لیگ اروپا

2018-2019
جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
گروه B
گروه C
گروه D
گروه E
گروه F
گروه G
گروه H
گروه I
گروه J
گروه K
گروه L
مقدماتی دور اول
5 تیر 1397 22:30
UE Sant Julia
0 2
Gzira United
5 تیر 1397 22:30
UE Sant Julia
0
2
Gzira United
7 تیر 1397 20:30
Europa Fc
1 1
Prishtina
7 تیر 1397 20:30
Europa Fc
1
1
Prishtina
| Victoria Stadium
7 تیر 1397 21:30
Birkirkara
1 1
KI Klaksvik
7 تیر 1397 21:30
Birkirkara
1
1
KI Klaksvik
7 تیر 1397 22:30
B36 Torshavn
1 1
St Joseph S Fc
7 تیر 1397 22:30
B36 Torshavn
1
1
St Joseph S Fc
| Gundadalur
7 تیر 1397 22:30
Cefn Druids AFC
1 1
FK Trakai
7 تیر 1397 22:30
Cefn Druids AFC
1
1
FK Trakai
| Park Hall Stadium
7 تیر 1397 22:30
UE Engordany
2 1
Folgore
7 تیر 1397 22:30
UE Engordany
2
1
Folgore
7 تیر 1397 23:15
Tre Fiori
3 0
Bala Town
7 تیر 1397 23:15
Tre Fiori
3
0
Bala Town
14 تیر 1397 20:30
St Joseph S Fc
1 1
B36 Torshavn
14 تیر 1397 20:30
St Joseph S Fc
1
1
B36 Torshavn
پنالتی ها 2-4
| Victoria Stadium
14 تیر 1397 21:00
FK Trakai
1 0
Cefn Druids AFC
14 تیر 1397 21:00
FK Trakai
1
0
Cefn Druids AFC
14 تیر 1397 21:30
Gzira United
2 1
UE Sant Julia
14 تیر 1397 21:30
Gzira United
2
1
UE Sant Julia
14 تیر 1397 21:30
Prishtina
5 0
Europa Fc
14 تیر 1397 21:30
Prishtina
5
0
Europa Fc
14 تیر 1397 22:00
Bala Town
1 0
Tre Fiori
14 تیر 1397 22:00
Bala Town
1
0
Tre Fiori
14 تیر 1397 22:30
KI Klaksvik
2 1
Birkirkara
14 تیر 1397 22:30
KI Klaksvik
2
1
Birkirkara
| Gundadalur
14 تیر 1397 23:15
Folgore
1 1
UE Engordany
14 تیر 1397 23:15
Folgore
1
1
UE Engordany
19 تیر 1397 20:30
Samtredia
0 1
FK Tobol Kostanay
19 تیر 1397 20:30
Samtredia
0
1
FK Tobol Kostanay
| Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
20 تیر 1397 18:00
Banants Yerevan
1 2
FK Sarajevo
20 تیر 1397 18:00
Banants Yerevan
1
2
FK Sarajevo
| Banants Stadion
20 تیر 1397 20:00
FK Rabotnicki
2 1
Budapest Honved
20 تیر 1397 20:00
FK Rabotnicki
2
1
Budapest Honved
20 تیر 1397 20:15
FC Vaduz
1 0
Levski Sofia
20 تیر 1397 20:15
FC Vaduz
1
0
Levski Sofia
| Rheinpark Stadion
20 تیر 1397 20:30
Fola Esch
0 0
Prishtina
20 تیر 1397 20:30
Fola Esch
0
0
Prishtina
20 تیر 1397 20:30
KI Klaksvik
1 2
FK Zalgiris Vilnius
20 تیر 1397 20:30
KI Klaksvik
1
2
FK Zalgiris Vilnius
| Gundadalur
20 تیر 1397 23:15
Glenavon FC
2 1
مولده
20 تیر 1397 23:15
Glenavon FC
2
1
مولده
| Mourneview Park
21 تیر 1397 18:30
Pyunik Yerevan
1 0
Vardar Skopje
21 تیر 1397 18:30
Pyunik Yerevan
1
0
Vardar Skopje
| Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht
21 تیر 1397 19:15
FK Ventspils
5 0
Luftetari Gjirokaster
21 تیر 1397 19:15
FK Ventspils
5
0
Luftetari Gjirokaster
21 تیر 1397 19:30
Chikhura Sachkhere
0 0
Beitar Jerusalem
21 تیر 1397 19:30
Chikhura Sachkhere
0
0
Beitar Jerusalem
| Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
21 تیر 1397 20:00
Partizani
0 1
ماریبور
21 تیر 1397 20:00
Partizani
0
1
ماریبور
21 تیر 1397 20:00
Rudar Velenje
7 0
Tre Fiori
21 تیر 1397 20:00
