جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
6
5
1
0
17
2
15
16
2
6
3
2
1
14
8
6
11
3
بروخه
م ش ش م ش
6
0
3
3
4
12
-8
3
4
گالاتاسرای
ش ش ش م ش
6
0
2
4
1
14
-13
2
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه B
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
6
6
0
0
24
5
19
18
2
تاتنهام
ش پ پ پ ش
6
3
1
2
18
14
4
10
3
المپیاکوس
ش ش ش ش پ
6
1
1
4
8
14
-6
4
4
6
1
0
5
3
20
-17
3
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه C
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
6
4
2
0
16
4
12
14
2
آتالانتا
ش ش م پ پ
6
2
1
3
8
12
-4
7
3
6
1
3
2
8
13
-5
6
4
6
1
2
3
10
13
-3
5
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه D
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
یوونتوس
پ پ پ پ پ
6
5
1
0
12
4
8
16
2
6
3
1
2
8
5
3
10
3
6
2
0
4
5
9
-4
6
4
6
1
0
5
4
11
-7
3
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه E
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
لیورپول
پ پ پ م پ
6
4
1
1
13
8
5
13
2
ناپولی
م پ م م پ
6
3
3
0
11
4
7
12
3
6
2
1
3
16
13
3
7
4
خنک
م ش ش ش ش
6
0
1
5
5
20
-15
1
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه F
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
بارسلونا
پ پ م پ پ
6
4
2
0
9
4
5
14
2
6
3
1
2
8
8
0
10
3
اینترمیلان
ش پ ش پ ش
6
2
1
3
10
9
1
7
4
6
0
2
4
4
10
-6
2
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه G
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
لایپزیگ
ش پ پ م م
6
3
2
1
10
8
2
11
2
لیون
پ ش پ ش م
6
2
2
2
9
8
1
8
3
بنفیکا
ش پ ش م پ
6
2
1
3
10
11
-1
7
4
6
2
1
3
7
9
-2
7
صعود لیگ اروپا سقوط
گروه H
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
والنسیا
ش م پ م پ
6
3
2
1
9
7
2
11
2
چلسی
پ پ م م پ
6
3
2
1
11
9
2
11
3
آژاکس
پ ش م پ ش
6
3
1
2
12
6
6
10
4
لیل
ش م ش ش ش
6
0
1
5
4
14
-10
1
صعود لیگ اروپا سقوط
پاری سن ژرمن
رئال مادرید
بروخه
گالاتاسرای
1 پاری سن ژرمن 3–0 1–0 5–0
2 رئال مادرید 2–2 2–2 6–0
3 بروخه 0–5 1–3 0–0
4 گالاتاسرای 0–1 0–1 1–1
بایرن مونیخ
تاتنهام
المپیاکوس
ستاره سرخ بلگراد
1 بایرن مونیخ 3–1 2–0 3–0
2 تاتنهام 2–7 4–2 5–0
3 المپیاکوس 2–3 2–2 1–0
4 ستاره سرخ بلگراد 0–6 0–4 3–1
منچستر سیتی
آتالانتا
شاختار دونتسک
دینامو زاگرب
1 منچستر سیتی 5–1 1–1 2–0
2 آتالانتا 1–1 1–2 2–0
3 شاختار دونتسک 0–3 0–3 2–2
4 دینامو زاگرب 1–4 4–0 3–3
یوونتوس
اتلتیکو مادرید
بایر لورکوزن
لوکوموتیو مسکو
1 یوونتوس 1–0 3–0 2–1
2 اتلتیکو مادرید 2–2 1–0 2–0
3 بایر لورکوزن 0–2 2–1 1–2
4 لوکوموتیو مسکو 1–2 0–2 0–2
لیورپول
ناپولی
ردبول سالزبورگ
خنک
1 لیورپول 1–1 4–3 2–1
2 ناپولی 2–0 1–1 4–0
3 ردبول سالزبورگ 0–2 2–3 6–2
4 خنک 1–4 0–0 1–4
بارسلونا
بوروسیا دورتموند
اینترمیلان
اسلاویا پراگ
1 بارسلونا 3–1 2–1 0–0
2 بوروسیا دورتموند 0–0 3–2 2–1
3 اینترمیلان 1–2 2–0 1–1
4 اسلاویا پراگ 1–2 0–2 1–3
لایپزیگ
لیون
بنفیکا
زنیت سن پترزبورگ
1 لایپزیگ 0–2 2–2 2–1
2 لیون 2–2 3–1 1–1
3 بنفیکا 1–2 2–1 3–0
4 زنیت سن پترزبورگ 0–2 2–0 3–1
والنسیا
چلسی
آژاکس
لیل
1 والنسیا 2–2 0–3 4–1
2 چلسی 0–1 4–4 2–1
3 آژاکس 0–1 0–1 3–0
4 لیل 1–1 1–2 0–2
مقدماتی
۴ تیر ۱۳۹۸
- 16:30
Tre Penne
0 1
FC Santa Coloma
۴ تیر ۱۳۹۸
- 22:15
Feronikeli
1 0
لینکولن رد ایمپس
۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:15
Feronikeli
2 1
FC Santa Coloma
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 16:30
FC Astana
1 0
کلوژ
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 17:30
Ararat-Armenia
2 1
AIK stockholm
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 19:30
Kalju Nomme
0 1
اشکندیا
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 19:30
هلسینکی
3 0
HB
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 21:15
FK Sarajevo
1 3
سلتیک
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
The New Saints
2 2
Feronikeli
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Suduva Marijampole
0 0
ستاره سرخ بلگراد
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
F91 Dudelange
2 2
Valletta FC
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 19:00
Partizani
0 0
قره باغ
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
Bate Borisov
1 1
Piast Gliwice
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
شریف تیراسپول
0 3
Saburtalo
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
