پریمیرلیگ روسیه

جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
آمار بازیکنان
آمار داوران
جدول کلی
جدول خانگی
جدول خارج از خانه
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
کراسنودار
ت پ ت پ پ
>
10
7
3
0
16
3
13
24
2
10
6
3
1
25
12
13
21
3
10
5
3
2
16
14
2
18
4
10
5
2
3
20
11
9
17
5
زسکا مسکو
ت ت ت ت پ
>
10
4
4
2
20
15
5
16
6
دینامو مسکو
ت پ ت ش ت
>
10
4
4
2
17
15
2
16
7
10
5
1
4
14
16
-2
16
8
اورال
ش ش ت ش ت
>
10
4
3
3
10
12
-2
15
9
10
4
2
4
9
9
0
14
10
احمد گروزنی
ت پ ت ش ت
>
10
3
3
4
12
11
1
12
11
اورنبورگ
ت پ پ ش پ
>
10
3
2
5
13
17
-4
11
12
روستوف
ش ش ت ت ت
>
10
2
4
4
15
21
-6
10
13
روبین
ت ش ش پ ش
>
10
2
3
5
10
20
-10
9
14
فاکل ورونژ
ت ش ت ش پ
>
10
2
2
6
7
14
-7
8
15
بالتیکا
ش ش ت پ ش
>
10
2
1
7
9
16
-7
7
16
سوچی
ش ش ش ش ش
>
10
2
0
8
9
16
-7
6
نمایش تمام صفحه
کراسنودار
کریلیا سووتوف
لوکوموتیو مسکو
زنیت سن پترزبورگ
زسکا مسکو
دینامو مسکو
اسپارتاک مسکو
اورال
نیژنی نووگورود
احمد گروزنی
اورنبورگ
روستوف
روبین
فاکل ورونژ
بالتیکا
سوچی
1 کراسنودار 1–1 2–0 2–0 1–0 2–0
2 کریلیا سووتوف 3–3 4–0 5–1 3–0 2–1 2–1
3 لوکوموتیو مسکو 1–1 1–0 0–2 2–2 3–2
4 زنیت سن پترزبورگ 1–2 2–3 4–0 2–0
5 زسکا مسکو 2–2 4–1 1–1 1–0 3–1
6 دینامو مسکو 1–3 2–1 1–1 2–0
7 اسپارتاک مسکو 1–3 1–0 0–0 3–2 2–1 1–0
8 اورال 2–1 3–2 0–0 0–1 0–0
9 نیژنی نووگورود 0–2 2–0 3–1 1–0 2–1
10 احمد گروزنی 1–1 1–2 2–3 1–1 4–0
11 اورنبورگ 0–2 3–1 1–1 0–2 3–0
12 روستوف 1–1 3–3 1–2 2–2 3–0 2–1
13 روبین 0–2 2–1 0–3 2–2 1–4 1–1
14 فاکل ورونژ 0–0 1–4 2–0 0–1 2–0
15 بالتیکا 0–1 1–0 2–2 2–1
16 سوچی 0–1 1–2 4–0 2–0
جدول گلزنان
#
بازیکن
بازی
گل (پنالتی)
1
Mateo Cassierra
زنیت سن پترزبورگ
9
7
2
A. Zabolotniy
زسکا مسکو
10
5 (1)
F. Chalov
زسکا مسکو
10
5 (3)
4
J. Córdoba
کراسنودار
10
4
T. Bongonda
اسپارتاک مسکو
10
4
N. Saltykov
کریلیا سووتوف
9
4
فدور اسمولوف
دینامو مسکو
9
4 (2)
Eduard Spertsyan
کراسنودار
10
4 (3)
9
M. Kramarič
سوچی
7
3
جدول پاس گل
#
بازیکن
بازی
پاس گل
1
Q. Promes
اسپارتاک مسکو
10
4
2
Roman Ezhov
کریلیا سووتوف
3
3
M. Ngamaleu
دینامو مسکو
10
3
4
دیگو لاکسالت
دینامو مسکو
7
2
B. Garré
کریلیا سووتوف
7
2
وندل
زنیت سن پترزبورگ
8
2
B. Mansilla
اورنبورگ
8
2
Anton Miranchuk
لوکوموتیو مسکو
9
2
A. Sobolev
اسپارتاک مسکو
9
2
جدول کارت زرد و قرمز
#
بازیکن
امتیاز
1
Viktor Aleksandrov
نیژنی نووگورود
4
1
1
11
2
B. Mansilla
اورنبورگ
2
0
1
7
3
W. Barrios
زنیت سن پترزبورگ
1
0
1
6