Rudar Velenje
7
0
Tre Fiori
21 تیر 1397 20:30
Balzan FC
4 1
Keshla FC
21 تیر 1397 20:30
Balzan FC
4
1
Keshla FC
21 تیر 1397 20:30
FC Lahti
0 3
FH hafnarfjordur
21 تیر 1397 20:30
FC Lahti
0
3
FH hafnarfjordur
| Lahden Stadion
21 تیر 1397 20:30
FC Levadia Tallinn
0 1
دوندالک
21 تیر 1397 20:30
FC Levadia Tallinn
0
1
دوندالک
21 تیر 1397 20:30
FK Trakai
0 0
Irtysh Pavlodar
21 تیر 1397 20:30
FK Trakai
0
0
Irtysh Pavlodar
| Vilniaus LFF stadionas
21 تیر 1397 20:30
Ilves Tampere
0 1
Slavia Sofia
21 تیر 1397 20:30
Ilves Tampere
0
1
Slavia Sofia
| Telia 5G -areena
21 تیر 1397 20:30
KuPS
0 1
کپنهاگن
21 تیر 1397 20:30
KuPS
0
1
کپنهاگن
| Savon Sanomat Areena
21 تیر 1397 20:30
Qabala
0 2
Progres Niederkorn
21 تیر 1397 20:30
Qabala
0
2
Progres Niederkorn
| Şəhər stadionu
21 تیر 1397 20:30
Trans Narva
0 2
Zeljeznicar Sarajevo
21 تیر 1397 20:30
Trans Narva
0
2
Zeljeznicar Sarajevo
| A. Le Coq Arena
21 تیر 1397 20:35
FK Liepaja
0 3
BK Hacken
21 تیر 1397 20:35
FK Liepaja
0
3
BK Hacken
| Stadions Daugava
21 تیر 1397 21:30
آنورتوسیس
2 1
Laci
21 تیر 1397 21:30
آنورتوسیس
2
1
Laci
21 تیر 1397 21:30
Derry City
0 2
دینامو مینسک
21 تیر 1397 21:30
Derry City
0
2
دینامو مینسک
21 تیر 1397 21:30
فرانس واروژ
1 1
مکابی تل آویو
21 تیر 1397 21:30
فرانس واروژ
1
1
مکابی تل آویو
| Groupama Aréna
21 تیر 1397 21:30
GAP Connah S Quay FC
1 3
Shakhter Soligorsk
21 تیر 1397 21:30
GAP Connah S Quay FC
1
3
Shakhter Soligorsk
21 تیر 1397 21:30
Milsami Orhei
2 4
اسلوان براتیسلاوا
21 تیر 1397 21:30
Milsami Orhei
2
4
اسلوان براتیسلاوا
| Complexul Sportiv Raional
21 تیر 1397 21:30
Neftchi Baku
3 1
Ujpest
21 تیر 1397 21:30
Neftchi Baku
3
1
Ujpest
21 تیر 1397 21:30
Petrocub
1 1
NK Osijek
21 تیر 1397 21:30
Petrocub
1
1
NK Osijek
21 تیر 1397 21:30
Stumbras
1 0
آپولون لیماسول
21 تیر 1397 21:30
Stumbras
1
0
آپولون لیماسول
21 تیر 1397 22:15
زسکا صوفیه
1 0
Riga FC
21 تیر 1397 22:15
زسکا صوفیه
1
0
Riga FC
| Stadion Bâlgarska Armija
21 تیر 1397 22:30
B36 Torshavn
0 0
FK Mladost Podgorica
21 تیر 1397 22:30
B36 Torshavn
0
0
FK Mladost Podgorica
| Gundadalur
21 تیر 1397 22:30
Gornik Zabrze
1 0
Zaria Balti
21 تیر 1397 22:30
Gornik Zabrze
1
0
Zaria Balti
| Arena Zabrze
21 تیر 1397 22:30
IBV Vestmannaeyjar
0 4
Sarpsborg 08 FF
21 تیر 1397 22:30
IBV Vestmannaeyjar
0
4
Sarpsborg 08 FF
| Hásteinsvöllur
21 تیر 1397 22:30
Racing FC Union Luxembourg
0 2
Viitorul Constanta
21 تیر 1397 22:30
Racing FC Union Luxembourg
0
2
Viitorul Constanta
21 تیر 1397 22:30
Siroki Brijeg
2 2
NK Domzale
21 تیر 1397 22:30
Siroki Brijeg
2
2
NK Domzale
| Stadion Pecara
21 تیر 1397 22:30
UE Engordany
0 3
کایرات
21 تیر 1397 22:30
UE Engordany
0
3
کایرات
21 تیر 1397 22:35
شمروک روورز
0 1
AIK stockholm
21 تیر 1397 22:35
شمروک روورز
0
1
AIK stockholm
| Tallaght Stadium
21 تیر 1397 22:45
Rudar Pljevlja
0 3
پارتیزان
21 تیر 1397 22:45
Rudar Pljevlja
0
3
پارتیزان
| Stadion Kraj Bistrice
21 تیر 1397 23:00
Buducnost Podgorica
0 2
AS Trencin