فرانس واروژ
2 1
لودوگورتس
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 21:45
اسلوان براتیسلاوا
1 1
Sutjeska
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 22:15
Linfield
0 2
رزنبرگ
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 23:30
Valur Reykjavik
0 3
ماریبور
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 18:30
اشکندیا
1 2
Kalju Nomme
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
Saburtalo
1 3
شریف تیراسپول
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Valletta FC
1 1
F91 Dudelange
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
HB
2 2
هلسینکی
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 22:15
Feronikeli
0 1
The New Saints
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 22:15
ستاره سرخ بلگراد
2 1
Suduva Marijampole
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
AIK stockholm
3 1
Ararat-Armenia
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
رزنبرگ
4 0
Linfield
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
قره باغ
2 0
Partizani
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
لودوگورتس
2 3
فرانس واروژ
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
کلوژ
3 1
FC Astana
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Piast Gliwice
1 2
Bate Borisov
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 21:45
Sutjeska
1 1
اسلوان براتیسلاوا
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 21:45
ماریبور
2 0
Valur Reykjavik
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 22:15
سلتیک
2 1
FK Sarajevo
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
پلژن
0 0
المپیاکوس
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
Saburtalo
0 2
دینامو زاگرب
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
The New Saints
0 2
کپنهاگن
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
آیندهوون
3 2
بازل
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:45
Sutjeska
0 1
آپوئل نیکوزیا
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Bate Borisov
2 1
رزنبرگ
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
کلوژ
1 0
مکابی تل آویو
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
فرانس واروژ
3 1
Valletta FC
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 21:45
ماریبور
2 1
AIK stockholm
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
ستاره سرخ بلگراد
2 0
هلسینکی
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
سلتیک
5 0
Kalju Nomme
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
دوندالک
1 1
قره باغ
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
آپوئل نیکوزیا
3 0
Sutjeska
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
مکابی تل آویو
2 2
کلوژ
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Kalju Nomme
0 2
سلتیک
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
دینامو زاگرب
3 0
Saburtalo
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
بازل
2 1
آیندهوون
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Valletta FC
1 1
فرانس واروژ
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
المپیاکوس
4 0
پلژن
۹ مرداد ۱۳۹۸
- 19:30
هلسینکی
2 1
ستاره سرخ بلگراد
۹ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
رزنبرگ
2 0
Bate Borisov
۹ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
AIK stockholm
3 2
ماریبور
۹ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
قره باغ
3 0
دوندالک
۹ مرداد ۱۳۹۸
- 21:15
کپنهاگن
1 0
The New Saints
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
آپوئل نیکوزیا
1 2
قره باغ
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
پاوک
2 2
آژاکس
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
دینامو زاگرب
1 1
فرانس واروژ
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
بروخه
1 0
دیناموکیف
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
ستاره سرخ بلگراد
1 1
کپنهاگن
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
0 1
پورتو
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
- 21:15
استانبول باشاک شهیر
0 1
المپیاکوس
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
بازل
1 2
لسک لینز
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
