پریمیرلیگ روسیه

2019-2020
تیمهای شرکت کننده
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
باشگاه
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ ت ت پ
>
15
5
2
44
10
34
50
2
ت ت پ پ ب
>
11
8
3
36
22
14
41
3
ب ب ت پ پ
>
12
5
5
32
25
7
41
4
ت پ ت پ ب
>
11
5
6
39
34
5
38
5
ب ت ت ب ت
>
10
6
6
29
22
7
36
6
پ ب ب پ پ
>
8
6
8
20
25
-5
30
7
ب ب پ ب پ
>
8
4
10
24
23
1
28
8
پ پ پ ب ب
>
8
4
10
25
27
-2
28
9
پ پ ب ت ت
>
6
9
7
16
19
-3
27
10
ت پ ت ب پ
>
7
4
11
26
27
-1
25
11
ت پ ت ب ب
>
6
7
9
26
41
-15
25
12
ت ب پ پ پ
>
6
6
10
26
28
-2
24
13
ب ت پ ب ب
>
6
5
11
26
36
-10
23
14
ت ت ت ب پ
>
5
8
9
12
22
-10
23
15
ب ب ت پ ب
>
6
4
12
22
29
-7
22
16
ت ب ت ب ب
>
4
8
10
16
29
-13
20
نمایش تمام صفحه
Zenit Saint Petersburg
کراسنودار
Lokomotiv Moscow
FC Rostov
زسکا موسکو
Dinamo Moscow
اسپارتاک مسکو
Arsenal Tula
FC UFA
Tambov
Ural
PFC Sochi
Orenburg
Rubin
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
1Zenit Saint Petersburg 1–1 0–0 6–1 1–1 3–0 1–0 3–1 0–0 2–1 7–1 5–0 0–0
2کراسنودار 1–1 2–2 1–1 2–1 2–0 2–0 0–0 3–0 1–1 1–0 4–2
3Lokomotiv Moscow 1–0 1–1 1–2 1–2 0–3 2–1 2–1 4–0 1–1 1–0
4FC Rostov 1–3 3–2 3–0 2–2 1–2 0–0 2–0 2–1 2–1 1–0 2–1
5زسکا موسکو 3–2 1–0 1–3 0–1 0–1 0–0 1–1 0–0 2–1 1–0 3–0
6Dinamo Moscow 0–2 1–1 1–2 2–1 0–2 0–0 1–0 2–0 2–3 0–1 1–1
7اسپارتاک مسکو 0–1 0–1 1–4 2–1 0–0 0–1 1–2 1–0 1–2 0–0 2–0
8Arsenal Tula 0–1 1–2 4–0 2–3 1–2 1–1 1–0 1–1 1–1 2–1 0–1
9FC UFA 1–0 2–3 1–1 2–0 1–1 1–0 1–1 1–2 2–1 0–1
10Tambov 0–2 2–3 2–1 0–2 0–2 2–0 0–1 3–0 1–2 3–0 0–0 3–0
11Ural 1–3 2–4 2–2 0–3 0–0 3–2 3–1 1–2 1–3 3–0
12PFC Sochi 0–2 2–0 0–1 2–3 1–2 0–0 1–2 2–0 5–1 1–1 0–2 2–0
13Orenburg 0–2 2–3 2–0 1–3 2–0 0–0 2–2 1–1 2–1 0–1 1–2
14Rubin 1–2 0–1 0–1 1–0 0–0 2–1 0–0 0–3 0–1 1–0
15Krylya Sovetov 0–2 1–2 2–0 0–0 1–2 2–3 0–1 2–0 2–3 1–1 0–0
16Akhmat Grozny 1–0 0–2 1–1 2–3 1–3 1–1 0–1 1–1 0–0 2–1 1–1 1–1
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
Stadion Arsenal ۲۱ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Arsenal Tula
1 1
Dinamo Moscow
۲۱ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
1
1
Dinamo Moscow
Ekaterinburg Arena ۲۲ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Ural
3 2
FC UFA
۲۲ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Ekaterinburg Arena
Ural
3
2
FC UFA
Otkrytiye Arena ۲۲ تیر ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
PFC Sochi
۲۲ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
1
0
PFC Sochi
Rostov Arena ۲۲ تیر ۱۳۹۸ 23:00
FC Rostov
2 1
Orenburg
۲۲ تیر ۱۳۹۸ 23:00
Rostov Arena
FC Rostov
2
1
Orenburg
Samara Arena ۲۳ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Krylya Sovetov
2 0
زسکا موسکو
۲۳ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Samara Arena
Krylya Sovetov
2
0
زسکا موسکو
۲۳ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
2 1
Tambov
۲۳ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
2
1
Tambov
Akhmat Arena ۲۳ تیر ۱۳۹۸ 23:00
Akhmat Grozny
1 0
کراسنودار
۲۳ تیر ۱۳۹۸ 23:00
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
0
کراسنودار
RZD Arena ۲۴ تیر ۱۳۹۸ 21:30
Lokomotiv Moscow
1 1
Rubin
۲۴ تیر ۱۳۹۸ 21:30
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
1
1
Rubin
هفته 2
Stadion Neftyanik ۲۹ تیر ۱۳۹۸ 15:30
FC UFA
2 3
کراسنودار
۲۹ تیر ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Neftyanik
FC UFA
2
3
کراسنودار
Samara Arena ۲۹ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Krylya Sovetov
2 3
Arsenal Tula
۲۹ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Samara Arena
Krylya Sovetov
2
3
Arsenal Tula
VEB Arena ۲۹ تیر ۱۳۹۸ 20:30
زسکا موسکو
2 1
Orenburg
۲۹ تیر ۱۳۹۸ 20:30
VEB Arena
زسکا موسکو
2
1
Orenburg
Rostov Arena ۲۹ تیر ۱۳۹۸ 23:00
FC Rostov
2 2
اسپارتاک مسکو
۲۹ تیر ۱۳۹۸ 23:00
Rostov Arena
FC Rostov
2
2
اسپارتاک مسکو
Ekaterinburg Arena ۳۰ تیر ۱۳۹۸ 15:30
Ural
3 0
Akhmat Grozny
۳۰ تیر ۱۳۹۸ 15:30
Ekaterinburg Arena
Ural
3
0
Akhmat Grozny
RZD Arena ۳۰ تیر ۱۳۹۸ 18:00
Lokomotiv Moscow
2 1
Tambov
۳۰ تیر ۱۳۹۸ 18:00
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
2
1
Tambov
VTB Arena ۳۰ تیر ۱۳۹۸ 20:30
Dinamo Moscow