21 تیر 1397 23:00
Buducnost Podgorica
0
2
AS Trencin
| Stadion Pod Goricom
21 تیر 1397 23:15
Cliftonville FC
0 1
FC Nordsjaelland
21 تیر 1397 23:15
Cliftonville FC
0
1
FC Nordsjaelland
| Solitude
21 تیر 1397 23:15
FK Spartak Zdrepceva KRV
1 1
Coleraine FC
21 تیر 1397 23:15
FK Spartak Zdrepceva KRV
1
1
Coleraine FC
21 تیر 1397 23:15
Hibernian
6 1
NSI Runavik
21 تیر 1397 23:15
Hibernian
6
1
NSI Runavik
| Easter Road Stadium
21 تیر 1397 23:15
لخ پوزنان
2 0
Gandzasar
21 تیر 1397 23:15
لخ پوزنان
2
0
Gandzasar
| INEA stadion
21 تیر 1397 23:15
رنجرز
2 0
Shkupi 1927
21 تیر 1397 23:15
رنجرز
2
0
Shkupi 1927
| Ibrox Stadium
21 تیر 1397 23:30
Dunajska Streda
1 1
دینامو تفلیس
21 تیر 1397 23:30
Dunajska Streda
1
1
دینامو تفلیس
| MOL Aréna
21 تیر 1397 23:30
Radnicki NIS
4 0
Gzira United
21 تیر 1397 23:30
Radnicki NIS
4
0
Gzira United
| Gradski Stadion Čair
22 تیر 1397 00:30
Stjarnan
3 0
Kalju Nomme
22 تیر 1397 00:30
Stjarnan
3
0
Kalju Nomme
| Samsung völlurinn
26 تیر 1397 20:15
Levski Sofia
3 2
FC Vaduz
26 تیر 1397 20:15
Levski Sofia
3
2
FC Vaduz
26 تیر 1397 20:25
Shkupi 1927
0 0
رنجرز
26 تیر 1397 20:25
Shkupi 1927
0
0
رنجرز
26 تیر 1397 20:30
Budapest Honved
4 0
FK Rabotnicki
26 تیر 1397 20:30
Budapest Honved
4
0
FK Rabotnicki
27 تیر 1397 20:30
Zeljeznicar Sarajevo
3 1
Trans Narva
27 تیر 1397 20:30
Zeljeznicar Sarajevo
3
1
Trans Narva
28 تیر 1397 17:30
FK Tobol Kostanay
2 0
Samtredia
28 تیر 1397 17:30
FK Tobol Kostanay
2
0
Samtredia
28 تیر 1397 17:30
کایرات
7 1
UE Engordany
28 تیر 1397 17:30
کایرات
7
1
UE Engordany
28 تیر 1397 19:30
دینامو مینسک
1 2
Derry City
28 تیر 1397 19:30
دینامو مینسک
1
2
Derry City
28 تیر 1397 19:30
Gandzasar
2 1
لخ پوزنان
28 تیر 1397 19:30
Gandzasar
2
1
لخ پوزنان
28 تیر 1397 19:30
Irtysh Pavlodar
0 1
FK Trakai
28 تیر 1397 19:30
Irtysh Pavlodar
0
1
FK Trakai
28 تیر 1397 19:30
Laci
1 0
آنورتوسیس
28 تیر 1397 19:30
Laci
1
0
آنورتوسیس
28 تیر 1397 19:30
Viitorul Constanta
0 0
Racing FC Union Luxembourg
28 تیر 1397 19:30
Viitorul Constanta
0
0
Racing FC Union Luxembourg
28 تیر 1397 20:30
Gzira United
0 1
Radnicki NIS
28 تیر 1397 20:30
Gzira United
0
1
Radnicki NIS
28 تیر 1397 20:30
Kalju Nomme
1 0
Stjarnan
28 تیر 1397 20:30
Kalju Nomme
1
0
Stjarnan
| Hiiu staadion
28 تیر 1397 20:30
مولده
5 1
Glenavon FC
28 تیر 1397 20:30
مولده
5
1
Glenavon FC
| Aker Stadion
28 تیر 1397 20:30
Slavia Sofia
2 1
Ilves Tampere
28 تیر 1397 20:30
Slavia Sofia
2
1
Ilves Tampere
28 تیر 1397 21:00
Riga FC
1 0
زسکا صوفیه
28 تیر 1397 21:00
Riga FC
1
0
زسکا صوفیه
پنالتی ها 3-5
28 تیر 1397 21:00
اسلوان براتیسلاوا
5 0
Milsami Orhei
28 تیر 1397 21:00
اسلوان براتیسلاوا
5
0
Milsami Orhei
28 تیر 1397 21:30
BK Hacken
1 2
FK Liepaja
28 تیر 1397 21:30
BK Hacken
1
2
FK Liepaja
28 تیر 1397 21:30
دینامو تفلیس
1 2
Dunajska Streda
28 تیر 1397 21:30
دینامو تفلیس
1
2
Dunajska Streda
| Boris Paichadze Dinamo Arena
28 تیر 1397 21:30
FK Zalgiris Vilnius
1 1
KI Klaksvik
28 تیر 1397 21:30
