لیگ قهرمانان اروپا

2019-2020
نمایش تمام صفحه
Signal-Iduna-Park ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
بوروسیا دورتموند
2 1
پاری سن ژرمن
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
Signal-Iduna-Park
بوروسیا دورتموند
2
1
پاری سن ژرمن
Parc des Princes ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
پاری سن ژرمن
2 0
بوروسیا دورتموند
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
2
0
بوروسیا دورتموند
Estadio Santiago Bernabéu ۷ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
رئال مادرید
1 2
منچستر سیتی
۷ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Estadio Santiago Bernabéu
رئال مادرید
1
2
منچستر سیتی
ورزشگاه اتحاد ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
2 1
رئال مادرید
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
ورزشگاه اتحاد
منچستر سیتی
2
1
رئال مادرید
Stadio Giuseppe Meazza ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
آتالانتا
4 1
والنسیا
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
Stadio Giuseppe Meazza
آتالانتا
4
1
والنسیا
Estadio de Mestalla ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
والنسیا
3 4
آتالانتا
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Estadio de Mestalla
والنسیا
3
4
آتالانتا
Estadio Wanda Metropolitano ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
اتلتیکو مادرید
1 0
لیورپول
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
Estadio Wanda Metropolitano
اتلتیکو مادرید
1
0
لیورپول
Anfield ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
لیورپول
2 3
اتلتیکو مادرید
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Anfield
لیورپول
2
3
اتلتیکو مادرید
در وقتهای اضافه
Stamford Bridge ۶ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
0 3
بایرن مونیخ
۶ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Stamford Bridge
چلسی
0
3
بایرن مونیخ
ورزشگاه آلیانز ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
4 1
چلسی
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
ورزشگاه آلیانز
بایرن مونیخ
4
1
چلسی
Groupama Stadium ۸ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
لیون
1 0
یوونتوس
۸ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
Groupama Stadium
لیون
1
0
یوونتوس
Allianz Stadium ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
2 1
لیون
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
Allianz Stadium
یوونتوس
2
1
لیون
Tottenham Hotspur Stadium ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
تاتنهام
0 1
لایپزیگ
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ 23:30
Tottenham Hotspur Stadium
تاتنهام
0
1
لایپزیگ
Red Bull Arena ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
لایپزیگ
3 0
تاتنهام
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Red Bull Arena
لایپزیگ
3
0
تاتنهام
Stadio San Paolo ۶ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
ناپولی
1 1
بارسلونا
۶ اسفند ۱۳۹۸ 23:30
Stadio San Paolo
ناپولی
1
1
بارسلونا
Camp Nou ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
3 1
ناپولی
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
Camp Nou
بارسلونا
3
1
ناپولی
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
1 2
پاری سن ژرمن
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
1
2
پاری سن ژرمن
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
2 1
اتلتیکو مادرید
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
2
1
اتلتیکو مادرید
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
2 8
بایرن مونیخ
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
2
8
بایرن مونیخ
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
1 3
لیون
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
1
3
لیون
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
0 3
پاری سن ژرمن
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
0
3
پاری سن ژرمن
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
لیون
0 3
بایرن مونیخ
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
لیون
0
3
بایرن مونیخ
۲ شهریور ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
0 1
بایرن مونیخ
۲ شهریور ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
0
1
بایرن مونیخ
گروه A
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ م پ
6
5
1
0
17
2
15
16
2
م پ پ م پ
6
3
2
1
14
8
6
11
3
م ش ش م ش
6
0
3
3
4
12
-8
3
4
ش ش ش م ش
6
0
2
4
1
14
-13
2
صعود لیگ اروپا سقوط
پاری سن ژرمن
رئال مادرید
بروخه
گالاتاسرای