0 1
Rubin
۳۰ تیر ۱۳۹۸ 20:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
0
1
Rubin
۳۰ تیر ۱۳۹۸ 23:00
PFC Sochi
0 2
Zenit Saint Petersburg
۳۰ تیر ۱۳۹۸ 23:00
PFC Sochi
0
2
Zenit Saint Petersburg
هفته 3
VTB Arena ۴ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Dinamo Moscow
2 0
Ural
۴ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
2
0
Ural
Stadion Neftyanik ۵ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
FC UFA
2 1
Krylya Sovetov
۵ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Neftyanik
FC UFA
2
1
Krylya Sovetov
۵ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
2 0
اسپارتاک مسکو
۵ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
2
0
اسپارتاک مسکو
Stadion FK Krasnodar ۵ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
3 0
PFC Sochi
۵ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
3
0
PFC Sochi
Stadion Gazovik ۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
0 2
Zenit Saint Petersburg
۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Gazovik
Orenburg
0
2
Zenit Saint Petersburg
Stadion Arsenal ۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Arsenal Tula
2 3
FC Rostov
۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
2
3
FC Rostov
VEB Arena ۶ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
زسکا موسکو
1 0
Lokomotiv Moscow
۶ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
VEB Arena
زسکا موسکو
1
0
Lokomotiv Moscow
۷ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Rubin
1 0
Akhmat Grozny
۷ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Rubin
1
0
Akhmat Grozny
هفته 4
Ekaterinburg Arena ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Ural
2 2
FC Rostov
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Ekaterinburg Arena
Ural
2
2
FC Rostov
Samara Arena ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Krylya Sovetov
1 2
Lokomotiv Moscow
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Samara Arena
Krylya Sovetov
1
2
Lokomotiv Moscow
Otkrytiye Arena ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
0 0
Dinamo Moscow
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
0
0
Dinamo Moscow
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Zenit Saint Petersburg
1 1
کراسنودار
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Zenit Saint Petersburg
1
1
کراسنودار
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
0 1
Arsenal Tula
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
0
1
Arsenal Tula
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Rubin
0 1
زسکا موسکو
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Rubin
0
1
زسکا موسکو
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
PFC Sochi
0 0
FC UFA
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
PFC Sochi
0
0
FC UFA
Akhmat Arena ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Akhmat Grozny
2 1
Orenburg
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
2
1
Orenburg
هفته 5
Stadion Gazovik ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
2 2
Tambov
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Gazovik
Orenburg
2
2
Tambov
Stadion FK Krasnodar ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
1 0
Rubin
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
1
0
Rubin
VTB Arena ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Dinamo Moscow
0 2
Zenit Saint Petersburg
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
0
2
Zenit Saint Petersburg
Stadion Arsenal ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Arsenal Tula
1 0
FC UFA
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
1
0
FC UFA
RZD Arena ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Lokomotiv Moscow
4 0
Ural
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
4
0
Ural
VEB Arena ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
زسکا موسکو
0 0
PFC Sochi
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
VEB Arena
زسکا موسکو
0
0
PFC Sochi
Akhmat Arena ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Akhmat Grozny
1 3
اسپارتاک مسکو