FK Zalgiris Vilnius
1
1
KI Klaksvik
28 تیر 1397 21:30
Keshla FC
2 1
Balzan FC
28 تیر 1397 21:30
Keshla FC
2
1
Balzan FC
28 تیر 1397 21:30
مکابی تل آویو
1 0
فرانس واروژ
28 تیر 1397 21:30
مکابی تل آویو
1
0
فرانس واروژ
28 تیر 1397 21:30
Prishtina
0 0
Fola Esch
28 تیر 1397 21:30
Prishtina
0
0
Fola Esch
پنالتی ها 4-5
28 تیر 1397 21:30
Sarpsborg 08 FF
2 0
IBV Vestmannaeyjar
28 تیر 1397 21:30
Sarpsborg 08 FF
2
0
IBV Vestmannaeyjar
| Sarpsborg Stadion
28 تیر 1397 21:30
Shakhter Soligorsk
2 0
GAP Connah S Quay FC
28 تیر 1397 21:30
Shakhter Soligorsk
2
0
GAP Connah S Quay FC
28 تیر 1397 21:30
Vardar Skopje
0 2
Pyunik Yerevan
28 تیر 1397 21:30
Vardar Skopje
0
2
Pyunik Yerevan
28 تیر 1397 21:30
Zaria Balti
1 1
Gornik Zabrze
28 تیر 1397 21:30
Zaria Balti
1
1
Gornik Zabrze
28 تیر 1397 21:30
AIK stockholm
1 1
شمروک روورز
28 تیر 1397 21:30
AIK stockholm
1
1
شمروک روورز
در وقتهای اضافه
| Friends Arena
28 تیر 1397 21:30
آپولون لیماسول
2 0
Stumbras
28 تیر 1397 21:30
آپولون لیماسول
2
0
Stumbras
28 تیر 1397 22:00
FC Nordsjaelland
2 1
Cliftonville FC
28 تیر 1397 22:00
FC Nordsjaelland
2
1
Cliftonville FC
| Right to Dream Park
28 تیر 1397 22:00
Progres Niederkorn
0 1
Qabala
28 تیر 1397 22:00
Progres Niederkorn
0
1
Qabala
28 تیر 1397 22:15
Beitar Jerusalem
1 2
Chikhura Sachkhere
28 تیر 1397 22:15
Beitar Jerusalem
1
2
Chikhura Sachkhere
28 تیر 1397 22:30
کپنهاگن
1 1
KuPS
28 تیر 1397 22:30
کپنهاگن
1
1
KuPS
28 تیر 1397 22:30
Luftetari Gjirokaster
3 3
FK Ventspils
28 تیر 1397 22:30
Luftetari Gjirokaster
3
3
FK Ventspils
28 تیر 1397 22:45
FK Sarajevo
3 0
Banants Yerevan
28 تیر 1397 22:45
FK Sarajevo
3
0
Banants Yerevan
28 تیر 1397 22:45
ماریبور
2 0
Partizani
28 تیر 1397 22:45
ماریبور
2
0
Partizani
| Ljudski vrt
28 تیر 1397 23:00
AS Trencin
1 1
Buducnost Podgorica
28 تیر 1397 23:00
AS Trencin
1
1
Buducnost Podgorica
28 تیر 1397 23:00
FK Mladost Podgorica
1 2
B36 Torshavn
28 تیر 1397 23:00
FK Mladost Podgorica
1
2
B36 Torshavn
| Stadion FK Mladost
28 تیر 1397 23:00
پارتیزان
3 0
Rudar Pljevlja
28 تیر 1397 23:00
پارتیزان
3
0
Rudar Pljevlja
| Stadion Partizana
28 تیر 1397 23:15
Coleraine FC
0 2
FK Spartak Zdrepceva KRV
28 تیر 1397 23:15
Coleraine FC
0
2
FK Spartak Zdrepceva KRV
28 تیر 1397 23:15
دوندالک
2 1
FC Levadia Tallinn
28 تیر 1397 23:15
دوندالک
2
1
FC Levadia Tallinn
| Oriel Park
28 تیر 1397 23:15
NK Osijek
2 1
Petrocub
28 تیر 1397 23:15
NK Osijek
2
1
Petrocub
28 تیر 1397 23:15
NSI Runavik
4 6
Hibernian
28 تیر 1397 23:15
NSI Runavik
4
6
Hibernian
28 تیر 1397 23:15
Tre Fiori
0 3
Rudar Velenje
28 تیر 1397 23:15
Tre Fiori
0
3
Rudar Velenje
| Campo Sportivo di Fiorentino Federico Crescentini
28 تیر 1397 23:30
NK Domzale
1 1
Siroki Brijeg
28 تیر 1397 23:30
NK Domzale
1
1
Siroki Brijeg
28 تیر 1397 23:30
Ujpest
4 0
Neftchi Baku
28 تیر 1397 23:30
Ujpest
4
0
Neftchi Baku
| Szusza Ferenc Stadion
28 تیر 1397 23:45
FH hafnarfjordur
0 0
FC Lahti
28 تیر 1397 23:45
FH hafnarfjordur
0
0
FC Lahti