1پاری سن ژرمن 3–0 1–0 5–0
2رئال مادرید 2–2 2–2 6–0
3بروخه 0–5 1–3 0–0
4گالاتاسرای 0–1 0–1 1–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Jan Breydelstadion ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
بروخه
0 0
گالاتاسرای
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
Jan Breydelstadion
بروخه
0
0
گالاتاسرای
Parc des Princes ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
پاری سن ژرمن
3 0
رئال مادرید
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
3
0
رئال مادرید
هفته 2
Estadio Santiago Bernabéu ۹ مهر ۱۳۹۸ 20:25
رئال مادرید
2 2
بروخه
۹ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Estadio Santiago Bernabéu
رئال مادرید
2
2
بروخه
Türk Telekom Stadyumu ۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
گالاتاسرای
0 1
پاری سن ژرمن
۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Türk Telekom Stadyumu
گالاتاسرای
0
1
پاری سن ژرمن
هفته 3
Jan Breydelstadion ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
بروخه
0 5
پاری سن ژرمن
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Jan Breydelstadion
بروخه
0
5
پاری سن ژرمن
Türk Telekom Stadyumu ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
گالاتاسرای
0 1
رئال مادرید
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Türk Telekom Stadyumu
گالاتاسرای
0
1
رئال مادرید
هفته 4
Parc des Princes ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
پاری سن ژرمن
1 0
بروخه
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
1
0
بروخه
Estadio Santiago Bernabéu ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
رئال مادرید
6 0
گالاتاسرای
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Estadio Santiago Bernabéu
رئال مادرید
6
0
گالاتاسرای
هفته 5
Türk Telekom Stadyumu ۵ آذر ۱۳۹۸ 21:25
گالاتاسرای
1 1
بروخه
۵ آذر ۱۳۹۸ 21:25
Türk Telekom Stadyumu
گالاتاسرای
1
1
بروخه
Estadio Santiago Bernabéu ۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
رئال مادرید
2 2
پاری سن ژرمن
۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Estadio Santiago Bernabéu
رئال مادرید
2
2
پاری سن ژرمن
هفته 6
Parc des Princes ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
پاری سن ژرمن
5 0
گالاتاسرای
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
5
0
گالاتاسرای
Jan Breydelstadion ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
بروخه
1 3
رئال مادرید
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Jan Breydelstadion
بروخه
1
3
رئال مادرید
گروه B
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ پ پ
6
6
0
0
24
5
19
18
2
ش پ پ پ ش
6
3
1
2
18
14
4
10
3
ش ش ش ش پ
6
1
1
4
8
14
-6
4
4
پ ش ش ش ش
6
1
0
5
3
20
-17
3
صعود لیگ اروپا سقوط
بایرن مونیخ
تاتنهام
المپیاکوس
ستاره سرخ بلگراد
1بایرن مونیخ 3–1 2–0 3–0
2تاتنهام 2–7 4–2 5–0
3المپیاکوس 2–3 2–2 1–0
4ستاره سرخ بلگراد 0–6 0–4 3–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
المپیاکوس
2 2
تاتنهام
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
المپیاکوس
2
2
تاتنهام
Allianz Arena ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
بایرن مونیخ
3 0
ستاره سرخ بلگراد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Allianz Arena
بایرن مونیخ
3
0
ستاره سرخ بلگراد
هفته 2
Tottenham Hotspur Stadium ۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
تاتنهام
2 7
بایرن مونیخ
۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Tottenham Hotspur Stadium
تاتنهام
2
7
بایرن مونیخ
Stadion Rajko Mitić ۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
ستاره سرخ بلگراد
3 1
المپیاکوس
۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Stadion Rajko Mitić
ستاره سرخ بلگراد
3
1
المپیاکوس
هفته 3
Tottenham Hotspur Stadium ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
تاتنهام
5 0
ستاره سرخ بلگراد
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Tottenham Hotspur Stadium
تاتنهام
5
0
ستاره سرخ بلگراد
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
المپیاکوس
2 3
بایرن مونیخ
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
المپیاکوس
2
3
بایرن مونیخ
هفته 4
Allianz Arena ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 21:25
بایرن مونیخ
2 0
المپیاکوس
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 21:25
Allianz Arena
بایرن مونیخ
2
0
المپیاکوس
Stadion Rajko Mitić ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
ستاره سرخ بلگراد
0 4
تاتنهام
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Stadion Rajko Mitić