4
Willyan
زسکا مسکو
4
1
0
6
5
Aleksandr Soldatenkov
کریلیا سووتوف
1
0
1
6
6
Milan Gajić
زسکا مسکو
0
0
1
5
7
M. Bystrov
احمد گروزنی
0
0
1
5
8
G. Bijl
کریلیا سووتوف
3
1
0
5
9
A. Egorychev
اورال
0
0
1
5
10
A. Semenov
احمد گروزنی
3
1
0
5
11
Khoren Bayramyan
روستوف
4
0
0
4
12
D. Khlusevich
اسپارتاک مسکو
4
0
0
4
13
Sergey Bozhin
فاکل ورونژ
4
0
0
4
14
Marcelo Alves
سوچی
2
1
0
4
15
N. Marichal
دینامو مسکو
2
1
0
4
جدول بازی جوانمردانه
#
باشگاهها
امتیاز
1
بالتیکا
بالتیکا
11
0
0
11
2
کراسنودار
کراسنودار
15
0
0
15
3
لوکوموتیو مسکو
لوکوموتیو مسکو
15
0
0
15
4
روبین
روبین
17
0
0
17
5
اسپارتاک مسکو
اسپارتاک مسکو
18
0
0
18
6
دینامو مسکو
دینامو مسکو
17
1
0
19
7
فاکل ورونژ
فاکل ورونژ
19
0
0
19
8
سوچی
سوچی
17
1
0
19
9
روستوف
روستوف
18
1
0
20
10
زنیت سن پترزبورگ
زنیت سن پترزبورگ
17
0
1
22
11
اورال
اورال
15
1
1
22
12
کریلیا سووتوف
کریلیا سووتوف
15
1
1
22
13
زسکا مسکو
زسکا مسکو
15
1
1
22
14
احمد گروزنی
احمد گروزنی
18
1
1
25
15
نیژنی نووگورود
نیژنی نووگورود
18
1
1
25
16
اورنبورگ
اورنبورگ
21
0
1
26
بیشترین شوت در چهارچوب (تعداد بازی)
بیشترین پاس کلیدی (تعداد بازی)
بیشترین سیو ها (تعداد بازی)
کل پاس ها (تعداد بازی)
پاس های صحیح (تعداد بازی)
اقدام به دریبل (تعداد بازی)
دریبل موفق (تعداد بازی)
مورد خطا قرار گرفته (تعداد بازی)
بیشترین ارتکاب به خطا (تعداد بازی)
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
30 تیر 1402
- 19:30
دینامو مسکو
1 3
کراسنودار
31 تیر 1402
- 13:30
اورال
2 1
زسکا مسکو
31 تیر 1402
- 15:45
نیژنی نووگورود
0 2
زنیت سن پترزبورگ
31 تیر 1402
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
2 2
روبین
31 تیر 1402
- 20:30
احمد گروزنی
1 2
کریلیا سووتوف
1 مرداد 1402
- 18:00
اسپارتاک مسکو
3 2
اورنبورگ
1 مرداد 1402
- 20:30
روستوف
2 1
فاکل ورونژ
1 مرداد 1402
- 20:30
سوچی
2 0
بالتیکا
هفته 2
7 مرداد 1402
- 15:30
کریلیا سووتوف
3 3
دینامو مسکو
7 مرداد 1402
- 18:00
اورال
0 0
نیژنی نووگورود
7 مرداد 1402
- 20:30
روستوف
1 1
زنیت سن پترزبورگ
8 مرداد 1402
- 15:30
روبین
1 1
اورنبورگ
8 مرداد 1402
- 18:00
فاکل ورونژ
1 4
لوکوموتیو مسکو
8 مرداد 1402
- 20:30
کراسنودار
2 0
سوچی
8 مرداد 1402
- 20:30
احمد گروزنی
2 3
زسکا مسکو
9 مرداد 1402
- 20:00
اسپارتاک مسکو
2 1
بالتیکا
هفته 3
13 مرداد 1402
- 20:30
کراسنودار
1 0
نیژنی نووگورود
14 مرداد 1402
- 15:30
کریلیا سووتوف
5 1
روستوف
14 مرداد 1402
- 18:00
روبین
1 4
اسپارتاک مسکو
14 مرداد 1402
- 18:00
اورنبورگ