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
3
اسپارتاک مسکو
Rostov Arena ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
FC Rostov
1 0
Krylya Sovetov
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Rostov Arena
FC Rostov
1
0
Krylya Sovetov
هفته 6
Stadion Gazovik ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 19:30
Orenburg
1 1
PFC Sochi
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 19:30
Stadion Gazovik
Orenburg
1
1
PFC Sochi
Ekaterinburg Arena ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Ural
1 3
Krylya Sovetov
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Ekaterinburg Arena
Ural
1
3
Krylya Sovetov
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
0 2
کراسنودار
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
0
2
کراسنودار
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
0 0
Akhmat Grozny
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
0
0
Akhmat Grozny
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
1 0
Arsenal Tula
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
1
0
Arsenal Tula
Stadion Neftyanik ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
FC UFA
2 0
FC Rostov
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Neftyanik
FC UFA
2
0
FC Rostov
VTB Arena ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
Dinamo Moscow
1 2
Lokomotiv Moscow
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
1
2
Lokomotiv Moscow
Otkrytiye Arena ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
اسپارتاک مسکو
2 1
زسکا موسکو
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
2
1
زسکا موسکو
هفته 7
۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
0 2
Dinamo Moscow
۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
0
2
Dinamo Moscow
Stadion Neftyanik ۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
FC UFA
1 0
Zenit Saint Petersburg
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Neftyanik
FC UFA
1
0
Zenit Saint Petersburg
Stadion FK Krasnodar ۲ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
1 1
Lokomotiv Moscow
۲ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
1
1
Lokomotiv Moscow
VEB Arena ۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
زسکا موسکو
3 0
Akhmat Grozny
۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
VEB Arena
زسکا موسکو
3
0
Akhmat Grozny
Rostov Arena ۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
FC Rostov
2 1
Rubin
۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Rostov Arena
FC Rostov
2
1
Rubin
Samara Arena ۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Krylya Sovetov
1 2
اسپارتاک مسکو
۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Samara Arena
Krylya Sovetov
1
2
اسپارتاک مسکو
Stadion Arsenal ۳ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
Arsenal Tula
2 1
Orenburg
۳ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
2
1
Orenburg
Ekaterinburg Arena ۴ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Ural
3 1
PFC Sochi
۴ شهریور ۱۳۹۸ 19:30
Ekaterinburg Arena
Ural
3
1
PFC Sochi
هفته 8
Samara Arena ۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Krylya Sovetov
0 0
Dinamo Moscow
۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Samara Arena
Krylya Sovetov
0
0
Dinamo Moscow
Stadion Neftyanik ۹ شهریور ۱۳۹۸ 13:00
FC UFA
1 2
Orenburg
۹ شهریور ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Neftyanik
FC UFA
1
2
Orenburg
۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0 3
PFC Sochi
۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0
3
PFC Sochi
RZD Arena ۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Lokomotiv Moscow
1 2
FC Rostov
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
1
2
FC Rostov
Akhmat Arena ۹ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Grozny
1 1
Tambov
۹ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
1
Tambov
Ekaterinburg Arena ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Ural
2 4
کراسنودار
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Ekaterinburg Arena
Ural
2
4
کراسنودار