کلوژ
1 1
سلتیک
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
- 21:45
ماریبور
1 3
رزنبرگ
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 20:00
قره باغ
0 2
آپوئل نیکوزیا
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
رزنبرگ
3 1
ماریبور
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
دیناموکیف
3 3
بروخه
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
فرانس واروژ
0 4
دینامو زاگرب
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
کپنهاگن
1 1
ستاره سرخ بلگراد
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
المپیاکوس
2 0
استانبول باشاک شهیر
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
لسک لینز
3 1
بازل
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
آژاکس
3 2
پاوک
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
سلتیک
3 4
کلوژ
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
پورتو
2 3
کراسنودار
۲۹ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
کلوژ
0 1
اسلاویا پراگ
۲۹ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
آپوئل نیکوزیا
0 0
آژاکس
۲۹ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
لسک لینز
0 1
بروخه
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
دینامو زاگرب
2 0
رزنبرگ
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
یانگ بویز
2 2
ستاره سرخ بلگراد
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
المپیاکوس
4 0
کراسنودار
۵ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
رزنبرگ
1 1
دینامو زاگرب
۵ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
ستاره سرخ بلگراد
1 1
یانگ بویز
۵ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
کراسنودار
1 2
المپیاکوس
۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
اسلاویا پراگ
1 0
کلوژ
۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
آژاکس
2 0
آپوئل نیکوزیا
۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
بروخه
2 1
لسک لینز
گروهی
هفته 1
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 20:25
لیون
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 20:25
اینترمیلان
1 1
اسلاویا پراگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
چلسی
0 1
والنسیا
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
آژاکس
3 0
لیل
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
بنفیکا
1 2
لایپزیگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
بوروسیا دورتموند
0 0
بارسلونا
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
ناپولی
2 0
لیورپول
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
ردبول سالزبورگ
6 2
خنک
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:25
بروخه
0 0
گالاتاسرای
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 20:25
المپیاکوس
2 2
تاتنهام
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
پاری سن ژرمن
3 0
رئال مادرید
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
بایرن مونیخ
3 0
ستاره سرخ بلگراد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
شاختار دونتسک
0 3
منچستر سیتی
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
دینامو زاگرب
4 0
آتالانتا
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
اتلتیکو مادرید
2 2
یوونتوس
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
- 22:30
بایر لورکوزن
1 2
لوکوموتیو مسکو
هفته 2
۹ مهر ۱۳۹۸
- 20:25
رئال مادرید
2 2
بروخه
۹ مهر ۱۳۹۸
- 20:25
آتالانتا
1 2
شاختار دونتسک
۹ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
گالاتاسرای
0 1
پاری سن ژرمن
۹ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
تاتنهام
2 7
بایرن مونیخ
۹ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
ستاره سرخ بلگراد
3 1
المپیاکوس
۹ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
منچستر سیتی
2 0
دینامو زاگرب
۹ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
یوونتوس
3 0
بایر لورکوزن
۹ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
لوکوموتیو مسکو
0 2
اتلتیکو مادرید
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 20:25
خنک
0 0
ناپولی
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 20:25
اسلاویا پراگ
0 2
بوروسیا دورتموند
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
لیورپول
4 3
ردبول سالزبورگ
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
بنفیکا