0 2
اورال
14 مرداد 1402
- 20:30
زسکا مسکو
4 1
لوکوموتیو مسکو
15 مرداد 1402
- 18:00
بالتیکا
2 1
فاکل ورونژ
15 مرداد 1402
- 19:30
زنیت سن پترزبورگ
2 3
دینامو مسکو
15 مرداد 1402
- 20:30
سوچی
1 2
احمد گروزنی
هفته 4
20 مرداد 1402
- 18:30
اورال
3 2
اسپارتاک مسکو
21 مرداد 1402
- 15:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
کریلیا سووتوف
21 مرداد 1402
- 18:00
اورنبورگ
0 2
کراسنودار
21 مرداد 1402
- 20:30
روستوف
3 0
روبین
22 مرداد 1402
- 15:30
دینامو مسکو
2 0
بالتیکا
22 مرداد 1402
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
2 0
فاکل ورونژ
22 مرداد 1402
- 20:30
زسکا مسکو
3 1
سوچی
23 مرداد 1402
- 20:00
نیژنی نووگورود
2 0
احمد گروزنی
هفته 5
27 مرداد 1402
- 20:00
روبین
2 1
کریلیا سووتوف
28 مرداد 1402
- 15:30
دینامو مسکو
2 1
زسکا مسکو
28 مرداد 1402
- 18:00
بالتیکا
0 1
اورال
28 مرداد 1402
- 20:00
کراسنودار
1 1
لوکوموتیو مسکو
28 مرداد 1402
- 20:30
سوچی
4 0
روستوف
29 مرداد 1402
- 18:00
فاکل ورونژ
2 0
نیژنی نووگورود
29 مرداد 1402
- 20:00
اسپارتاک مسکو
1 3
زنیت سن پترزبورگ
29 مرداد 1402
- 20:30
احمد گروزنی
4 0
اورنبورگ
هفته 6
3 شهریور 1402
- 18:00
اورنبورگ
1 1
زسکا مسکو
3 شهریور 1402
- 20:30
فاکل ورونژ
0 0
کراسنودار
4 شهریور 1402
- 15:30
زنیت سن پترزبورگ
4 0
اورال
4 شهریور 1402
- 18:00
روبین
2 2
دینامو مسکو
4 شهریور 1402
- 20:00
اسپارتاک مسکو
0 0
احمد گروزنی
4 شهریور 1402
- 20:30
نیژنی نووگورود
1 0
روستوف
5 شهریور 1402
- 18:00
کریلیا سووتوف
2 1
بالتیکا
5 شهریور 1402
- 20:30
سوچی
0 1
لوکوموتیو مسکو
هفته 7
11 شهریور 1402
- 13:30
اورال
0 1
احمد گروزنی
11 شهریور 1402
- 15:45
نیژنی نووگورود
2 1
روبین
11 شهریور 1402
- 18:00
کریلیا سووتوف
3 0
فاکل ورونژ
11 شهریور 1402
- 20:30
کراسنودار
2 0
اسپارتاک مسکو
12 شهریور 1402
- 13:30
اورنبورگ
3 0
سوچی
12 شهریور 1402
- 15:45
لوکوموتیو مسکو
3 2
بالتیکا
12 شهریور 1402
- 18:00
زسکا مسکو
1 1
زنیت سن پترزبورگ
12 شهریور 1402
- 20:30
روستوف
1 2
دینامو مسکو
هفته 8
24 شهریور 1402
- 19:30
دینامو مسکو
1 1
نیژنی نووگورود
25 شهریور 1402
- 14:30
زسکا مسکو
2 2
کریلیا سووتوف
25 شهریور 1402
- 17:00
احمد گروزنی
1 1
کراسنودار
25 شهریور 1402
- 21:45
بالتیکا
2 2
روستوف
26 شهریور 1402
- 14:30
اورال
0 0
فاکل ورونژ
26 شهریور 1402
- 17:00
روبین
0 3
زنیت سن پترزبورگ
26 شهریور 1402
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
0 2
اورنبورگ
26 فروردین 1403
سوچی
- -
اسپارتاک مسکو
هفته 9
1 مهر 1402
- 14:30