Stadion Arsenal ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Arsenal Tula
1 2
زسکا موسکو
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
1
2
زسکا موسکو
Otkrytiye Arena ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
0 1
Zenit Saint Petersburg
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
0
1
Zenit Saint Petersburg
هفته 9
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Zenit Saint Petersburg
3 1
Arsenal Tula
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Zenit Saint Petersburg
3
1
Arsenal Tula
Otkrytiye Arena ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
اسپارتاک مسکو
1 2
Ural
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
1
2
Ural
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
PFC Sochi
0 1
Lokomotiv Moscow
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
PFC Sochi
0
1
Lokomotiv Moscow
Stadion Gazovik ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
2 1
Rubin
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Gazovik
Orenburg
2
1
Rubin
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
0 2
زسکا موسکو
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Tambov
0
2
زسکا موسکو
Stadion FK Krasnodar ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
4 2
Krylya Sovetov
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
4
2
Krylya Sovetov
VTB Arena ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
Dinamo Moscow
0 0
FC UFA
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ 21:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
0
0
FC UFA
Rostov Arena ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ 22:00
FC Rostov
2 1
Akhmat Grozny
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ 22:00
Rostov Arena
FC Rostov
2
1
Akhmat Grozny
هفته 10
Stadion Neftyanik ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 19:00
FC UFA
1 0
اسپارتاک مسکو
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 19:00
Stadion Neftyanik
FC UFA
1
0
اسپارتاک مسکو
Akhmat Arena ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Akhmat Grozny
1 1
Krylya Sovetov
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
1
Krylya Sovetov
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
5 0
Rubin
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
5
0
Rubin
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Tambov
2 1
FC Rostov
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
Tambov
2
1
FC Rostov
Stadion Gazovik ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 13:00
Orenburg
2 3
Lokomotiv Moscow
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Gazovik
Orenburg
2
3
Lokomotiv Moscow
VTB Arena ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Dinamo Moscow
2 3
PFC Sochi
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
2
3
PFC Sochi
Stadion Arsenal ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Arsenal Tula
1 1
Ural
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
1
1
Ural
VEB Arena ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
زسکا موسکو
3 2
کراسنودار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
VEB Arena
زسکا موسکو
3
2
کراسنودار
هفته 11
Samara Arena ۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Krylya Sovetov
2 0
Tambov
۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Samara Arena
Krylya Sovetov
2
0
Tambov
Rostov Arena ۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
FC Rostov
3 0
Dinamo Moscow
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Rostov Arena
FC Rostov
3
0
Dinamo Moscow
RZD Arena ۶ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Lokomotiv Moscow
1 0
Zenit Saint Petersburg
۶ مهر ۱۳۹۸ 20:30
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
1
0
Zenit Saint Petersburg
Ekaterinburg Arena ۷ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Ural
0 3
زسکا موسکو
۷ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Ekaterinburg Arena
Ural
0
3
زسکا موسکو
۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0 0
FC UFA
۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0