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
لایپزیگ
0 2
لیون
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
بارسلونا
2 1
اینترمیلان
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
والنسیا
0 3
آژاکس
۱۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
لیل
1 2
چلسی
هفته 3
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 20:25
شاختار دونتسک
2 2
دینامو زاگرب
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 20:25
اتلتیکو مادرید
1 0
بایر لورکوزن
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
بروخه
0 5
پاری سن ژرمن
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
گالاتاسرای
0 1
رئال مادرید
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
تاتنهام
5 0
ستاره سرخ بلگراد
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
المپیاکوس
2 3
بایرن مونیخ
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
منچستر سیتی
5 1
آتالانتا
۳۰ مهر ۱۳۹۸
- 22:30
یوونتوس
2 1
لوکوموتیو مسکو
۱ آبان ۱۳۹۸
- 20:25
لایپزیگ
2 1
زنیت سن پترزبورگ
۱ آبان ۱۳۹۸
- 20:25
آژاکس
0 1
چلسی
۱ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
ردبول سالزبورگ
2 3
ناپولی
۱ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
خنک
1 4
لیورپول
۱ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
بنفیکا
2 1
لیون
۱ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
اینترمیلان
2 0
بوروسیا دورتموند
۱ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
اسلاویا پراگ
1 2
بارسلونا
۱ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
لیل
1 1
والنسیا
هفته 4
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 21:25
زنیت سن پترزبورگ
0 2
لایپزیگ
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 21:25
بارسلونا
0 0
اسلاویا پراگ
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
لیورپول
2 1
خنک
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
ناپولی
1 1
ردبول سالزبورگ
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
لیون
3 1
بنفیکا
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
بوروسیا دورتموند
3 2
اینترمیلان
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
چلسی
4 4
آژاکس
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
والنسیا
4 1
لیل
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 21:25
بایرن مونیخ
2 0
المپیاکوس
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 21:25
لوکوموتیو مسکو
1 2
یوونتوس
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
پاری سن ژرمن
1 0
بروخه
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
رئال مادرید
6 0
گالاتاسرای
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
ستاره سرخ بلگراد
0 4
تاتنهام
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
دینامو زاگرب
3 3
شاختار دونتسک
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
آتالانتا
1 1
منچستر سیتی
۱۵ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
بایر لورکوزن
2 1
اتلتیکو مادرید
هفته 5
۵ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
گالاتاسرای
1 1
بروخه
۵ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
لوکوموتیو مسکو
0 2
بایر لورکوزن
۵ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
رئال مادرید
2 2
پاری سن ژرمن
۵ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
تاتنهام
4 2
المپیاکوس
۵ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
ستاره سرخ بلگراد
0 6
بایرن مونیخ
۵ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
منچستر سیتی
1 1
شاختار دونتسک
۵ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
آتالانتا
2 0
دینامو زاگرب
۵ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
یوونتوس
1 0
اتلتیکو مادرید
۶ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
زنیت سن پترزبورگ
2 0
لیون
۶ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
والنسیا
2 2
چلسی
۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
لیورپول
1 1
ناپولی
۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
خنک
1 4
ردبول سالزبورگ
۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
لایپزیگ
2 2
بنفیکا
۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
بارسلونا
3 1
بوروسیا دورتموند
۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
اسلاویا پراگ
1 3
اینترمیلان
۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
