لیگ اروپا

2018-2019
نمایش تمام صفحه
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
پلژن
2 1
دینامو زاگرب
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
پلژن
2
1
دینامو زاگرب
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
دینامو زاگرب
3 0
پلژن
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
دینامو زاگرب
3
0
پلژن
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
گالاتاسرای
1 2
بنفیکا
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
گالاتاسرای
1
2
بنفیکا
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
بنفیکا
0 0
گالاتاسرای
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
بنفیکا
0
0
گالاتاسرای
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
شاختار دونتسک
2 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
شاختار دونتسک
2
2
اینتراخت فرانکفورت
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
4 1
شاختار دونتسک
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
4
1
شاختار دونتسک
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
راپید وین
0 1
اینترمیلان
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
راپید وین
0
1
اینترمیلان
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
اینترمیلان
4 0
راپید وین
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
اینترمیلان
4
0
راپید وین
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
لاتزیو
0 1
سویا
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
لاتزیو
0
1
سویا
۱ اسفند ۱۳۹۷ 21:30
سویا
2 0
لاتزیو
۱ اسفند ۱۳۹۷ 21:30
سویا
2
0
لاتزیو
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
اسلاویا پراگ
0 0
خنک
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
اسلاویا پراگ
0
0
خنک
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
خنک
1 4
اسلاویا پراگ
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
خنک
1
4
اسلاویا پراگ
| Luminus Arena
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
مالمو
1 2
چلسی
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
مالمو
1
2
چلسی
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
چلسی
3 0
مالمو
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
چلسی
3
0
مالمو
| Stamford Bridge
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
المپیاکوس
2 2
دیناموکیف
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
المپیاکوس
2
2
دیناموکیف
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
دیناموکیف
1 0
المپیاکوس
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
دیناموکیف
1
0
المپیاکوس
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
رن
3 3
رئال بتیس
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
رن
3
3
رئال بتیس
| Roazhon Park
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
رئال بتیس
1 3
رن
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
رئال بتیس
1
3
رن
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
Bate Borisov
1 0
آرسنال
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
Bate Borisov
1
0
آرسنال
| Borisov Arena
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
آرسنال
3 0
Bate Borisov
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
آرسنال
3
0
Bate Borisov
| Emirates Stadium
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
FC Zurich
1 3
ناپولی
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
FC Zurich
1
3
ناپولی
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ناپولی
2 0
FC Zurich
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ناپولی
2
0
FC Zurich
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
بروخه
2 1
ردبول سالزبورگ
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
بروخه
2
1
ردبول سالزبورگ
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ردبول سالزبورگ
4 0
بروخه
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ردبول سالزبورگ
4
0
بروخه
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
فنرباغچه
1 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
فنرباغچه
1
0
زنیت سن پترزبورگ
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
زنیت سن پترزبورگ
3 1
فنرباغچه
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
زنیت سن پترزبورگ
3
1
فنرباغچه
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
اسپورتینگ لیسبون
0 1
ویارئال
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
اسپورتینگ لیسبون
0
1
ویارئال
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ویارئال
1 1
اسپورتینگ لیسبون
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ویارئال
1
1
اسپورتینگ لیسبون
| Estadio de la Cerámica
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
سلتیک
0 2
والنسیا
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ 00:30
سلتیک
0
2
والنسیا
| Celtic Park
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
والنسیا
1 0
سلتیک
۲ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
والنسیا
1
0
سلتیک
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
0 0
بایر لورکوزن
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
0
0
بایر لورکوزن
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
بایر لورکوزن
1 1
کراسنودار
۳ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
بایر لورکوزن
1
1
کراسنودار
| BayArena
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
دینامو زاگرب
1 0
بنفیکا
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
دینامو زاگرب
1
0
بنفیکا
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
بنفیکا
3 0
دینامو زاگرب
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
بنفیکا
3
0
دینامو زاگرب
در وقتهای اضافه
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
0 0
اینترمیلان
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
0
0
اینترمیلان
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
اینترمیلان
0 1
اینتراخت فرانکفورت
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
اینترمیلان
0
1
اینتراخت فرانکفورت