کریلیا سووتوف
2 1
سوچی
1 مهر 1402
- 17:00
بالتیکا
1 0
احمد گروزنی
1 مهر 1402
- 19:30
اسپارتاک مسکو
1 0
دینامو مسکو
2 مهر 1402
- 14:30
نیژنی نووگورود
3 1
اورنبورگ
2 مهر 1402
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
1 2
لوکوموتیو مسکو
2 مهر 1402
- 19:30
روستوف
3 3
زسکا مسکو
2 مهر 1402
- 19:30
کراسنودار
2 0
اورال
3 مهر 1402
- 19:30
فاکل ورونژ
0 1
روبین
هفته 10
7 مهر 1402
- 19:30
روستوف
2 2
اورال
8 مهر 1402
- 12:30
اورنبورگ
3 1
زنیت سن پترزبورگ
8 مهر 1402
- 14:45
لوکوموتیو مسکو
1 0
نیژنی نووگورود
8 مهر 1402
- 17:00
روبین
0 2
کراسنودار
8 مهر 1402
- 19:30
زسکا مسکو
1 0
بالتیکا
9 مهر 1402
- 14:30
فاکل ورونژ
2 0
سوچی
9 مهر 1402
- 17:00
کریلیا سووتوف
4 0
اسپارتاک مسکو
9 مهر 1402
- 19:30
احمد گروزنی
1 1
دینامو مسکو
هفته 11
15 مهر 1402
- 12:30
اورال
- -
لوکوموتیو مسکو
15 مهر 1402
- 14:30
سوچی
- -
زنیت سن پترزبورگ
15 مهر 1402
- 17:00
بالتیکا
- -
اورنبورگ
15 مهر 1402
- 19:30
کراسنودار
- -
روستوف
16 مهر 1402
- 14:30
نیژنی نووگورود
- -
کریلیا سووتوف
16 مهر 1402
- 17:00
دینامو مسکو
- -
فاکل ورونژ
16 مهر 1402
- 19:30
اسپارتاک مسکو
- -
زسکا مسکو
16 مهر 1402
- 19:30
احمد گروزنی
- -
روبین
هفته 12
29 مهر 1402
- 12:30
اورنبورگ
- -
فاکل ورونژ
30 مهر 1402
لوکوموتیو مسکو
- -
دینامو مسکو
30 مهر 1402
روبین
- -
زسکا مسکو
30 مهر 1402
بالتیکا
- -
کراسنودار
30 مهر 1402
- 12:30
اورال
- -
سوچی
30 مهر 1402
- 14:30
اسپارتاک مسکو
- -
نیژنی نووگورود
30 مهر 1402
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
- -
کریلیا سووتوف
30 مهر 1402
- 19:30
روستوف
- -
احمد گروزنی
هفته 13
5 آبان 1402
- 19:30
روبین
- -
بالتیکا
6 آبان 1402
- 14:30
فاکل ورونژ
- -
اسپارتاک مسکو
6 آبان 1402
- 17:00
روستوف
- -
لوکوموتیو مسکو
7 آبان 1402
زنیت سن پترزبورگ
- -
احمد گروزنی
7 آبان 1402
کریلیا سووتوف
- -
اورنبورگ
7 آبان 1402
- 13:30
نیژنی نووگورود
- -
سوچی
7 آبان 1402
- 16:00
دینامو مسکو
- -
اورال
7 آبان 1402
- 19:00
زسکا مسکو
- -
کراسنودار
هفته 14
13 آبان 1402
- 17:00
احمد گروزنی
- -
فاکل ورونژ
13 آبان 1402
- 19:30
بالتیکا
- -
زنیت سن پترزبورگ
14 آبان 1402
- 14:30
کراسنودار
- -
کریلیا سووتوف
14 آبان 1402
- 17:00
زسکا مسکو
- -
نیژنی نووگورود
14 آبان 1402
- 20:00
لوکوموتیو مسکو
- -
اسپارتاک مسکو
15 آبان 1402
- 14:30
اورنبورگ
- -
روستوف
15 آبان 1402
- 17:00
اورال
- -
روبین
15 آبان 1402
- 20:00
سوچی
- -
دینامو مسکو
هفته 15
20 آبان 1402
- 14:30
کریلیا سووتوف
- -
اورال
20 آبان 1402