مقدماتی دور دوم
4 مرداد 1397 18:30
اف سی اوفا
0 0
NK Domzale
4 مرداد 1397 18:30
اف سی اوفا
0
0
NK Domzale
4 مرداد 1397 19:15
FK Ventspils
0 1
بوردو
4 مرداد 1397 19:15
FK Ventspils
0
1
بوردو
4 مرداد 1397 19:30
FK Tobol Kostanay
2 1
Pyunik Yerevan
4 مرداد 1397 19:30
FK Tobol Kostanay
2
1
Pyunik Yerevan
4 مرداد 1397 19:30
کایرات
2 0
آلکمار
4 مرداد 1397 19:30
کایرات
2
0
آلکمار
4 مرداد 1397 19:30
Spartaks Jurmala
6 0
La Fiorita
4 مرداد 1397 19:30
Spartaks Jurmala
6
0
La Fiorita
4 مرداد 1397 19:30
Viitorul Constanta
2 2
ویتس
4 مرداد 1397 19:30
Viitorul Constanta
2
2
ویتس
4 مرداد 1397 20:00
Rudar Velenje
0 2
FCSB
4 مرداد 1397 20:00
Rudar Velenje
0
2
FCSB
4 مرداد 1397 20:30
Balzan FC
2 1
اسلوان براتیسلاوا
4 مرداد 1397 20:30
Balzan FC
2
1
اسلوان براتیسلاوا
4 مرداد 1397 20:30
Chikhura Sachkhere
0 0
ماریبور
4 مرداد 1397 20:30
Chikhura Sachkhere
0
0
ماریبور
4 مرداد 1397 20:30
Hapoel Haifa
1 1
FH hafnarfjordur
4 مرداد 1397 20:30
Hapoel Haifa
1
1
FH hafnarfjordur
| Sammy Ofer Stadium
4 مرداد 1397 20:30
Torpedo Kutaisi
3 0
Vikingur Gota
4 مرداد 1397 20:30
Torpedo Kutaisi
3
0
Vikingur Gota
4 مرداد 1397 21:00
F91 Dudelange
2 1
Drita
4 مرداد 1397 21:00
F91 Dudelange
2
1
Drita
| Stade Jos Nosbaum
4 مرداد 1397 21:00
لایپزیگ
4 0
BK Hacken
4 مرداد 1397 21:00
لایپزیگ
4
0
BK Hacken
| Red Bull Arena
4 مرداد 1397 21:30
آپوئل نیکوزیا
5 0
فلورا تالین
4 مرداد 1397 21:30
آپوئل نیکوزیا
5
0
فلورا تالین
4 مرداد 1397 21:30
Budapest Honved
1 0
Progres Niederkorn
4 مرداد 1397 21:30
Budapest Honved
1
0
Progres Niederkorn
4 مرداد 1397 21:30
زسکا صوفیه
3 0
Admira Wacker
4 مرداد 1397 21:30
زسکا صوفیه
3
0
Admira Wacker
4 مرداد 1397 21:30
Djurgardens IF
1 1
FC Mariupol
4 مرداد 1397 21:30
Djurgardens IF
1
1
FC Mariupol
| Tele2 Arena
4 مرداد 1397 21:30
FK Zalgiris Vilnius
1 0
FC Vaduz
4 مرداد 1397 21:30
FK Zalgiris Vilnius
1
0
FC Vaduz
4 مرداد 1397 21:30
مکابی تل آویو
2 0
Radnicki NIS
4 مرداد 1397 21:30
مکابی تل آویو
2
0
Radnicki NIS
4 مرداد 1397 21:30
مولده
3 0
Laci
4 مرداد 1397 21:30
مولده
3
0
Laci
| Aker Stadion
4 مرداد 1397 21:30
Zrinjski
1 1
Valletta FC
4 مرداد 1397 21:30
Zrinjski
1
1
Valletta FC
4 مرداد 1397 21:50
Jagiellonia
1 0
ریوآوه
4 مرداد 1397 21:50
Jagiellonia
1
0
ریوآوه
4 مرداد 1397 22:00
Shakhter Soligorsk
1 1
لخ پوزنان
4 مرداد 1397 22:00
Shakhter Soligorsk
1
1
لخ پوزنان
4 مرداد 1397 22:15
دینامو برست
4 3
Atromitos Athinon
4 مرداد 1397 22:15
دینامو برست
4
3
Atromitos Athinon
4 مرداد 1397 22:15
FC Nordsjaelland
1 0
AIK stockholm
4 مرداد 1397 22:15
FC Nordsjaelland
1
0
AIK stockholm
| Right to Dream Park
4 مرداد 1397 22:15
لسک لینز
4 0
Lillestrom
4 مرداد 1397 22:15
لسک لینز
4
0
Lillestrom
4 مرداد 1397 22:30
B36 Torshavn
0 2
بشیکتاش
4 مرداد 1397 22:30
B36 Torshavn
0
2
بشیکتاش
4 مرداد 1397 22:30
FC Santa Coloma
1 0
Valur Reykjavik
4 مرداد 1397 22:30
FC Santa Coloma
1
0
Valur Reykjavik
4 مرداد 1397 22:30
خنک
5 0
Fola Esch
4 مرداد 1397 22:30
خنک
5
0
Fola Esch
| Luminus Arena