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
سویا
2 2
اسلاویا پراگ
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
سویا
2
2
اسلاویا پراگ
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
اسلاویا پراگ
4 3
سویا
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
اسلاویا پراگ
4
3
سویا
در وقتهای اضافه
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
چلسی
3 0
دیناموکیف
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
چلسی
3
0
دیناموکیف
| Stamford Bridge
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
دیناموکیف
0 5
چلسی
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
دیناموکیف
0
5
چلسی
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
رن
3 1
آرسنال
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
رن
3
1
آرسنال
| Roazhon Park
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
آرسنال
3 0
رن
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
آرسنال
3
0
رن
| Emirates Stadium
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
ناپولی
3 0
ردبول سالزبورگ
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
ناپولی
3
0
ردبول سالزبورگ
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ردبول سالزبورگ
3 1
ناپولی
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
ردبول سالزبورگ
3
1
ناپولی
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
زنیت سن پترزبورگ
1 3
ویارئال
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
زنیت سن پترزبورگ
1
3
ویارئال
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
ویارئال
2 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
ویارئال
2
1
زنیت سن پترزبورگ
| Estadio de la Cerámica
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
والنسیا
2 1
کراسنودار
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 00:30
والنسیا
2
1
کراسنودار
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
1 1
والنسیا
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
1
1
والنسیا
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
بنفیکا
4 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
بنفیکا
4
2
اینتراخت فرانکفورت
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2 0
بنفیکا
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2
0
بنفیکا
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
اسلاویا پراگ
0 1
چلسی
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
اسلاویا پراگ
0
1
چلسی
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
4 3
اسلاویا پراگ
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
4
3
اسلاویا پراگ
| Stamford Bridge
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
آرسنال
2 0
ناپولی
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
آرسنال
2
0
ناپولی
| Emirates Stadium
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
ناپولی
0 1
آرسنال
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
ناپولی
0
1
آرسنال
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
ویارئال
1 3
والنسیا
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
ویارئال
1
3
والنسیا
| Estadio de la Cerámica
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
والنسیا
2 0
ویارئال
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ 23:30
والنسیا
2
0
ویارئال
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
1 1
چلسی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
1
1
چلسی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
1 1
اینتراخت فرانکفورت
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
1
1
اینتراخت فرانکفورت
پنالتی ها 4-3
| Stamford Bridge
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
آرسنال
3 1
والنسیا
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
آرسنال
3
1
والنسیا
| Emirates Stadium
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
والنسیا
2 4
آرسنال
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 23:30
والنسیا
2
4
آرسنال
۸ خرداد ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
4 1
آرسنال
۸ خرداد ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
4
1
آرسنال
گروه A
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
AEK Larnaca
0 1
FC Zurich
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
AEK Larnaca
0
1
FC Zurich
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
لودوگورتس
2 3
بایر لورکوزن
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
لودوگورتس
2
3
بایر لورکوزن
| Ludogorets Arena
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
بایر لورکوزن
4 2
AEK Larnaca
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
بایر لورکوزن
4
2
AEK Larnaca
| BayArena
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
FC Zurich
1 0
لودوگورتس
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
FC Zurich
1
0
لودوگورتس
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
AEK Larnaca
1 1
لودوگورتس
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
AEK Larnaca
1
1
لودوگورتس
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
FC Zurich
3 2
بایر لورکوزن
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
FC Zurich
3
2
بایر لورکوزن
هفته 4
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
بایر لورکوزن
1 0
FC Zurich
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
بایر لورکوزن
1
0
FC Zurich
| BayArena
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
لودوگورتس
0 0
AEK Larnaca
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
لودوگورتس
0
0
AEK Larnaca
| Ludogorets Arena
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
بایر لورکوزن
1 1
لودوگورتس
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
بایر لورکوزن
1
1
لودوگورتس
| BayArena
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
FC Zurich
1 2
AEK Larnaca
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
FC Zurich
1
2
AEK Larnaca
هفته 6
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