ستاره سرخ بلگراد
0
4
تاتنهام
هفته 5
Tottenham Hotspur Stadium ۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
تاتنهام
4 2
المپیاکوس
۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Tottenham Hotspur Stadium
تاتنهام
4
2
المپیاکوس
Stadion Rajko Mitić ۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
ستاره سرخ بلگراد
0 6
بایرن مونیخ
۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Stadion Rajko Mitić
ستاره سرخ بلگراد
0
6
بایرن مونیخ
هفته 6
Allianz Arena ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
بایرن مونیخ
3 1
تاتنهام
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Allianz Arena
بایرن مونیخ
3
1
تاتنهام
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
المپیاکوس
1 0
ستاره سرخ بلگراد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
المپیاکوس
1
0
ستاره سرخ بلگراد
گروه C
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ م م پ
6
4
2
0
16
4
12
14
2
ش ش م پ پ
6
2
1
3
8
12
-4
7
3
پ م م م ش
6
1
3
2
8
13
-5
6
4
ش م م ش ش
6
1
2
3
10
13
-3
5
صعود لیگ اروپا سقوط
منچستر سیتی
آتالانتا
شاختار دونتسک
دینامو زاگرب
1منچستر سیتی 5–1 1–1 2–0
2آتالانتا 1–1 1–2 2–0
3شاختار دونتسک 0–3 0–3 2–2
4دینامو زاگرب 1–4 4–0 3–3
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Oblasny SportKomplex Metalist ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
شاختار دونتسک
0 3
منچستر سیتی
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Oblasny SportKomplex Metalist
شاختار دونتسک
0
3
منچستر سیتی
Stadion Maksimir ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
دینامو زاگرب
4 0
آتالانتا
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Stadion Maksimir
دینامو زاگرب
4
0
آتالانتا
هفته 2
Stadio Giuseppe Meazza ۹ مهر ۱۳۹۸ 20:25
آتالانتا
1 2
شاختار دونتسک
۹ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Stadio Giuseppe Meazza
آتالانتا
1
2
شاختار دونتسک
Etihad Stadium ۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
منچستر سیتی
2 0
دینامو زاگرب
۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Etihad Stadium
منچستر سیتی
2
0
دینامو زاگرب
هفته 3
Oblasny SportKomplex Metalist ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
شاختار دونتسک
2 2
دینامو زاگرب
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Oblasny SportKomplex Metalist
شاختار دونتسک
2
2
دینامو زاگرب
Etihad Stadium ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
منچستر سیتی
5 1
آتالانتا
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Etihad Stadium
منچستر سیتی
5
1
آتالانتا
هفته 4
Stadion Maksimir ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
دینامو زاگرب
3 3
شاختار دونتسک
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Stadion Maksimir
دینامو زاگرب
3
3
شاختار دونتسک
Stadio Giuseppe Meazza ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
آتالانتا
1 1
منچستر سیتی
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Stadio Giuseppe Meazza
آتالانتا
1
1
منچستر سیتی
هفته 5
Etihad Stadium ۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
منچستر سیتی
1 1
شاختار دونتسک
۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Etihad Stadium
منچستر سیتی
1
1
شاختار دونتسک
Stadio Giuseppe Meazza ۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
آتالانتا
2 0
دینامو زاگرب
۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Stadio Giuseppe Meazza
آتالانتا
2
0
دینامو زاگرب
هفته 6
Oblasny SportKomplex Metalist ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 21:25
شاختار دونتسک
0 3
آتالانتا
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 21:25
Oblasny SportKomplex Metalist
شاختار دونتسک
0
3
آتالانتا
Stadion Maksimir ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 21:25
دینامو زاگرب
1 4
منچستر سیتی
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 21:25
Stadion Maksimir
دینامو زاگرب
1
4
منچستر سیتی
گروه D
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ پ پ
6
5
1
0
12
4
8
16
2
پ پ ش ش پ
6
3
1
2
8
5
3
10
3
ش ش پ پ ش
6
2
0
4
5
9
-4
6
4
ش ش ش ش ش
6
1
0
5
4
11
-7
3
صعود لیگ اروپا سقوط
یوونتوس
اتلتیکو مادرید
بایر لورکوزن
لوکوموتیو مسکو
1یوونتوس 1–0 3–0 2–1
2اتلتیکو مادرید 2–2 1–0 2–0
3بایر لورکوزن 0–2 2–1 1–2
4لوکوموتیو مسکو 1–2 0–2 0–2
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Estadio Wanda Metropolitano ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
اتلتیکو مادرید
2 2
یوونتوس
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Estadio Wanda Metropolitano