0
FC UFA
Otkrytiye Arena ۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
اسپارتاک مسکو
1 2
Orenburg
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
1
2
Orenburg
Stadion FK Krasnodar ۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
2 0
Arsenal Tula
۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
2
0
Arsenal Tula
۸ مهر ۱۳۹۸ 21:00
PFC Sochi
2 0
Akhmat Grozny
۸ مهر ۱۳۹۸ 21:00
PFC Sochi
2
0
Akhmat Grozny
هفته 12
Stadion Neftyanik ۱۳ مهر ۱۳۹۸ 13:00
FC UFA
0 1
Akhmat Grozny
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Neftyanik
FC UFA
0
1
Akhmat Grozny
Stadion Gazovik ۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
2 0
Dinamo Moscow
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Gazovik
Orenburg
2
0
Dinamo Moscow
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Rubin
2 1
Tambov
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Rubin
2
1
Tambov
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 20:30
PFC Sochi
0 2
Krylya Sovetov
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 20:30
PFC Sochi
0
2
Krylya Sovetov
Ekaterinburg Arena ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Ural
1 3
Zenit Saint Petersburg
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Ekaterinburg Arena
Ural
1
3
Zenit Saint Petersburg
RZD Arena ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Lokomotiv Moscow
2 1
Arsenal Tula
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 15:30
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
2
1
Arsenal Tula
VEB Arena ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 18:00
زسکا موسکو
1 3
FC Rostov
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 18:00
VEB Arena
زسکا موسکو
1
3
FC Rostov
Stadion FK Krasnodar ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
2 1
اسپارتاک مسکو
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
2
1
اسپارتاک مسکو
هفته 13
Akhmat Arena ۲۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
Akhmat Grozny
0 2
Lokomotiv Moscow
۲۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
0
2
Lokomotiv Moscow
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
1 2
Ural
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
1
2
Ural
Otkrytiye Arena ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
اسپارتاک مسکو
0 0
Rubin
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
0
0
Rubin
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
6 1
FC Rostov
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
6
1
FC Rostov
Stadion Gazovik ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Orenburg
0 1
Krylya Sovetov
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Gazovik
Orenburg
0
1
Krylya Sovetov
Stadion Neftyanik ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 15:30
FC UFA
1 1
زسکا موسکو
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Neftyanik
FC UFA
1
1
زسکا موسکو
Stadion Arsenal ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Arsenal Tula
1 1
PFC Sochi
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
1
1
PFC Sochi
VTB Arena ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:30
Dinamo Moscow
1 1
کراسنودار
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
1
1
کراسنودار
هفته 14
۳ آبان ۱۳۹۸ 21:00
Rubin
0 0
Ural
۳ آبان ۱۳۹۸ 21:00
Rubin
0
0
Ural
۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
3 0
FC UFA
۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
3
0
FC UFA
Akhmat Arena ۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
Akhmat Grozny
1 1
Arsenal Tula
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
1
Arsenal Tula
Rostov Arena ۴ آبان ۱۳۹۸ 20:30
FC Rostov
2 0
PFC Sochi
۴ آبان ۱۳۹۸ 20:30
Rostov Arena
FC Rostov
2
0
PFC Sochi
Samara Arena ۵ آبان ۱۳۹۸ 14:30
Krylya Sovetov
0 2
Zenit Saint Petersburg
۵ آبان ۱۳۹۸ 14:30
Samara Arena
Krylya Sovetov
0
2
Zenit Saint Petersburg
VEB Arena ۵ آبان ۱۳۹۸ 17:00
زسکا موسکو
0 1
Dinamo Moscow
۵ آبان ۱۳۹۸ 17:00
VEB Arena
زسکا موسکو
0
1
Dinamo Moscow
RZD Arena ۵ آبان ۱۳۹۸ 17:00
Lokomotiv Moscow
0 3