AEK Larnaca
1 5
بایر لورکوزن
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
AEK Larnaca
1
5
بایر لورکوزن
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
لودوگورتس
1 1
FC Zurich
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
لودوگورتس
1
1
FC Zurich
| Ludogorets Arena
گروه B
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
سلتیک
1 0
رزنبرگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
سلتیک
1
0
رزنبرگ
| Celtic Park
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
لایپزیگ
2 3
ردبول سالزبورگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
لایپزیگ
2
3
ردبول سالزبورگ
| Red Bull Arena
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
ردبول سالزبورگ
3 1
سلتیک
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
ردبول سالزبورگ
3
1
سلتیک
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
رزنبرگ
1 3
لایپزیگ
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
رزنبرگ
1
3
لایپزیگ
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
لایپزیگ
2 0
سلتیک
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
لایپزیگ
2
0
سلتیک
| Red Bull Arena
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
ردبول سالزبورگ
3 0
رزنبرگ
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
ردبول سالزبورگ
3
0
رزنبرگ
هفته 4
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
سلتیک
2 1
لایپزیگ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
سلتیک
2
1
لایپزیگ
| Celtic Park
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
رزنبرگ
2 5
ردبول سالزبورگ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
رزنبرگ
2
5
ردبول سالزبورگ
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
ردبول سالزبورگ
1 0
لایپزیگ
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
ردبول سالزبورگ
1
0
لایپزیگ
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
رزنبرگ
0 1
سلتیک
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
رزنبرگ
0
1
سلتیک
هفته 6
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
سلتیک
1 2
ردبول سالزبورگ
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
سلتیک
1
2
ردبول سالزبورگ
| Celtic Park
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
لایپزیگ
1 1
رزنبرگ
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
لایپزیگ
1
1
رزنبرگ
| Red Bull Arena
گروه C
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
کپنهاگن
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
کپنهاگن
1
1
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
اسلاویا پراگ
1 0
بوردو
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
اسلاویا پراگ
1
0
بوردو
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
بوردو
1 2
کپنهاگن
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
بوردو
1
2
کپنهاگن
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
1 0
اسلاویا پراگ
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
1
0
اسلاویا پراگ
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
کپنهاگن
0 1
اسلاویا پراگ
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
کپنهاگن
0
1
اسلاویا پراگ
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
2 1
بوردو
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
2
1
بوردو
هفته 4
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
بوردو
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
بوردو
1
1
زنیت سن پترزبورگ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
اسلاویا پراگ
0 0
کپنهاگن
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
اسلاویا پراگ
0
0
کپنهاگن
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
بوردو
2 0
اسلاویا پراگ
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
بوردو
2
0
اسلاویا پراگ
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
زنیت سن پترزبورگ
1 0
کپنهاگن
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
زنیت سن پترزبورگ
1
0
کپنهاگن
هفته 6
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
کپنهاگن
0 1
بوردو
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
کپنهاگن
0
1
بوردو
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
اسلاویا پراگ
2 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
اسلاویا پراگ
2
0
زنیت سن پترزبورگ
گروه D
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
دینامو زاگرب
4 1
فنرباغچه
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
دینامو زاگرب
4
1
فنرباغچه
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Spartak Trnava
1 0
اندرلخت
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Spartak Trnava
1
0
اندرلخت
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
اندرلخت
0 2
دینامو زاگرب
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
اندرلخت
0
2
دینامو زاگرب
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
فنرباغچه
2 0
Spartak Trnava
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
فنرباغچه
2
0
Spartak Trnava
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
اندرلخت
2 2
فنرباغچه
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
اندرلخت
2
2
فنرباغچه
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
Spartak Trnava
1 2
دینامو زاگرب
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
Spartak Trnava
1
2
دینامو زاگرب
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 20:20
فنرباغچه
2 0
اندرلخت
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 20:20
فنرباغچه
2
0
اندرلخت
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
دینامو زاگرب
3 1
Spartak Trnava
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
دینامو زاگرب
3
1
Spartak Trnava
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
اندرلخت
0 0
Spartak Trnava
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
اندرلخت
0
0
Spartak Trnava
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
فنرباغچه
0 0
دینامو زاگرب