لیل
0 2
آژاکس
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
ناپولی
4 0
خنک
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
ردبول سالزبورگ
0 2
لیورپول
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
بنفیکا
3 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
لیون
2 2
لایپزیگ
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
بوروسیا دورتموند
2 1
اسلاویا پراگ
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
اینترمیلان
1 2
بارسلونا
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
چلسی
2 1
لیل
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
آژاکس
0 1
والنسیا
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
شاختار دونتسک
0 3
آتالانتا
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 21:25
دینامو زاگرب
1 4
منچستر سیتی
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
پاری سن ژرمن
5 0
گالاتاسرای
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
بروخه
1 3
رئال مادرید
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
بایرن مونیخ
3 1
تاتنهام
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
المپیاکوس
1 0
ستاره سرخ بلگراد
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
اتلتیکو مادرید
2 0
لوکوموتیو مسکو
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
بایر لورکوزن
0 2
یوونتوس
حذفی
مرحله 1/8 نهایی
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
بوروسیا دورتموند
2 1
پاری سن ژرمن
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
پاری سن ژرمن
2 0
بوروسیا دورتموند
۷ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
رئال مادرید
1 2
منچستر سیتی
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
منچستر سیتی
2 1
رئال مادرید
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
آتالانتا
4 1
والنسیا
۲۰ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
والنسیا
3 4
آتالانتا
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
اتلتیکو مادرید
1 0
لیورپول
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
لیورپول
2 3
اتلتیکو مادرید
۶ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
چلسی
0 3
بایرن مونیخ
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
بایرن مونیخ
4 1
چلسی
۸ اسفند ۱۳۹۸
- 00:30
لیون
1 0
یوونتوس
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
یوونتوس
2 1
لیون
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
تاتنهام
0 1
لایپزیگ
۲۰ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
لایپزیگ
3 0
تاتنهام
۶ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
ناپولی
1 1
بارسلونا
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
بارسلونا
3 1
ناپولی
مرحله 1/4 نهایی
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
آتالانتا
1 2
پاری سن ژرمن
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
لایپزیگ
2 1
اتلتیکو مادرید
۲۴ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
بارسلونا
2 8
بایرن مونیخ
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
منچستر سیتی
1 3
لیون
مرحله نیمه نهایی
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
لایپزیگ
0 3
پاری سن ژرمن
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
- 23:30
لیون
0 3
بایرن مونیخ
فینال
۲ شهریور ۱۳۹۹
- 23:30
پاری سن ژرمن
0 1
بایرن مونیخ
بهترین گلزنان
#
بازیکن
گل (پنالتی)
1
رابرت لواندوسکی
بایرن مونیخ
15
2
ارلینگ هالند
ردبول سالزبورگ بوروسیا دورتموند
10
3
سرژ گنابری
بایرن مونیخ
9
4
M. Oršić
دینامو زاگرب
7
5
دریس مرتنز
ناپولی
6
6
گابریل ژسوس
منچستر سیتی
6
7
رحیم استرلینگ
منچستر سیتی
6
8
هری کین
تاتنهام
6
9
دنی اولمو
دینامو زاگرب لایپزیگ
6
10
6
پاس گل ها
#
بازیکن
پاس گل
1
آنخل دیماریا
پاری سن ژرمن
6
2
حکیم زیاش
آژاکس
6
3
رابرت لواندوسکی
بایرن مونیخ
5
4
کیلیان ام باپه
پاری سن ژرمن
5
5
ریاض محرز
منچستر سیتی
4
6
یاشوا کیمیچ
بایرن مونیخ
4
7
نیمار
پاری سن ژرمن
4
8
4
9
M. Marin
ستاره سرخ بلگراد
4
10
متیو والبوئنا
المپیاکوس
4
خشن ترین تیمها
#
باشگاهها
امتیاز
1
ستاره سرخ بلگراد
ستاره سرخ بلگراد
26
2
1
35
2
Valletta FC
Valletta FC
18
1
1
25
3
کلوژ
کلوژ
17
0
0
17
4
قره باغ
قره باغ
9
1
1
16
5
Feronikeli
Feronikeli
14
1
0
16
6
آپوئل نیکوزیا
آپوئل نیکوزیا
16
0
0
16
7
فرانس واروژ
فرانس واروژ
13
1
0
15
8
رزنبرگ
رزنبرگ
14
0
0
14
9
آژاکس
آژاکس
12
1
0
14
10
دینامو زاگرب
دینامو زاگرب
13
0
0
13
11