اسپارتاک مسکو
۵ آبان ۱۳۹۸ 17:00
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
0
3
اسپارتاک مسکو
Stadion FK Krasnodar ۵ آبان ۱۳۹۸ 19:30
کراسنودار
1 1
Orenburg
۵ آبان ۱۳۹۸ 19:30
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
1
1
Orenburg
هفته 15
VTB Arena ۱۱ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Dinamo Moscow
1 1
Akhmat Grozny
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 15:30
VTB Arena
Dinamo Moscow
1
1
Akhmat Grozny
Stadion Neftyanik ۱۱ آبان ۱۳۹۸ 15:30
FC UFA
1 1
Lokomotiv Moscow
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Neftyanik
FC UFA
1
1
Lokomotiv Moscow
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
1 2
Tambov
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
1
2
Tambov
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
1 1
زسکا موسکو
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
1
1
زسکا موسکو
Stadion FK Krasnodar ۱۲ آبان ۱۳۹۸ 18:00
کراسنودار
2 2
FC Rostov
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 18:00
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
2
2
FC Rostov
Ekaterinburg Arena ۱۳ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Ural
1 2
Orenburg
۱۳ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Ekaterinburg Arena
Ural
1
2
Orenburg
Samara Arena ۱۳ آبان ۱۳۹۸ 18:00
Krylya Sovetov
0 0
Rubin
۱۳ آبان ۱۳۹۸ 18:00
Samara Arena
Krylya Sovetov
0
0
Rubin
Otkrytiye Arena ۱۳ آبان ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
0 1
Arsenal Tula
۱۳ آبان ۱۳۹۸ 20:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
0
1
Arsenal Tula
هفته 16
Akhmat Arena ۱۷ آبان ۱۳۹۸ 21:00
Akhmat Grozny
0 0
Ural
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 21:00
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
0
0
Ural
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0 1
Dinamo Moscow
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0
1
Dinamo Moscow
Rostov Arena ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 18:00
FC Rostov
1 2
Tambov
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 18:00
Rostov Arena
FC Rostov
1
2
Tambov
Otkrytiye Arena ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
2 0
Krylya Sovetov
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 20:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
2
0
Krylya Sovetov
Stadion Gazovik ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 13:00
Orenburg
0 0
FC UFA
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Gazovik
Orenburg
0
0
FC UFA
Stadion Arsenal ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Arsenal Tula
0 1
Zenit Saint Petersburg
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
0
1
Zenit Saint Petersburg
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
2 3
زسکا موسکو
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
2
3
زسکا موسکو
RZD Arena ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 20:30
Lokomotiv Moscow
1 1
کراسنودار
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 20:30
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
1
1
کراسنودار
هفته 17
۱ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Tambov
2 3
Lokomotiv Moscow
۱ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Tambov
2
3
Lokomotiv Moscow
Stadion Gazovik ۲ آذر ۱۳۹۸ 13:00
Orenburg
1 2
Akhmat Grozny
۲ آذر ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Gazovik
Orenburg
1
2
Akhmat Grozny
۲ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
1 2
Zenit Saint Petersburg
۲ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
1
2
Zenit Saint Petersburg
VTB Arena ۲ آذر ۱۳۹۸ 18:00
Dinamo Moscow
2 1
FC Rostov
۲ آذر ۱۳۹۸ 18:00
VTB Arena
Dinamo Moscow
2
1
FC Rostov
Stadion Neftyanik ۳ آذر ۱۳۹۸ 13:00
FC UFA
1 1
PFC Sochi
۳ آذر ۱۳۹۸ 13:00
Stadion Neftyanik
FC UFA
1
1
PFC Sochi
Ekaterinburg Arena ۳ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Ural
0 0
اسپارتاک مسکو
۳ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Ekaterinburg Arena
Ural
0
0
اسپارتاک مسکو
Stadion Arsenal ۳ آذر ۱۳۹۸ 18:00
Arsenal Tula
1 2
کراسنودار