4 مرداد 1397 22:30
Gornik Zabrze
0 1
AS Trencin
4 مرداد 1397 22:30
Gornik Zabrze
0
1
AS Trencin
| Arena Zabrze
4 مرداد 1397 22:30
HNK Hajduk Split
1 0
Slavia Sofia
4 مرداد 1397 22:30
HNK Hajduk Split
1
0
Slavia Sofia
| Stadion Poljud
4 مرداد 1397 22:30
Olimpija Ljubljana
5 1
Crusaders FC
4 مرداد 1397 22:30
Olimpija Ljubljana
5
1
Crusaders FC
4 مرداد 1397 22:30
Sutjeska
0 1
Alashkert
4 مرداد 1397 22:30
Sutjeska
0
1
Alashkert
4 مرداد 1397 22:30
The New Saints
2 1
لینکولن رد ایمپس
4 مرداد 1397 22:30
The New Saints
2
1
لینکولن رد ایمپس
4 مرداد 1397 22:45
FC ST. Gallen
2 1
Sarpsborg 08 FF
4 مرداد 1397 22:45
FC ST. Gallen
2
1
Sarpsborg 08 FF
4 مرداد 1397 23:00
آتالانتا
2 2
FK Sarajevo
4 مرداد 1397 23:00
آتالانتا
2
2
FK Sarajevo
4 مرداد 1397 23:00
پارتیزان
1 0
FK Trakai
4 مرداد 1397 23:00
پارتیزان
1
0
FK Trakai
4 مرداد 1397 23:00
Zeljeznicar Sarajevo
1 2
آپولون لیماسول
4 مرداد 1397 23:00
Zeljeznicar Sarajevo
1
2
آپولون لیماسول
4 مرداد 1397 23:15
Aberdeen
1 1
برنلی
4 مرداد 1397 23:15
Aberdeen
1
1
برنلی
| Pittodrie Stadium
4 مرداد 1397 23:15
دوندالک
0 0
AEK Larnaca
4 مرداد 1397 23:15
دوندالک
0
0
AEK Larnaca
| Oriel Park
4 مرداد 1397 23:15
FK Spartak Zdrepceva KRV
2 0
اسپارتا پراگ
4 مرداد 1397 23:15
FK Spartak Zdrepceva KRV
2
0
اسپارتا پراگ
4 مرداد 1397 23:15
Hibernian
3 2
Asteras Tripolis
4 مرداد 1397 23:15
Hibernian
3
2
Asteras Tripolis
4 مرداد 1397 23:15
NK Osijek
0 1
رنجرز
4 مرداد 1397 23:15
NK Osijek
0
1
رنجرز
4 مرداد 1397 23:30
Dunajska Streda
1 3
دینامو مینسک
4 مرداد 1397 23:30
Dunajska Streda
1
3
دینامو مینسک
4 مرداد 1397 23:30
Stjarnan
0 2
کپنهاگن
4 مرداد 1397 23:30
Stjarnan
0
2
کپنهاگن
5 مرداد 1397 00:15
سویا
4 0
Ujpest
5 مرداد 1397 00:15
سویا
4
0
Ujpest
9 مرداد 1397 20:30
Pyunik Yerevan
1 0
FK Tobol Kostanay
9 مرداد 1397 20:30
Pyunik Yerevan
1
0
FK Tobol Kostanay
10 مرداد 1397 20:30
Fola Esch
1 4
خنک
10 مرداد 1397 20:30
Fola Esch
1
4
خنک
| Stade Émile Mayrisch
11 مرداد 1397 19:30
Alashkert
0 0
Sutjeska
11 مرداد 1397 19:30
Alashkert
0
0
Sutjeska
11 مرداد 1397 19:30
Laci
0 2
مولده
11 مرداد 1397 19:30
Laci
0
2
مولده
11 مرداد 1397 20:00
AEK Larnaca
4 0
دوندالک
11 مرداد 1397 20:00
AEK Larnaca
4
0
دوندالک
11 مرداد 1397 20:00
AS Trencin
4 1
Gornik Zabrze
11 مرداد 1397 20:00
AS Trencin
4
1
Gornik Zabrze
11 مرداد 1397 20:30
دینامو مینسک
4 1
Dunajska Streda
11 مرداد 1397 20:30
دینامو مینسک
4
1
Dunajska Streda
11 مرداد 1397 20:30
FK Trakai
1 1
پارتیزان
11 مرداد 1397 20:30
FK Trakai
1
1
پارتیزان
11 مرداد 1397 20:30
فلورا تالین
2 0
آپوئل نیکوزیا
11 مرداد 1397 20:30
فلورا تالین
2
0
آپوئل نیکوزیا
| A. Le Coq Arena
11 مرداد 1397 20:30
Slavia Sofia
2 3
HNK Hajduk Split
11 مرداد 1397 20:30
Slavia Sofia
2
3
HNK Hajduk Split
11 مرداد 1397 20:30
Valletta FC
1 2
Zrinjski
11 مرداد 1397 20:30
Valletta FC
1
2
Zrinjski
11 مرداد 1397 21:00
BK Hacken
1 1
لایپزیگ
11 مرداد 1397 21:00
BK Hacken
1
1
لایپزیگ
11 مرداد 1397 21:00
Lillestrom
1 2
لسک لینز
11 مرداد 1397 21:00
Lillestrom