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
فنرباغچه
0
0
دینامو زاگرب
هفته 6
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
دینامو زاگرب
0 0
اندرلخت
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
دینامو زاگرب
0
0
اندرلخت
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
Spartak Trnava
1 0
فنرباغچه
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
Spartak Trnava
1
0
فنرباغچه
گروه E
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
آرسنال
4 2
Vorskla Poltava
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
آرسنال
4
2
Vorskla Poltava
| Emirates Stadium
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
2 0
قره باغ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
2
0
قره باغ
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
قره باغ
0 3
آرسنال
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
قره باغ
0
3
آرسنال
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
Vorskla Poltava
1 2
اسپورتینگ لیسبون
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
Vorskla Poltava
1
2
اسپورتینگ لیسبون
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
قره باغ
0 1
Vorskla Poltava
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
قره باغ
0
1
Vorskla Poltava
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
اسپورتینگ لیسبون
0 1
آرسنال
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
اسپورتینگ لیسبون
0
1
آرسنال
هفته 4
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
آرسنال
0 0
اسپورتینگ لیسبون
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
آرسنال
0
0
اسپورتینگ لیسبون
| Emirates Stadium
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
Vorskla Poltava
0 1
قره باغ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
Vorskla Poltava
0
1
قره باغ
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
قره باغ
1 6
اسپورتینگ لیسبون
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
قره باغ
1
6
اسپورتینگ لیسبون
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
Vorskla Poltava
0 3
آرسنال
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
Vorskla Poltava
0
3
آرسنال
هفته 6
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
آرسنال
1 0
قره باغ
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
آرسنال
1
0
قره باغ
| Emirates Stadium
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
اسپورتینگ لیسبون
3 0
Vorskla Poltava
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
اسپورتینگ لیسبون
3
0
Vorskla Poltava
گروه F
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
F91 Dudelange
0 1
آث میلان
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
F91 Dudelange
0
1
آث میلان
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
المپیاکوس
0 0
رئال بتیس
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
المپیاکوس
0
0
رئال بتیس
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
آث میلان
3 1
المپیاکوس
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
آث میلان
3
1
المپیاکوس
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
رئال بتیس
3 0
F91 Dudelange
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 21:25
رئال بتیس
3
0
F91 Dudelange
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
آث میلان
1 2
رئال بتیس
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
آث میلان
1
2
رئال بتیس
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
F91 Dudelange
0 2
المپیاکوس
۳ آبان ۱۳۹۷ 21:25
F91 Dudelange
0
2
المپیاکوس
هفته 4
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
رئال بتیس
1 1
آث میلان
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
رئال بتیس
1
1
آث میلان
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
المپیاکوس
5 1
F91 Dudelange
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 00:30
المپیاکوس
5
1
F91 Dudelange
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
آث میلان
5 2
F91 Dudelange
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
آث میلان
5
2
F91 Dudelange
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
رئال بتیس
1 0
المپیاکوس
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
رئال بتیس
1
0
المپیاکوس
هفته 6
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
المپیاکوس
3 1
آث میلان
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
المپیاکوس
3
1
آث میلان
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
F91 Dudelange
0 0
رئال بتیس
۲۳ آذر ۱۳۹۷ 00:30
F91 Dudelange
0
0
رئال بتیس
گروه G
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
راپید وین
2 0
اسپارتاک مسکو
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
راپید وین
2
0
اسپارتاک مسکو
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
ویارئال
2 2
رنجرز
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
ویارئال
2
2
رنجرز
| Estadio de la Cerámica
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
رنجرز
3 1
راپید وین
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
رنجرز
3
1
راپید وین
| Ibrox Stadium
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
اسپارتاک مسکو
3 3
ویارئال
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
اسپارتاک مسکو
3
3
ویارئال
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
رنجرز
0 0
اسپارتاک مسکو
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
رنجرز
0
0
اسپارتاک مسکو
| Ibrox Stadium
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
ویارئال
5 0
راپید وین
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
ویارئال
5
0
راپید وین
| Estadio de la Cerámica
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
راپید وین
0 0
ویارئال
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
راپید وین
0
0
ویارئال
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
اسپارتاک مسکو
4 3
رنجرز
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
اسپارتاک مسکو
4
3
رنجرز