اتلتیکو مادرید
2
2
یوونتوس
BayArena ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
بایر لورکوزن
1 2
لوکوموتیو مسکو
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
BayArena
بایر لورکوزن
1
2
لوکوموتیو مسکو
هفته 2
Allianz Stadium ۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
یوونتوس
3 0
بایر لورکوزن
۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Allianz Stadium
یوونتوس
3
0
بایر لورکوزن
RZD Arena ۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
لوکوموتیو مسکو
0 2
اتلتیکو مادرید
۹ مهر ۱۳۹۸ 22:30
RZD Arena
لوکوموتیو مسکو
0
2
اتلتیکو مادرید
هفته 3
Estadio Wanda Metropolitano ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
اتلتیکو مادرید
1 0
بایر لورکوزن
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Estadio Wanda Metropolitano
اتلتیکو مادرید
1
0
بایر لورکوزن
Allianz Stadium ۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
یوونتوس
2 1
لوکوموتیو مسکو
۳۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Allianz Stadium
یوونتوس
2
1
لوکوموتیو مسکو
هفته 4
RZD Arena ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1 2
یوونتوس
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 21:25
RZD Arena
لوکوموتیو مسکو
1
2
یوونتوس
BayArena ۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
بایر لورکوزن
2 1
اتلتیکو مادرید
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 23:30
BayArena
بایر لورکوزن
2
1
اتلتیکو مادرید
هفته 5
RZD Arena ۵ آذر ۱۳۹۸ 21:25
لوکوموتیو مسکو
0 2
بایر لورکوزن
۵ آذر ۱۳۹۸ 21:25
RZD Arena
لوکوموتیو مسکو
0
2
بایر لورکوزن
Allianz Stadium ۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
یوونتوس
1 0
اتلتیکو مادرید
۵ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Allianz Stadium
یوونتوس
1
0
اتلتیکو مادرید
هفته 6
Estadio Wanda Metropolitano ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
اتلتیکو مادرید
2 0
لوکوموتیو مسکو
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Estadio Wanda Metropolitano
اتلتیکو مادرید
2
0
لوکوموتیو مسکو
BayArena ۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
بایر لورکوزن
0 2
یوونتوس
۲۰ آذر ۱۳۹۸ 23:30
BayArena
بایر لورکوزن
0
2
یوونتوس
گروه E
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ م پ
6
4
1
1
13
8
5
13
2
م پ م م پ
6
3
3
0
11
4
7
12
3
ش ش م پ ش
6
2
1
3
16
13
3
7
4
م ش ش ش ش
6
0
1
5
5
20
-15
1
صعود لیگ اروپا سقوط
لیورپول
ناپولی
ردبول سالزبورگ
خنک
1لیورپول 1–1 4–3 2–1
2ناپولی 2–0 1–1 4–0
3ردبول سالزبورگ 0–2 2–3 6–2
4خنک 1–4 0–0 1–4
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Stadio San Paolo ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
ناپولی
2 0
لیورپول
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Stadio San Paolo
ناپولی
2
0
لیورپول
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
ردبول سالزبورگ
6 2
خنک
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
ردبول سالزبورگ
6
2
خنک
هفته 2
Luminus Arena ۱۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
خنک
0 0
ناپولی
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Luminus Arena
خنک
0
0
ناپولی
Anfield ۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
لیورپول
4 3
ردبول سالزبورگ
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Anfield
لیورپول
4
3
ردبول سالزبورگ
هفته 3
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
ردبول سالزبورگ
2 3
ناپولی
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
ردبول سالزبورگ
2
3
ناپولی
Luminus Arena ۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
خنک
1 4
لیورپول
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
Luminus Arena
خنک
1
4
لیورپول
هفته 4
Anfield ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
لیورپول
2 1
خنک
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Anfield
لیورپول
2
1
خنک
Stadio San Paolo ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
ناپولی
1 1
ردبول سالزبورگ
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Stadio San Paolo
ناپولی
1
1
ردبول سالزبورگ
هفته 5
Anfield ۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
لیورپول
1 1
ناپولی
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Anfield
لیورپول
1
1
ناپولی
Luminus Arena ۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
خنک
1 4
ردبول سالزبورگ
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Luminus Arena
خنک
1
4
ردبول سالزبورگ
هفته 6