1
2
لسک لینز
11 مرداد 1397 21:30
Admira Wacker
1 3
زسکا صوفیه
11 مرداد 1397 21:30
Admira Wacker
1
3
زسکا صوفیه
| BSFZ-Arena
11 مرداد 1397 21:30
AIK stockholm
0 1
FC Nordsjaelland
11 مرداد 1397 21:30
AIK stockholm
0
1
FC Nordsjaelland
| Friends Arena
11 مرداد 1397 21:30
آپولون لیماسول
3 1
Zeljeznicar Sarajevo
11 مرداد 1397 21:30
آپولون لیماسول
3
1
Zeljeznicar Sarajevo
11 مرداد 1397 21:30
FC Mariupol
2 1
Djurgardens IF
11 مرداد 1397 21:30
FC Mariupol
2
1
Djurgardens IF
در وقتهای اضافه
11 مرداد 1397 21:30
FC Vaduz
1 1
FK Zalgiris Vilnius
11 مرداد 1397 21:30
FC Vaduz
1
1
FK Zalgiris Vilnius
| Rheinpark Stadion
11 مرداد 1397 21:30
لینکولن رد ایمپس
1 1
The New Saints
11 مرداد 1397 21:30
لینکولن رد ایمپس
1
1
The New Saints
| Victoria Stadium
11 مرداد 1397 21:30
Progres Niederkorn
2 0
Budapest Honved
11 مرداد 1397 21:30
Progres Niederkorn
2
0
Budapest Honved
11 مرداد 1397 21:30
اسپارتا پراگ
2 1
FK Spartak Zdrepceva KRV
11 مرداد 1397 21:30
اسپارتا پراگ
2
1
FK Spartak Zdrepceva KRV
11 مرداد 1397 21:45
Atromitos Athinon
1 1
دینامو برست
11 مرداد 1397 21:45
Atromitos Athinon
1
1
دینامو برست
11 مرداد 1397 22:00
اسلوان براتیسلاوا
3 1
Balzan FC
11 مرداد 1397 22:00
اسلوان براتیسلاوا
3
1
Balzan FC
11 مرداد 1397 22:30
Asteras Tripolis
1 1
Hibernian
11 مرداد 1397 22:30
Asteras Tripolis
1
1
Hibernian
11 مرداد 1397 22:30
بشیکتاش
6 0
B36 Torshavn
11 مرداد 1397 22:30
بشیکتاش
6
0
B36 Torshavn
11 مرداد 1397 22:30
کپنهاگن
5 0
Stjarnan
11 مرداد 1397 22:30
کپنهاگن
5
0
Stjarnan
11 مرداد 1397 22:30
Vikingur Gota
0 4
Torpedo Kutaisi
11 مرداد 1397 22:30
Vikingur Gota
0
4
Torpedo Kutaisi
11 مرداد 1397 22:30
ویتس
3 1
Viitorul Constanta
11 مرداد 1397 22:30
ویتس
3
1
Viitorul Constanta
| GelreDome
11 مرداد 1397 22:45
FK Sarajevo
0 8
آتالانتا
11 مرداد 1397 22:45
FK Sarajevo
0
8
آتالانتا
11 مرداد 1397 22:45
ماریبور
2 0
Chikhura Sachkhere
11 مرداد 1397 22:45
ماریبور
2
0
Chikhura Sachkhere
| Ljudski vrt
11 مرداد 1397 23:00
FCSB
4 0
Rudar Velenje
11 مرداد 1397 23:00
FCSB
4
0
Rudar Velenje
11 مرداد 1397 23:00
NK Domzale
1 1
اف سی اوفا
11 مرداد 1397 23:00
NK Domzale
1
1
اف سی اوفا
11 مرداد 1397 23:15
آلکمار
2 1
کایرات
11 مرداد 1397 23:15
آلکمار
2
1
کایرات
| AFAS Stadion
11 مرداد 1397 23:15
بوردو
2 1
FK Ventspils
11 مرداد 1397 23:15
بوردو
2
1
FK Ventspils
11 مرداد 1397 23:15
برنلی
3 1
Aberdeen
11 مرداد 1397 23:15
برنلی
3
1
Aberdeen
در وقتهای اضافه
| Turf Moor
11 مرداد 1397 23:15
Drita
1 1
F91 Dudelange
11 مرداد 1397 23:15
Drita
1
1
F91 Dudelange
11 مرداد 1397 23:15
La Fiorita
0 3
Spartaks Jurmala
11 مرداد 1397 23:15
La Fiorita
0
3
Spartaks Jurmala
| Campo Sportivo di Montegiardino
11 مرداد 1397 23:15
لخ پوزنان
3 1
Shakhter Soligorsk
11 مرداد 1397 23:15
لخ پوزنان
3
1
Shakhter Soligorsk
در وقتهای اضافه
11 مرداد 1397 23:15
رنجرز
1 1
NK Osijek
11 مرداد 1397 23:15
رنجرز
1
1
NK Osijek
| Ibrox Stadium
11 مرداد 1397 23:15
Sarpsborg 08 FF
1 0
FC ST. Gallen
11 مرداد 1397 23:15
Sarpsborg 08 FF
1