۳ آذر ۱۳۹۸ 18:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
1
2
کراسنودار
VEB Arena ۳ آذر ۱۳۹۸ 20:30
زسکا موسکو
1 0
Krylya Sovetov
۳ آذر ۱۳۹۸ 20:30
VEB Arena
زسکا موسکو
1
0
Krylya Sovetov
هفته 18
Samara Arena ۹ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Krylya Sovetov
0 1
FC UFA
۹ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Samara Arena
Krylya Sovetov
0
1
FC UFA
Rostov Arena ۹ آذر ۱۳۹۸ 18:00
FC Rostov
0 0
Ural
۹ آذر ۱۳۹۸ 18:00
Rostov Arena
FC Rostov
0
0
Ural
Akhmat Arena ۹ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Grozny
1 1
Rubin
۹ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
1
Rubin
RZD Arena ۱۰ آذر ۱۳۹۸ 18:00
Lokomotiv Moscow
1 2
Dinamo Moscow
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 18:00
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
1
2
Dinamo Moscow
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
1 0
اسپارتاک مسکو
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
1
0
اسپارتاک مسکو
Stadion FK Krasnodar ۱۱ آذر ۱۳۹۸ 21:00
کراسنودار
0 0
Tambov
۱۱ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
0
0
Tambov
VEB Arena ۱۱ آذر ۱۳۹۸ 21:00
زسکا موسکو
0 1
Arsenal Tula
۱۱ آذر ۱۳۹۸ 21:00
VEB Arena
زسکا موسکو
0
1
Arsenal Tula
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ 21:00
PFC Sochi
5 1
Orenburg
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ 21:00
PFC Sochi
5
1
Orenburg
هفته 19
۱۵ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Zenit Saint Petersburg
3 0
Dinamo Moscow
۱۵ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Zenit Saint Petersburg
3
0
Dinamo Moscow
Stadion Arsenal ۱۵ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Arsenal Tula
4 0
Lokomotiv Moscow
۱۵ آذر ۱۳۹۸ 21:00
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
4
0
Lokomotiv Moscow
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
3 0
Orenburg
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
3
0
Orenburg
Stadion FK Krasnodar ۱۶ آذر ۱۳۹۸ 18:00
کراسنودار
1 1
زسکا موسکو
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 18:00
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
1
1
زسکا موسکو
Akhmat Arena ۱۶ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Grozny
0 1
FC UFA
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
0
1
FC UFA
Samara Arena ۱۷ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Krylya Sovetov
2 3
Ural
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 15:30
Samara Arena
Krylya Sovetov
2
3
Ural
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
1 1
Rubin
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
1
1
Rubin
Otkrytiye Arena ۱۷ آذر ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 4
FC Rostov
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 20:30
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
1
4
FC Rostov
هفته 20
Samara Arena ۹ اسفند ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
1 1
Orenburg
۹ اسفند ۱۳۹۸ 20:00
Samara Arena
Krylya Sovetov
1
1
Orenburg
VEB Arena ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
زسکا موسکو
1 1
Ural
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
VEB Arena
زسکا موسکو
1
1
Ural
VTB Arena ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
Dinamo Moscow
0 2
اسپارتاک مسکو
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
VTB Arena
Dinamo Moscow
0
2
اسپارتاک مسکو
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
0 0
Lokomotiv Moscow
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
0
0
Lokomotiv Moscow
Akhmat Arena ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Grozny
1 1
FC Rostov
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
1
1
FC Rostov
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
0 0
Rubin
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Tambov
0
0
Rubin
Stadion FK Krasnodar ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
کراسنودار
2 0
FC UFA
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
2
0
FC UFA
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
PFC Sochi
1 2
Arsenal Tula