Stadio San Paolo ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 21:25
ناپولی
4 0
خنک
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 21:25
Stadio San Paolo
ناپولی
4
0
خنک
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 21:25
ردبول سالزبورگ
0 2
لیورپول
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 21:25
ردبول سالزبورگ
0
2
لیورپول
گروه F
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ م پ پ
6
4
2
0
9
4
5
14
2
پ ش پ ش پ
6
3
1
2
8
8
0
10
3
ش پ ش پ ش
6
2
1
3
10
9
1
7
4
ش ش م ش ش
6
0
2
4
4
10
-6
2
صعود لیگ اروپا سقوط
بارسلونا
بوروسیا دورتموند
اینترمیلان
Slavia Praha
1بارسلونا 3–1 2–1 0–0
2بوروسیا دورتموند 0–0 3–2 2–1
3اینترمیلان 1–2 2–0 1–1
4Slavia Praha 1–2 0–2 1–3
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Stadio Giuseppe Meazza ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
اینترمیلان
1 1
Slavia Praha
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
Stadio Giuseppe Meazza
اینترمیلان
1
1
Slavia Praha
Signal-Iduna-Park ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
بوروسیا دورتموند
0 0
بارسلونا
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Signal-Iduna-Park
بوروسیا دورتموند
0
0
بارسلونا
هفته 2
Sinobo Stadium ۱۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Slavia Praha
0 2
بوروسیا دورتموند
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 20:25
Sinobo Stadium
Slavia Praha
0
2
بوروسیا دورتموند
Camp Nou ۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
بارسلونا
2 1
اینترمیلان
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Camp Nou
بارسلونا
2
1
اینترمیلان
هفته 3
Stadio Giuseppe Meazza ۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
اینترمیلان
2 0
بوروسیا دورتموند
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
Stadio Giuseppe Meazza
اینترمیلان
2
0
بوروسیا دورتموند
Sinobo Stadium ۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
Slavia Praha
1 2
بارسلونا
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
Sinobo Stadium
Slavia Praha
1
2
بارسلونا
هفته 4
Camp Nou ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 21:25
بارسلونا
0 0
Slavia Praha
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 21:25
Camp Nou
بارسلونا
0
0
Slavia Praha
Signal-Iduna-Park ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
بوروسیا دورتموند
3 2
اینترمیلان
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Signal-Iduna-Park
بوروسیا دورتموند
3
2
اینترمیلان
هفته 5
Camp Nou ۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
بارسلونا
3 1
بوروسیا دورتموند
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Camp Nou
بارسلونا
3
1
بوروسیا دورتموند
Sinobo Stadium ۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Slavia Praha
1 3
اینترمیلان
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Sinobo Stadium
Slavia Praha
1
3
اینترمیلان
هفته 6
Signal-Iduna-Park ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
بوروسیا دورتموند
2 1
Slavia Praha
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Signal-Iduna-Park
بوروسیا دورتموند
2
1
Slavia Praha
Stadio Giuseppe Meazza ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
اینترمیلان
1 2
بارسلونا
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Stadio Giuseppe Meazza
اینترمیلان
1
2
بارسلونا
گروه G
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش پ پ م م
6
3
2
1
10
8
2
11
2
پ ش پ ش م
6
2
2
2
9
8
1
8
3
ش پ ش م پ
6
2
1
3
10
11
-1
7
4
پ ش ش پ ش
6
2
1
3
7
9
-2
7
صعود لیگ اروپا سقوط
لایپزیگ
لیون
بنفیکا
زنیت سن پترزبورگ
1لایپزیگ 0–2 2–2 2–1
2لیون 2–2 3–1 1–1
3بنفیکا 1–2 2–1 3–0
4زنیت سن پترزبورگ 0–2 2–0 3–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Groupama Stadium ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
لیون
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 20:25
Groupama Stadium
لیون
1
1
زنیت سن پترزبورگ
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
بنفیکا
1 2
لایپزیگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
1
2
لایپزیگ
هفته 2
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
بنفیکا
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
زنیت سن پترزبورگ
3
1
بنفیکا
Red Bull Arena ۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
لایپزیگ
0 2
لیون
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Red Bull Arena
لایپزیگ
0
2
لیون
هفته 3
Red Bull Arena ۱ آبان ۱۳۹۸ 20:25
لایپزیگ
2 1
زنیت سن پترزبورگ
۱ آبان ۱۳۹۸ 20:25