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 20:20
اسپارتاک مسکو
1 2
راپید وین
۸ آذر ۱۳۹۷ 20:20
اسپارتاک مسکو
1
2
راپید وین
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
رنجرز
0 0
ویارئال
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
رنجرز
0
0
ویارئال
| Ibrox Stadium
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
راپید وین
1 0
رنجرز
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
راپید وین
1
0
رنجرز
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
ویارئال
2 0
اسپارتاک مسکو
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
ویارئال
2
0
اسپارتاک مسکو
| Estadio de la Cerámica
گروه H
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
لاتزیو
2 1
آپولون لیماسول
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
لاتزیو
2
1
آپولون لیماسول
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
مارسی
1 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
مارسی
1
2
اینتراخت فرانکفورت
| Orange Vélodrome
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
آپولون لیماسول
2 2
مارسی
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
آپولون لیماسول
2
2
مارسی
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
4 1
لاتزیو
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
4
1
لاتزیو
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2 0
آپولون لیماسول
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2
0
آپولون لیماسول
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
مارسی
1 3
لاتزیو
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
مارسی
1
3
لاتزیو
| Orange Vélodrome
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
آپولون لیماسول
2 3
اینتراخت فرانکفورت
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
آپولون لیماسول
2
3
اینتراخت فرانکفورت
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
لاتزیو
2 1
مارسی
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
لاتزیو
2
1
مارسی
هفته 5
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
آپولون لیماسول
2 0
لاتزیو
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
آپولون لیماسول
2
0
لاتزیو
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
اینتراخت فرانکفورت
4 0
مارسی
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
اینتراخت فرانکفورت
4
0
مارسی
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
لاتزیو
1 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
لاتزیو
1
2
اینتراخت فرانکفورت
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
مارسی
1 3
آپولون لیماسول
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
مارسی
1
3
آپولون لیماسول
| Orange Vélodrome
گروه I
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
بشیکتاش
3 1
Sarpsborg 08 FF
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
بشیکتاش
3
1
Sarpsborg 08 FF
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
خنک
2 0
مالمو
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
خنک
2
0
مالمو
| Luminus Arena
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
مالمو
2 0
بشیکتاش
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
مالمو
2
0
بشیکتاش
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
Sarpsborg 08 FF
3 1
خنک
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
Sarpsborg 08 FF
3
1
خنک
| Sarpsborg Stadion
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
بشیکتاش
2 4
خنک
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
بشیکتاش
2
4
خنک
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
Sarpsborg 08 FF
1 1
مالمو
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
Sarpsborg 08 FF
1
1
مالمو
| Sarpsborg Stadion
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
خنک
1 1
بشیکتاش
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
خنک
1
1
بشیکتاش
| Luminus Arena
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
مالمو
1 1
Sarpsborg 08 FF
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
مالمو
1
1
Sarpsborg 08 FF
هفته 5
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
مالمو
2 2
خنک
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
مالمو
2
2
خنک
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
Sarpsborg 08 FF
2 3
بشیکتاش
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
Sarpsborg 08 FF
2
3
بشیکتاش
| Sarpsborg Stadion
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
بشیکتاش
0 1
مالمو
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
بشیکتاش
0
1
مالمو
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
خنک
4 0
Sarpsborg 08 FF
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
خنک
4
0
Sarpsborg 08 FF
| Luminus Arena
گروه J
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
آک حصار بلدیه
0 1
کراسنودار
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
آک حصار بلدیه
0
1
کراسنودار
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
سویا
5 1
استاندارد لیژ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
سویا
5
1
استاندارد لیژ
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
کراسنودار
2 1
سویا
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
کراسنودار
2
1
سویا
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
استاندارد لیژ
2 1
آک حصار بلدیه
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
استاندارد لیژ
2
1
آک حصار بلدیه
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
سویا
6 0
آک حصار بلدیه
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
سویا
6
0
آک حصار بلدیه
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
استاندارد لیژ
2 1
کراسنودار
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
استاندارد لیژ
2
1
کراسنودار
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
آک حصار بلدیه
2 3
سویا
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
آک حصار بلدیه
2
3
سویا
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
