Atlantas
۸ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Partizani
1 3
Botev Plovdiv
۸ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Pyunik Yerevan
1 4
اسلوان براتیسلاوا
۸ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
FK Ventspils
0 0
Valur Reykjavik
۸ تیر ۱۳۹۶
- 19:50
AS Trencin
5 1
Torpedo Kutaisi
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:00
دینامو مینسک
2 1
NSI Runavik
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:00
FC Levadia Tallinn
0 2
Cork City
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
اشکندیا
3 0
Dacia
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Shakhter Soligorsk
0 0
Suduva Marijampole
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
vaasa PS
1 0
Olimpija Ljubljana
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Chikhura Sachkhere
0 1
SCR Altach
۸ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
دینامو باتومی
0 1
Jagiellonia
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
Lyngby
1 0
Bangor City
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
Kalju Nomme
2 1
B36 Torshavn
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:15
فرانس واروژ
2 0
Jelgava
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:15
Beitar Jerusalem
4 3
Vasas
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Zira
2 0
FC Differdange 03
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Zaria Balti
2 1
FK Sarajevo
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Levski Sofia
3 1
Sutjeska
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
ODD Ballklubb
3 0
Ballymena United
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
UE Santa Coloma
0 2
NK Osijek
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Haugesund
7 0
Coleraine FC
۸ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
AEK Larnaca
5 0
لینکولن رد ایمپس
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
Fola Esch
2 1
Milsami Orhei
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
مکابی تل آویو
2 0
Tirana
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
GAP Connah S Quay FC
1 0
هلسینکی
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
Bala Town
1 2
FC Vaduz
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
Vojvodina
2 1
Ružomberok
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
KI Klaksvik
0 0
AIK stockholm
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
IFK Norrkoping
5 0
Prishtina
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
Skenderbeu Korce
1 0
UE Sant Julia
۸ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
میتیلند
6 1
Derry City
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Siroki Brijeg
2 0
Ordabasy
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Tre Penne
0 1
FK Rabotnicki
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
NK Domzale
2 0
فلورا تالین
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
FK Mladost Podgorica
1 0
Gandzasar
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Mladost Lucani
0 3
Keshla FC
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
ستاره سرخ بلگراد
3 0
Floriana
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Videoton FC
2 0
Balzan FC
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
رنجرز
1 0
Progres Niederkorn
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
St Joseph S Fc
0 4
AEL
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
لخ پوزنان
4 0
Pelister
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
ST Johnstone
1 2
FK Trakai
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Crusaders FC
3 1
FK Liepaja
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Valletta FC
2 0
Folgore
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Zeljeznicar Sarajevo
1 0
Zeta
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:45
KR Reykjavik
0 0
SJK
۸ تیر ۱۳۹۶
- 23:45
Stjarnan
0 1
شمروک روورز
۱۳ تیر ۱۳۹۶
- 20:15
Balzan FC
3 3
Videoton FC
۱۳ تیر ۱۳۹۶
- 22:15
Progres Niederkorn
2 0
رنجرز
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 18:30
Dacia
0 4
اشکندیا
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 18:30
AEL
6 0
St Joseph S Fc
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Suduva Marijampole
2 1
Shakhter Soligorsk
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Milsami Orhei
1 1
Fola Esch
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Tirana
0 3
مکابی تل آویو
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Ordabasy
0 0
Siroki Brijeg
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Pelister
0 3
لخ پوزنان
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:00
Jelgava
0 1
فرانس واروژ
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:00
FK Rabotnicki
6 0
Tre Penne
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Atlantas
1 2
کایرات
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
هلسینکی
3 0
GAP Connah S Quay FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
فلورا تالین
2 3
NK Domzale
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Gandzasar
0 3
FK Mladost Podgorica
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
FK Trakai
1 0
ST Johnstone
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
SJK
0 2
KR Reykjavik
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:15
FK Liepaja
2 0
Crusaders FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Dunav Ruse
0 2
Irtysh Pavlodar
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Botev Plovdiv
1 0
Partizani
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
اسلوان براتیسلاوا
5 0
Pyunik Yerevan
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Torpedo Kutaisi
0 3
AS Trencin
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
FC Differdange 03
1 2
Zira
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