Red Bull Arena
لایپزیگ
2
1
زنیت سن پترزبورگ
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
بنفیکا
2 1
لیون
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
2
1
لیون
هفته 4
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
0 2
لایپزیگ
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
0
2
لایپزیگ
Groupama Stadium ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
لیون
3 1
بنفیکا
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Groupama Stadium
لیون
3
1
بنفیکا
هفته 5
۶ آذر ۱۳۹۸ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
2 0
لیون
۶ آذر ۱۳۹۸ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
2
0
لیون
Red Bull Arena ۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
لایپزیگ
2 2
بنفیکا
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Red Bull Arena
لایپزیگ
2
2
بنفیکا
هفته 6
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
بنفیکا
3 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
3
0
زنیت سن پترزبورگ
Groupama Stadium ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
لیون
2 2
لایپزیگ
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Groupama Stadium
لیون
2
2
لایپزیگ
گروه H
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش م پ م پ
6
3
2
1
9
7
2
11
2
پ پ م م پ
6
3
2
1
11
9
2
11
3
پ ش م پ ش
6
3
1
2
12
6
6
10
4
ش م ش ش ش
6
0
1
5
4
14
-10
1
صعود لیگ اروپا سقوط
والنسیا
چلسی
آژاکس
لیل
1والنسیا 2–2 0–3 4–1
2چلسی 0–1 4–4 2–1
3آژاکس 0–1 0–1 3–0
4لیل 1–1 1–2 0–2
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Stamford Bridge ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
چلسی
0 1
والنسیا
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Stamford Bridge
چلسی
0
1
والنسیا
Johan Cruijff Arena ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
آژاکس
3 0
لیل
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ 22:30
Johan Cruijff Arena
آژاکس
3
0
لیل
هفته 2
Estadio de Mestalla ۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
والنسیا
0 3
آژاکس
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
Estadio de Mestalla
والنسیا
0
3
آژاکس
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
لیل
1 2
چلسی
۱۰ مهر ۱۳۹۸ 22:30
لیل
1
2
چلسی
هفته 3
Johan Cruijff Arena ۱ آبان ۱۳۹۸ 20:25
آژاکس
0 1
چلسی
۱ آبان ۱۳۹۸ 20:25
Johan Cruijff Arena
آژاکس
0
1
چلسی
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
لیل
1 1
والنسیا
۱ آبان ۱۳۹۸ 22:30
لیل
1
1
والنسیا
هفته 4
Stamford Bridge ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
4 4
آژاکس
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Stamford Bridge
چلسی
4
4
آژاکس
Estadio de Mestalla ۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
والنسیا
4 1
لیل
۱۴ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Estadio de Mestalla
والنسیا
4
1
لیل
هفته 5
Estadio de Mestalla ۶ آذر ۱۳۹۸ 21:25
والنسیا
2 2
چلسی
۶ آذر ۱۳۹۸ 21:25
Estadio de Mestalla
والنسیا
2
2
چلسی
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
لیل
0 2
آژاکس
۶ آذر ۱۳۹۸ 23:30
لیل
0
2
آژاکس
هفته 6
Stamford Bridge ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
چلسی
2 1
لیل
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Stamford Bridge
چلسی
2
1
لیل
Johan Cruijff Arena ۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
آژاکس
0 1
والنسیا
۱۹ آذر ۱۳۹۸ 23:30
Johan Cruijff Arena
آژاکس
0
1
والنسیا
۴ تیر ۱۳۹۸ 16:30
Tre Penne
0 1
FC Santa Coloma
۴ تیر ۱۳۹۸ 16:30
Tre Penne
0
1
FC Santa Coloma
۴ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Feronikeli
1 0
Lincoln Red Imps FC
۴ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Feronikeli
1
0
Lincoln Red Imps FC
۷ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Feronikeli
2 1
FC Santa Coloma
۷ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Feronikeli
2
1
FC Santa Coloma
Astana Arena ۱۸ تیر ۱۳۹۸ 16:30
FC Astana
1 0
کلوژ
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 16:30
Astana Arena
FC Astana
1
0
کلوژ
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 17:30
Ararat-Armenia
2 1
AIK stockholm
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 17:30
Ararat-Armenia
2
1
AIK stockholm
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 19:30
Kalju Nomme
0 1
اشکندیا
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 19:30
Kalju Nomme
0
1
اشکندیا
Bolt Arena ۱۸ تیر ۱۳۹۸ 19:30
HJK helsinki
3 0
HB
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 19:30