2 1
استاندارد لیژ
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
2
1
استاندارد لیژ
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
2 1
آک حصار بلدیه
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
کراسنودار
2
1
آک حصار بلدیه
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
استاندارد لیژ
1 0
سویا
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
استاندارد لیژ
1
0
سویا
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
آک حصار بلدیه
0 0
استاندارد لیژ
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
آک حصار بلدیه
0
0
استاندارد لیژ
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
سویا
3 0
کراسنودار
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
سویا
3
0
کراسنودار
گروه K
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
دیناموکیف
2 2
FC Astana
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
دیناموکیف
2
2
FC Astana
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
رن
2 1
جابلونک
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
رن
2
1
جابلونک
| Roazhon Park
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 19:20
FC Astana
2 0
رن
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 19:20
FC Astana
2
0
رن
| Astana Arena
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
جابلونک
2 2
دیناموکیف
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
جابلونک
2
2
دیناموکیف
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
جابلونک
1 1
FC Astana
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
جابلونک
1
1
FC Astana
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
رن
1 2
دیناموکیف
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
رن
1
2
دیناموکیف
| Roazhon Park
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 20:20
FC Astana
2 1
جابلونک
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 20:20
FC Astana
2
1
جابلونک
| Astana Arena
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
دیناموکیف
3 1
رن
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
دیناموکیف
3
1
رن
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 20:20
FC Astana
0 1
دیناموکیف
۸ آذر ۱۳۹۷ 20:20
FC Astana
0
1
دیناموکیف
| Astana Arena
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
جابلونک
0 1
رن
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
جابلونک
0
1
رن
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
دیناموکیف
0 1
جابلونک
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
دیناموکیف
0
1
جابلونک
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
رن
2 0
FC Astana
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
رن
2
0
FC Astana
| Roazhon Park
گروه L
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
پاوک
0 1
چلسی
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
پاوک
0
1
چلسی
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
Videoton FC
0 2
Bate Borisov
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:25
Videoton FC
0
2
Bate Borisov
| Groupama Aréna
هفته 2
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
Bate Borisov
1 4
پاوک
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
Bate Borisov
1
4
پاوک
| Borisov Arena
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
چلسی
1 0
Videoton FC
۱۲ مهر ۱۳۹۷ 23:30
چلسی
1
0
Videoton FC
| Stamford Bridge
هفته 3
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
چلسی
3 1
Bate Borisov
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
چلسی
3
1
Bate Borisov
| Stamford Bridge
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
پاوک
0 2
Videoton FC
۳ آبان ۱۳۹۷ 23:30
پاوک
0
2
Videoton FC
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
Bate Borisov
0 1
چلسی
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
Bate Borisov
0
1
چلسی
| Borisov Arena
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
Videoton FC
1 0
پاوک
۱۷ آبان ۱۳۹۷ 22:25
Videoton FC
1
0
پاوک
| Groupama Aréna
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
Bate Borisov
2 0
Videoton FC
۸ آذر ۱۳۹۷ 22:25
Bate Borisov
2
0
Videoton FC
| Borisov Arena
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
چلسی
4 0
پاوک
۹ آذر ۱۳۹۷ 00:30
چلسی
4
0
پاوک
| Stamford Bridge
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
پاوک
1 3
Bate Borisov
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
پاوک
1
3
Bate Borisov
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
Videoton FC
2 2
چلسی
۲۲ آذر ۱۳۹۷ 22:25
Videoton FC
2
2
چلسی
| Groupama Aréna
۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Torpedo Kutaisi
0 1
لودوگورتس
۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Torpedo Kutaisi
0
1
لودوگورتس
۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
مولده
۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
3
1
مولده
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
AS Trencin
1 1
AEK Larnaca
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
AS Trencin
1
1
AEK Larnaca
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
آپوئل نیکوزیا
1 0
FC Astana
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
آپوئل نیکوزیا
1
0
FC Astana
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
شریف تیراسپول
1 0
قره باغ
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
شریف تیراسپول
1
0
قره باغ
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Sigma Olomouc
0 1
سویا
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Sigma Olomouc
0
1
سویا
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Suduva Marijampole
1 1
سلتیک
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Suduva Marijampole
1
1
سلتیک
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:35
Sarpsborg 08 FF
3 1
مکابی تل آویو
۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:35