FC Vaduz
3 0
Bala Town
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Ružomberok
2 0
Vojvodina
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
AIK stockholm
5 0
KI Klaksvik
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Keshla FC
2 0
Mladost Lucani
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
NSI Runavik
0 2
دینامو مینسک
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
Bangor City
0 3
Lyngby
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
B36 Torshavn
1 2
Kalju Nomme
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
FK Sarajevo
2 1
Zaria Balti
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
Prishtina
0 1
IFK Norrkoping
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 22:45
Olimpija Ljubljana
0 1
vaasa PS
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Gorica
2 2
Shirak
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
SCR Altach
1 1
Chikhura Sachkhere
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Jagiellonia
4 0
دینامو باتومی
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Vasas
0 3
Beitar Jerusalem
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Sutjeska
0 0
Levski Sofia
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
UE Sant Julia
0 5
Skenderbeu Korce
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Floriana
3 3
ستاره سرخ بلگراد
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Folgore
0 1
Valletta FC
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Zeta
2 2
Zeljeznicar Sarajevo
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Cork City
4 2
FC Levadia Tallinn
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Ballymena United
0 2
ODD Ballklubb
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
NK Osijek
4 0
UE Santa Coloma
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Coleraine FC
0 0
Haugesund
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Derry City
1 4
میتیلند
۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:30
شمروک روورز
1 0
Stjarnan
۱۶ تیر ۱۳۹۶
- 00:30
Valur Reykjavik
1 0
FK Ventspils
۱۶ تیر ۱۳۹۶
- 00:30
لینکولن رد ایمپس
1 1
AEK Larnaca
مقدماتی دور دوم
۲۱ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Keshla FC
1 0
Fola Esch
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 18:30
Irtysh Pavlodar
1 1
ستاره سرخ بلگراد
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 19:15
کایرات
1 1
Skenderbeu Korce
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
مکابی تل آویو
3 1
KR Reykjavik
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
FK Rabotnicki
1 1
دینامو مینسک
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
اشکندیا
3 1
هلسینکی
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Ružomberok
0 1
Brann
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 20:45
Kalju Nomme
0 3
Videoton FC
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
بروندبی
2 0
vaasa PS
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
SCR Altach
1 1
دینامو برست
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:15
FK Liepaja
0 2
Suduva Marijampole
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
آپولون لیماسول
3 0
Zaria Balti
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
FC Vaduz
0 1
ODD Ballklubb
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Ostersunds FK
2 0
گالاتاسرای
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Haugesund
3 2
لخ پوزنان
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Qabala
1 1
Jagiellonia
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
FC Astra Giurgiu
3 1
Zira
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
Valletta FC
0 0
اوترخت
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 22:15
Progres Niederkorn
0 1
AEL
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
IFK Norrkoping
2 1
FK Trakai
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
Beitar Jerusalem
1 1
Botev Plovdiv
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 22:45
اسلوان براتیسلاوا
0 1
Lyngby
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
HNK Hajduk Split
1 0
Levski Sofia
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
AS Trencin
1 1
Bnei Yehuda
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
اشتورم گراتس
0 1
FK Mladost Podgorica
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Zeljeznicar Sarajevo
0 0
AIK stockholm
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Cork City
0 1
AEK Larnaca
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
NK Osijek
2 0
FC Luzern
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Aberdeen
1 1
Siroki Brijeg
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:30
شمروک روورز
2 3
Mlada Boleslav
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:30
فرانس واروژ
2 4
میتیلند
۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 23:30
Panionios
2 0
Gorica
۲۳ تیر ۱۳۹۶
- 00:30
Valur Reykjavik
1 2
NK Domzale
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
دینامو مینسک
3 0
FK Rabotnicki
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 19:30
Lyngby
2 1
اسلوان براتیسلاوا
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
هلسینکی
1 1
اشکندیا
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
vaasa PS
2 1
بروندبی
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Suduva Marijampole
0 1
FK Liepaja
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
FK Trakai
2 1
IFK Norrkoping
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 20:30
Mlada Boleslav
2 0
شمروک روورز
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
دینامو برست
0 3
SCR Altach
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Brann
0 2
Ružomberok
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Zaria Balti
1 2
آپولون لیماسول
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