Bolt Arena
HJK helsinki
3
0
HB
Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase ۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:15
FK Sarajevo
1 3
سلتیک
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:15
Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase
FK Sarajevo
1
3
سلتیک
Park Hall Stadium ۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:30
The New Saints
2 2
Feronikeli
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Park Hall Stadium
The New Saints
2
2
Feronikeli
Marijampolės sporto centro stadione ۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Suduva Marijampole
0 0
ستاره سرخ بلگراد
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Marijampolės sporto centro stadione
Suduva Marijampole
0
0
ستاره سرخ بلگراد
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:30
F91 Dudelange
2 2
Valletta FC
۱۸ تیر ۱۳۹۸ 21:30
F91 Dudelange
2
2
Valletta FC
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 19:00
Partizani
0 0
قره باغ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 19:00
Partizani
0
0
قره باغ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Bate Borisov
1 1
Piast Gliwice
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Bate Borisov
1
1
Piast Gliwice
Bolshaya Sportivnaya Arena ۱۹ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Sheriff Tiraspol
0 3
Saburtalo
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Bolshaya Sportivnaya Arena
Sheriff Tiraspol
0
3
Saburtalo
Groupama Aréna ۱۹ تیر ۱۳۹۸ 21:30
فرانس واروژ
2 1
لودوگورتس
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Groupama Aréna
فرانس واروژ
2
1
لودوگورتس
Národný Futbalový Štadión ۱۹ تیر ۱۳۹۸ 21:45
Slovan Bratislava
1 1
Sutjeska
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 21:45
Národný Futbalový Štadión
Slovan Bratislava
1
1
Sutjeska
Windsor Park ۱۹ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Linfield
0 2
رزنبرگ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Windsor Park
Linfield
0
2
رزنبرگ
Vodafonevöllurinn (Valsvöllur) ۱۹ تیر ۱۳۹۸ 23:30
Valur Reykjavik
0 3
ماریبور
۱۹ تیر ۱۳۹۸ 23:30
Vodafonevöllurinn (Valsvöllur)
Valur Reykjavik
0
3
ماریبور
Toše Proeski Arena ۲۵ تیر ۱۳۹۸ 18:30
اشکندیا
1 2
Kalju Nomme
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 18:30
Toše Proeski Arena
اشکندیا
1
2
Kalju Nomme
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni ۲۵ تیر ۱۳۹۸ 21:00
Saburtalo
1 3
Sheriff Tiraspol
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 21:00
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
Saburtalo
1
3
Sheriff Tiraspol
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Valletta FC
1 1
F91 Dudelange
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Valletta FC
1
1
F91 Dudelange
Gundadalur ۲۵ تیر ۱۳۹۸ 21:30
HB
2 2
HJK helsinki
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Gundadalur
HB
2
2
HJK helsinki
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Feronikeli
0 1
The New Saints
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Feronikeli
0
1
The New Saints
Stadion Rajko Mitić ۲۵ تیر ۱۳۹۸ 22:15
ستاره سرخ بلگراد
2 1
Suduva Marijampole
۲۵ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Stadion Rajko Mitić
ستاره سرخ بلگراد
2
1
Suduva Marijampole
Friends Arena ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 20:30
AIK stockholm
3 1
Ararat-Armenia
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Friends Arena
AIK stockholm
3
1
Ararat-Armenia
Lerkendal Stadion ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 20:30
رزنبرگ
4 0
Linfield
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
4
0
Linfield
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 20:30
قره باغ
2 0
Partizani
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 20:30
قره باغ
2
0
Partizani
Ludogorets Arena ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:00
لودوگورتس
2 3
فرانس واروژ
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:00
Ludogorets Arena
لودوگورتس
2
3
فرانس واروژ
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:30
کلوژ
3 1
FC Astana
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
کلوژ
3
1
FC Astana
Stadion Miejski ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Piast Gliwice
1 2
Bate Borisov
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Stadion Miejski