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
PFC Sochi
1
2
Arsenal Tula
هفته 21
Stadion Gazovik ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
2 0
Arsenal Tula
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Gazovik
Orenburg
2
0
Arsenal Tula
VTB Arena ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
Dinamo Moscow
1 0
Tambov
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
VTB Arena
Dinamo Moscow
1
0
Tambov
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0 1
Krylya Sovetov
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Rubin
0
1
Krylya Sovetov
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
2 0
Ural
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
PFC Sochi
2
0
Ural
RZD Arena ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Lokomotiv Moscow
1 0
Akhmat Grozny
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
1
0
Akhmat Grozny
Rostov Arena ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
FC Rostov
3 2
زسکا موسکو
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Rostov Arena
FC Rostov
3
2
زسکا موسکو
Otkrytiye Arena ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
اسپارتاک مسکو
0 1
کراسنودار
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
0
1
کراسنودار
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
0 0
FC UFA
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Zenit Saint Petersburg
0
0
FC UFA
هفته 22
Akhmat Arena ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 21:00
Akhmat Grozny
2 3
Dinamo Moscow
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 21:00
Akhmat Arena
Akhmat Grozny
2
3
Dinamo Moscow
Stadion Gazovik ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
1 3
اسپارتاک مسکو
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
Stadion Gazovik
Orenburg
1
3
اسپارتاک مسکو
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
Zenit Saint Petersburg
7 1
Ural
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
Zenit Saint Petersburg
7
1
Ural
Stadion Arsenal ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Arsenal Tula
0 1
Rubin
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
0
1
Rubin
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
PFC Sochi
2 0
کراسنودار
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ 15:30
PFC Sochi
2
0
کراسنودار
VEB Arena ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
زسکا موسکو
0 0
FC UFA
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ 18:00
VEB Arena
زسکا موسکو
0
0
FC UFA
Rostov Arena ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
FC Rostov
1 3
Lokomotiv Moscow
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ 20:30
Rostov Arena
FC Rostov
1
3
Lokomotiv Moscow
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ 21:00
Tambov
3 0
Krylya Sovetov
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ 21:00
Tambov
3
0
Krylya Sovetov
هفته 23
۱ فروردین ۱۳۹۹
PFC Sochi
- -
FC Rostov
۱ فروردین ۱۳۹۹
PFC Sochi
-
-
FC Rostov
RZD Arena ۲ فروردین ۱۳۹۹
Lokomotiv Moscow
- -
Orenburg
۲ فروردین ۱۳۹۹
RZD Arena
Lokomotiv Moscow
-
-
Orenburg
Stadion Arsenal ۲ فروردین ۱۳۹۹
Arsenal Tula
- -
اسپارتاک مسکو
۲ فروردین ۱۳۹۹
Stadion Arsenal
Arsenal Tula
-
-
اسپارتاک مسکو
Ekaterinburg Arena ۲ فروردین ۱۳۹۹
Ural
- -
Rubin
۲ فروردین ۱۳۹۹
Ekaterinburg Arena
Ural
-
-
Rubin
Stadion FK Krasnodar ۳ فروردین ۱۳۹۹
کراسنودار
- -
Dinamo Moscow
۳ فروردین ۱۳۹۹
Stadion FK Krasnodar
کراسنودار
-
-
Dinamo Moscow
VEB Arena ۳ فروردین ۱۳۹۹
زسکا موسکو
- -
Zenit Saint Petersburg
۳ فروردین ۱۳۹۹
VEB Arena
زسکا موسکو
-
-
Zenit Saint Petersburg
Samara Arena ۳ فروردین ۱۳۹۹
Krylya Sovetov
- -
Akhmat Grozny
۳ فروردین ۱۳۹۹
Samara Arena
Krylya Sovetov
-
-
Akhmat Grozny
Stadion Neftyanik ۳ فروردین ۱۳۹۹
FC UFA
- -
Tambov
۳ فروردین ۱۳۹۹
Stadion Neftyanik
FC UFA
-
-
Tambov
هفته 24
Otkrytiye Arena ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
اسپارتاک مسکو
- -
FC UFA
۱۶ فروردین ۱۳۹۹
Otkrytiye Arena
اسپارتاک مسکو
-
-
FC UFA
Rostov Arena ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
FC Rostov
- -
Arsenal Tula