ODD Ballklubb
1 0
FC Vaduz
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Zira
0 0
FC Astra Giurgiu
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Levski Sofia
1 2
HNK Hajduk Split
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Bnei Yehuda
2 0
AS Trencin
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
AIK stockholm
2 0
Zeljeznicar Sarajevo
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
AEK Larnaca
1 0
Cork City
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
میتیلند
3 1
فرانس واروژ
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
Fola Esch
4 1
Keshla FC
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
گالاتاسرای
1 1
Ostersunds FK
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
اوترخت
3 1
Valletta FC
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:00
Botev Plovdiv
4 0
Beitar Jerusalem
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:15
FC Luzern
2 1
NK Osijek
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
NK Domzale
3 2
Valur Reykjavik
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
Skenderbeu Korce
2 0
کایرات
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
لخ پوزنان
2 0
Haugesund
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 22:30
AEL
2 1
Progres Niederkorn
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
ستاره سرخ بلگراد
2 0
Irtysh Pavlodar
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
Jagiellonia
0 2
Qabala
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
FK Mladost Podgorica
0 3
اشتورم گراتس
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Siroki Brijeg
0 2
Aberdeen
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:15
Gorica
2 3
Panionios
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:30
Videoton FC
1 1
Kalju Nomme
۲۹ تیر ۱۳۹۶
- 23:45
KR Reykjavik
0 2
مکابی تل آویو
مقدماتی دور سوم
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 20:30
Mlada Boleslav
2 1
Skenderbeu Korce
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
FK Trakai
2 1
اشکندیا
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
Olimpik Donetsk
1 1
پاوک
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:15
مکابی تل آویو
1 0
Panionios
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Suduva Marijampole
3 0
FC Sion
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
AEK Larnaca
2 0
دینامو مینسک
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
اشتورم گراتس
1 2
فنرباغچه
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Ostersunds FK
1 0
Fola Esch
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
کراسنودار
2 1
Lyngby
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
اوترخت
0 0
لخ پوزنان
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
آیندهوون
0 1
NK Osijek
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
AIK stockholm
1 1
براگا
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:00
FC Astra Giurgiu
0 0
اولکساندریا
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:00
Bnei Yehuda
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:00
Botev Plovdiv
0 0
ماریتیمو
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:00
دینامو بخارست
1 1
اتلتیک بیلبائو
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
Arka Gdynia
3 2
میتیلند
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
بروندبی
0 0
HNK Hajduk Split
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
CS Universitatea Craiova
0 1
آث میلان
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
Panathinaikos
1 0
Qabala
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
بوردو
2 1
Videoton FC
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
ستاره سرخ بلگراد
2 0
اسپارتا پراگ
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
خنت
1 1
SCR Altach
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
دینامو زاگرب
2 1
ODD Ballklubb
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
Aberdeen
2 1
آپولون لیماسول
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
مارسی
4 2
اوستنده
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:35
آستریا وین
0 0
AEL
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:35
اورتون
1 0
Ružomberok
۵ مرداد ۱۳۹۶
- 23:35
فرایبورگ
1 0
NK Domzale
۱۱ مرداد ۱۳۹۶
- 20:30
FC Sion
1 1
Suduva Marijampole
۱۱ مرداد ۱۳۹۶
- 20:30
AEL
1 2
آستریا وین
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 19:30
اشکندیا
3 0
FK Trakai
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 19:30
دینامو مینسک
1 1
AEK Larnaca
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
ODD Ballklubb
0 0
دینامو زاگرب
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
اولکساندریا
1 0
FC Astra Giurgiu
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
0 1
Bnei Yehuda
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Qabala
1 2
Panathinaikos
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Videoton FC
1 0
بوردو
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
اسپارتا پراگ
0 1
ستاره سرخ بلگراد
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
آپولون لیماسول
2 0
Aberdeen
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:00
فنرباغچه
1 1
اشتورم گراتس
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:00
Fola Esch
1 2
Ostersunds FK
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:15
Lyngby
1 3
کراسنودار
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
Skenderbeu Korce
2 1
Mlada Boleslav
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
پاوک
2 0
Olimpik Donetsk
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
ماریتیمو
2 0
Botev Plovdiv
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 22:45
لخ پوزنان
2 2
اوترخت
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
میتیلند
2 1
Arka Gdynia
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