Piast Gliwice
1
2
Bate Borisov
Stadion Kraj Bistrice ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:45
Sutjeska
1 1
Slovan Bratislava
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:45
Stadion Kraj Bistrice
Sutjeska
1
1
Slovan Bratislava
پنالتی ها 3-2
Ljudski vrt ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:45
ماریبور
2 0
Valur Reykjavik
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 21:45
Ljudski vrt
ماریبور
2
0
Valur Reykjavik
Celtic Park ۲۶ تیر ۱۳۹۸ 22:15
سلتیک
2 1
FK Sarajevo
۲۶ تیر ۱۳۹۸ 22:15
Celtic Park
سلتیک
2
1
FK Sarajevo
Doosan Aréna ۱ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
پلژن
0 0
المپیاکوس
۱ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Doosan Aréna
پلژن
0
0
المپیاکوس
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni ۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
Saburtalo
0 2
دینامو زاگرب
۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
Saburtalo
0
2
دینامو زاگرب
Park Hall Stadium ۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
The New Saints
0 2
کپنهاگن
۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Park Hall Stadium
The New Saints
0
2
کپنهاگن
Philips Stadion ۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
آیندهوون
3 2
بازل
۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Philips Stadion
آیندهوون
3
2
بازل
Stadion Kraj Bistrice ۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:45
Sutjeska
0 1
آپوئل نیکوزیا
۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:45
Stadion Kraj Bistrice
Sutjeska
0
1
آپوئل نیکوزیا
۲ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Bate Borisov
2 1
رزنبرگ
۲ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Bate Borisov
2
1
رزنبرگ
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu ۲ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
کلوژ
1 0
مکابی تل آویو
۲ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
کلوژ
1
0
مکابی تل آویو
Groupama Aréna ۲ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
فرانس واروژ
3 1
Valletta FC
۲ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Groupama Aréna
فرانس واروژ
3
1
Valletta FC
Ljudski vrt ۲ مرداد ۱۳۹۸ 21:45
ماریبور
2 1
AIK stockholm
۲ مرداد ۱۳۹۸ 21:45
Ljudski vrt
ماریبور
2
1
AIK stockholm
Stadion Rajko Mitić ۲ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
ستاره سرخ بلگراد
2 0
HJK helsinki
۲ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
Stadion Rajko Mitić
ستاره سرخ بلگراد
2
0
HJK helsinki
Celtic Park ۲ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
سلتیک
5 0
Kalju Nomme
۲ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
Celtic Park
سلتیک
5
0
Kalju Nomme
Oriel Park ۲ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
دوندالک
1 1
قره باغ
۲ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
Oriel Park
دوندالک
1
1
قره باغ
۸ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
آپوئل نیکوزیا
3 0
Sutjeska
۸ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
آپوئل نیکوزیا
3
0
Sutjeska
Winner Stadium ۸ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
مکابی تل آویو
2 2
کلوژ
۸ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Winner Stadium
مکابی تل آویو
2
2
کلوژ
A. Le Coq Arena ۸ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Kalju Nomme
0 2
سلتیک
۸ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
A. Le Coq Arena
Kalju Nomme
0
2
سلتیک
Stadion Maksimir ۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
دینامو زاگرب
3 0
Saburtalo
۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Stadion Maksimir
دینامو زاگرب
3
0
Saburtalo
St. Jakob-Park ۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
بازل
2 1
آیندهوون
۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
St. Jakob-Park
بازل
2
1
آیندهوون
۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Valletta FC
1 1
فرانس واروژ
۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Valletta FC
1
1
فرانس واروژ
۸ مرداد ۱۳۹۸ 22:00
المپیاکوس
4 0
پلژن
۸ مرداد ۱۳۹۸ 22:00
المپیاکوس
4
0
پلژن
Bolt Arena ۹ مرداد ۱۳۹۸ 19:30
HJK helsinki
2 1
ستاره سرخ بلگراد
۹ مرداد ۱۳۹۸ 19:30
Bolt Arena
HJK helsinki
2
1
ستاره سرخ بلگراد
Lerkendal Stadion ۹ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
رزنبرگ
2 0
Bate Borisov
۹ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Lerkendal Stadion