- 17:00
لوکوموتیو مسکو
- -
احمد گروزنی
21 آبان 1402
زنیت سن پترزبورگ
- -
کراسنودار
21 آبان 1402
فاکل ورونژ
- -
زسکا مسکو
21 آبان 1402
- 14:30
نیژنی نووگورود
- -
بالتیکا
21 آبان 1402
- 17:00
دینامو مسکو
- -
اورنبورگ
21 آبان 1402
- 19:30
سوچی
- -
روبین
21 آبان 1402
- 20:00
اسپارتاک مسکو
- -
روستوف
هفته 16
5 آذر 1402
زنیت سن پترزبورگ
- -
سوچی
5 آذر 1402
روستوف
- -
نیژنی نووگورود
5 آذر 1402
کریلیا سووتوف
- -
لوکوموتیو مسکو
5 آذر 1402
زسکا مسکو
- -
دینامو مسکو
5 آذر 1402
روبین
- -
فاکل ورونژ
5 آذر 1402
بالتیکا
- -
اسپارتاک مسکو
5 آذر 1402
اورال
- -
کراسنودار
5 آذر 1402
اورنبورگ
- -
احمد گروزنی
هفته 17
12 آذر 1402
کراسنودار
- -
اورنبورگ
12 آذر 1402
زسکا مسکو
- -
روستوف
12 آذر 1402
دینامو مسکو
- -
روبین
12 آذر 1402
لوکوموتیو مسکو
- -
زنیت سن پترزبورگ
12 آذر 1402
احمد گروزنی
- -
اسپارتاک مسکو
12 آذر 1402
سوچی
- -
کریلیا سووتوف
12 آذر 1402
نیژنی نووگورود
- -
اورال
12 آذر 1402
فاکل ورونژ
- -
بالتیکا
هفته 18
19 آذر 1402
زنیت سن پترزبورگ
- -
نیژنی نووگورود
19 آذر 1402
اسپارتاک مسکو
- -
کریلیا سووتوف
19 آذر 1402
کراسنودار
- -
زسکا مسکو
19 آذر 1402
لوکوموتیو مسکو
- -
اورال
19 آذر 1402
احمد گروزنی
- -
روستوف
19 آذر 1402
سوچی
- -
اورنبورگ
19 آذر 1402
بالتیکا
- -
روبین
19 آذر 1402
فاکل ورونژ
- -
دینامو مسکو
هفته 19
13 اسفند 1402
زنیت سن پترزبورگ
- -
اسپارتاک مسکو
13 اسفند 1402
روستوف
- -
کریلیا سووتوف
13 اسفند 1402
کراسنودار
- -
روبین
13 اسفند 1402
زسکا مسکو
- -
اورنبورگ
13 اسفند 1402
دینامو مسکو
- -
لوکوموتیو مسکو
13 اسفند 1402
احمد گروزنی
- -
اورال
13 اسفند 1402
بالتیکا
- -
سوچی
13 اسفند 1402
نیژنی نووگورود
- -
فاکل ورونژ
هفته 20
20 اسفند 1402
اسپارتاک مسکو
- -
فاکل ورونژ
20 اسفند 1402
روستوف
- -
کراسنودار
20 اسفند 1402
کریلیا سووتوف
- -
زسکا مسکو
20 اسفند 1402
دینامو مسکو
- -
احمد گروزنی
20 اسفند 1402
لوکوموتیو مسکو
- -
سوچی
20 اسفند 1402
روبین
- -
نیژنی نووگورود
20 اسفند 1402
اورال
- -
زنیت سن پترزبورگ
20 اسفند 1402
اورنبورگ
- -
بالتیکا
هفته 21
27 اسفند 1402
زنیت سن پترزبورگ
- -
روبین
27 اسفند 1402
کراسنودار
- -
بالتیکا
27 اسفند 1402
زسکا مسکو
- -
اسپارتاک مسکو
27 اسفند 1402
احمد گروزنی
- -
سوچی
27 اسفند 1402
نیژنی نووگورود
- -
لوکوموتیو مسکو
27 اسفند 1402
فاکل ورونژ
- -
کریلیا سووتوف
27 اسفند 1402
اورال
- -
روستوف
27 اسفند 1402
اورنبورگ
- -
دینامو مسکو
هفته 22
12 فروردین 1403
اسپارتاک مسکو
- -
اورال
12 فروردین 1403
کریلیا سووتوف
-