HNK Hajduk Split
2 0
بروندبی
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
SCR Altach
3 1
خنت
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
NK Osijek
1 0
آیندهوون
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
اتلتیک بیلبائو
3 0
دینامو بخارست
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
آث میلان
2 0
CS Universitatea Craiova
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
اوستنده
0 0
مارسی
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
Ružomberok
0 1
اورتون
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:30
Panionios
0 1
مکابی تل آویو
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
- 23:35
NK Domzale
2 0
فرایبورگ
۱۳ مرداد ۱۳۹۶
- 00:30
براگا
2 1
AIK stockholm
پلی آف
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
- 20:30
اوترخت
1 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Bate Borisov
1 1
اولکساندریا
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
دینامو زاگرب
1 1
Skenderbeu Korce
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
آپولون لیماسول
3 2
میتیلند
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
کراسنودار
3 2
ستاره سرخ بلگراد
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 22:15
FH hafnarfjordur
1 2
براگا
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
پاوک
3 1
Ostersunds FK
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 22:30
Vardar Skopje
2 0
فنرباغچه
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 22:45
پلژن
3 1
AEK Larnaca
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
SCR Altach
0 1
مکابی تل آویو
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
لودوگورتس
2 0
Suduva Marijampole
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:00
Panathinaikos
2 3
اتلتیک بیلبائو
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
Viitorul Constanta
1 3
ردبول سالزبورگ
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
Legia Warszawa
1 1
شریف تیراسپول
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
بروخه
0 0
آاِک آتن
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
آث میلان
6 0
اشکندیا
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
NK Domzale
1 1
مارسی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
آژاکس
0 1
رزنبرگ
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:15
NK Osijek
1 2
آستریا وین
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:30
پارتیزان
0 0
Videoton FC
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
- 23:35
اورتون
2 0
HNK Hajduk Split
۲۷ مرداد ۱۳۹۶
- 00:00
ماریتیمو
0 0
دیناموکیف
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 20:30
AEK Larnaca
0 0
پلژن
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:15
دیناموکیف
3 1
ماریتیمو
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
2 0
اوترخت
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
اولکساندریا
1 2
Bate Borisov
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
Ostersunds FK
2 0
پاوک
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
مکابی تل آویو
2 2
SCR Altach
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
ردبول سالزبورگ
4 0
Viitorul Constanta
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
شریف تیراسپول
0 0
Legia Warszawa
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 22:00
فنرباغچه
1 2
Vardar Skopje
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 22:00
Suduva Marijampole
0 0
لودوگورتس
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 22:30
Skenderbeu Korce
0 0
دینامو زاگرب
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 22:30
میتیلند
1 1
آپولون لیماسول
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 22:30
آاِک آتن
3 0
بروخه
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 22:30
Videoton FC
0 4
پارتیزان
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:15
براگا
3 2
FH hafnarfjordur
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:15
اتلتیک بیلبائو
1 0
Panathinaikos
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:15
اشکندیا
0 1
آث میلان
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:15
مارسی
3 0
NK Domzale
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:15
رزنبرگ
3 2
آژاکس
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:30
ستاره سرخ بلگراد
2 1
کراسنودار
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:30
HNK Hajduk Split
1 1
اورتون
۲ شهریور ۱۳۹۶
- 23:35
آستریا وین
0 1
NK Osijek
گروهی
هفته 1
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
ویارئال
3 1
FC Astana
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
اسلاویا پراگ
1 0
مکابی تل آویو
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
دیناموکیف
3 1
Skenderbeu Korce
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
یانگ بویز
1 1
پارتیزان
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
آستریا وین
1 5
آث میلان
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
ریکا
1 2
آاِک آتن
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
آتالانتا
3 0
اورتون
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
آپولون لیماسول
1 1
لیون
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
هوفنهایم
1 2
براگا
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
استانبول باشاک شهیر
0 0
لودوگورتس
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
Zlin
0 0
شریف تیراسپول
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
کپنهاگن
0 0
لوکوموتیو مسکو
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 23:35
هاپوئل بئر شوا
2 1
لوگانو
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 23:35
FCSB
3 0
پلژن
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 23:35
زوریا لوهانسک
0 2
Ostersunds FK
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 23:35
هرتابرلین
0 0
اتلتیک بیلبائو
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
- 23:35
ستاره سرخ بلگراد