0
FC ST. Gallen
| Sarpsborg Stadion
11 مرداد 1397 23:30
Crusaders FC
1 1
Olimpija Ljubljana
11 مرداد 1397 23:30
Crusaders FC
1
1
Olimpija Ljubljana
| Seaview
11 مرداد 1397 23:30
Radnicki NIS
2 2
مکابی تل آویو
11 مرداد 1397 23:30
Radnicki NIS
2
2
مکابی تل آویو
11 مرداد 1397 23:30
ریوآوه
4 4
Jagiellonia
11 مرداد 1397 23:30
ریوآوه
4
4
Jagiellonia
11 مرداد 1397 23:30
Ujpest
1 3
سویا
11 مرداد 1397 23:30
Ujpest
1
3
سویا
| Szusza Ferenc Stadion
11 مرداد 1397 23:45
FH hafnarfjordur
0 1
Hapoel Haifa
11 مرداد 1397 23:45
FH hafnarfjordur
0
1
Hapoel Haifa
12 مرداد 1397 00:30
Valur Reykjavik
3 0
FC Santa Coloma
12 مرداد 1397 00:30
Valur Reykjavik
3
0
FC Santa Coloma
مقدماتی دور سوم
18 مرداد 1397 18:30
اف سی اوفا
2 1
Progres Niederkorn
18 مرداد 1397 18:30
اف سی اوفا
2
1
Progres Niederkorn
18 مرداد 1397 20:30
Alashkert
0 2
کلوژ
18 مرداد 1397 20:30
Alashkert
0
2
کلوژ
18 مرداد 1397 20:30
Hapoel Haifa
1 4
آتالانتا
18 مرداد 1397 20:30
Hapoel Haifa
1
4
آتالانتا
| Sammy Ofer Stadium
18 مرداد 1397 20:30
Spartaks Jurmala
0 1
Suduva Marijampole
18 مرداد 1397 20:30
Spartaks Jurmala
0
1
Suduva Marijampole
18 مرداد 1397 21:00
لایپزیگ
3 1
CS Universitatea Craiova
18 مرداد 1397 21:00
لایپزیگ
3
1
CS Universitatea Craiova
| Red Bull Arena
18 مرداد 1397 21:30
آپولون لیماسول
4 0
دینامو برست
18 مرداد 1397 21:30
آپولون لیماسول
4
0
دینامو برست
18 مرداد 1397 21:30
AS Trencin
4 0
فاینورد
18 مرداد 1397 21:30
AS Trencin
4
0
فاینورد
18 مرداد 1397 21:30
دینامو مینسک
4 0
زنیت سن پترزبورگ
18 مرداد 1397 21:30
دینامو مینسک
4
0
زنیت سن پترزبورگ
18 مرداد 1397 21:30
FC Mariupol
1 3
بوردو
18 مرداد 1397 21:30
FC Mariupol
1
3
بوردو
18 مرداد 1397 21:30
هاپوئل بئر شوا
2 2
آپوئل نیکوزیا
18 مرداد 1397 21:30
هاپوئل بئر شوا
2
2
آپوئل نیکوزیا
18 مرداد 1397 21:30
لودوگورتس
1 0
Zrinjski
18 مرداد 1397 21:30
لودوگورتس
1
0
Zrinjski
| Ludogorets Arena
18 مرداد 1397 21:30
شریف تیراسپول
1 0
Valur Reykjavik
18 مرداد 1397 21:30
شریف تیراسپول
1
0
Valur Reykjavik
18 مرداد 1397 21:30
Sigma Olomouc
2 0
کایرات
18 مرداد 1397 21:30
Sigma Olomouc
2
0
کایرات
18 مرداد 1397 21:30
اشتورم گراتس
0 2
AEK Larnaca
18 مرداد 1397 21:30
اشتورم گراتس
0
2
AEK Larnaca
18 مرداد 1397 21:30
Torpedo Kutaisi
5 2
FK Kukesi
18 مرداد 1397 21:30
Torpedo Kutaisi
5
2
FK Kukesi
18 مرداد 1397 21:50
Jagiellonia
0 1
خنت
18 مرداد 1397 21:50
Jagiellonia
0
1
خنت
18 مرداد 1397 22:15
زسکا صوفیه
1 2
کپنهاگن
18 مرداد 1397 22:15
زسکا صوفیه
1
2
کپنهاگن
18 مرداد 1397 22:15
FC Nordsjaelland
1 2
پارتیزان
18 مرداد 1397 22:15
FC Nordsjaelland
1
2
پارتیزان
| Right to Dream Park
18 مرداد 1397 22:30
بشیکتاش
1 0
لسک لینز
18 مرداد 1397 22:30
بشیکتاش
1
0
لسک لینز
18 مرداد 1397 22:30
خنک
2 0
لخ پوزنان
18 مرداد 1397 22:30
خنک
2
0
لخ پوزنان
| Luminus Arena
18 مرداد 1397 22:30
استانبول باشاک شهیر
0 0
برنلی
18 مرداد 1397 22:30
استانبول باشاک شهیر
0
0
برنلی
18 مرداد 1397 22:30
Olimpija Ljubljana
3 0
هلسینکی
18 مرداد 1397 22:30
Olimpija Ljubljana
3
0
هلسینکی
18 مرداد 1397 22:30