پریمیرلیگ روسیه

2019-2020
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
30
22
6
2
65
18
47
72
2
30
16
9
5
41
29
12
57
3
زسکا مسکو
پ پ م ش پ
30
14
8
8
43
29
14
50
4
کراسنودار
ش پ م ش پ
>
29
13
10
6
46
30
16
49
5
روستوف
م ش م م ش
30
12
9
9
45
50
-5
45
6
30
11
8
11
27
30
-3
41
7
30
11
6
13
35
33
2
39
8
اف سی اوفا
م پ م ش م
30
8
14
8
22
24
-2
38
9
30
11
5
14
37
41
-4
38
10
روبین
پ پ م م ش
30
8
11
11
18
28
-10
35
11
سوچی
م م م ش پ
>
28
8
9
11
40
33
7
33
12
اورال
م پ ش ش ش
>
29
8
8
13
33
53
-20
32
13
30
7
10
13
27
46
-19
31
14
تامبوف
ش پ ش ش ش
>
29
8
4
17
34
41
-7
28
15
29
7
7
15
30
40
-10
28
16
Orenburg
ش ش م ش پ
>
28
7
6
15
28
46
-18
27
نمایش تمام صفحه
زنیت سن پترزبورگ
لوکوموتیو مسکو
زسکا مسکو
کراسنودار
روستوف
دینامو مسکو
اسپارتاک مسکو
اف سی اوفا
آرسنال تولا
روبین
سوچی
اورال
احمد گروزنی
تامبوف
کریلیا سووتوف
Orenburg
1 زنیت سن پترزبورگ 0–0 1–1 1–1 6–1 3–0 1–0 0–0 3–1 5–0 2–1 7–1 0–0 2–1 2–1 4–1
2 لوکوموتیو مسکو 1–0 2–1 1–1 1–2 1–2 0–3 1–1 2–1 1–1 0–0 4–0 1–0 2–1 1–1 1–0
3 زسکا مسکو 0–4 1–0 3–2 1–3 0–1 2–0 0–0 0–1 1–1 0–0 1–1 3–0 2–0 1–0 2–1
4 کراسنودار 2–4 1–1 1–1 2–2 0–2 2–1 2–0 2–0 1–0 3–0 3–0 4–0 0–0 4–2 1–1
5 روستوف 1–2 1–3 3–2 1–1 3–0 2–2 1–2 2–1 2–1 2–0 0–0 2–1 1–2 1–0 2–1
6 دینامو مسکو 0–2 1–2 0–0 1–1 2–1 0–2 0–0 0–1 0–1 2–3 2–0 1–1 1–0 2–0 0–1
7 اسپارتاک مسکو 0–1 1–1 2–1 0–1 1–4 0–0 0–0 0–1 0–0 1–0 1–2 3–0 2–3 2–0 1–2
8 اف سی اوفا 1–0 1–1 1–1 2–3 2–0 0–1 1–0 0–0 0–0 1–1 1–1 0–1 2–1 2–1 1–2
9 آرسنال تولا 0–1 4–0 1–2 1–2 2–3 1–1 2–3 1–0 0–1 1–1 1–1 1–3 2–1 2–4 2–1
10 روبین 1–2 0–2 0–1 1–0 0–0 0–1 1–2 0–0 1–0 0–3 0–0 1–0 2–1 0–1 1–0
11 سوچی 0–2 0–1 2–3 2–0 10–1 1–1 1–0 0–0 1–2 1–1 2–0 2–0 1–2 0–2 5–1
12 اورال 1–3 0–1 0–3 2–4 2–2 2–1 0–0 3–2 1–3 1–2 3–1 3–0 2–1 1–3 1–2
13 احمد گروزنی 1–1 0–2 0–4 1–0 1–1 2–3 1–3 0–1 1–1 1–1 1–1 0–0 1–1 1–1 2–1
14 تامبوف 1–2 2–3 0–2 0–2 2–1 0–2 2–0 3–0 0–1 0–0 1–2 1–2 3–0 3–0
15 کریلیا سووتوف 0–2 1–2 2–0 0–0 0–0 0–0 1–2 0–1 2–3 0–0 2–3 2–4 2–0 1–1
16 Orenburg 0–2 2–3 0–4 0–0 2–0 1–3 0–0 2–0 2–1 1–1 1–2 2–2 0–1
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
زنیت سن پترزبورگ 226230651860213154344673701660000000
لوکوموتیو مسکو 169530412984510128413393311210000000
زسکا مسکو 148830432971513169386453501580000000
کراسنودار 1310629463078610140368493641560000000
روستوف 12993045508127142387553441530000000
آرسنال تولا 115143037418327131399362781140000000
اسپارتاک مسکو 116133035338649160418343221450000000
دینامو مسکو 1181130273070612138355583051300000000
اورال 88132933536525132378452991320000000
اف سی اوفا 814830222465214118387632551000000000
سوچی 89112840336928130348362871260000000
تامبوف 8417293441745689355502251020000000
روبین 8111130182886513122372442841160000000
کریلیا سووتوف 77152930408279110370252731220000000
احمد گروزنی 710133027467844127453382721220000000
Orenburg 76152828466555121363422841140000000
جدول گلزنان
#
بازیکن
بازی
گل (پنالتی)
1
S. Azmoun
زنیت سن پترزبورگ
28
17 (1)
A. Dzyuba
زنیت سن پترزبورگ
28
17 (7)
3
E. Lutsenko
آرسنال تولا
28
15
4
A. Sobolev
کریلیا سووتوف اسپارتاک مسکو
29
13 (2)
5
N. Vlašić
زسکا مسکو
30
12 (2)
آلکسی میرانچوک
لوکوموتیو مسکو
27
12 (7)
7
28
11
8
G. Krychowiak
لوکوموتیو مسکو
26
9
M. Berg
کراسنودار
23
9
جدول پاس گل
#
بازیکن
بازی
پاس گل
1
A. Dzyuba
زنیت سن پترزبورگ
28
11
2
Z. Bakaev
اسپارتاک مسکو
24
9
3
S. Tkachev
آرسنال تولا
27
8
A. Zinkovskiy
کریلیا سووتوف
27
8
5
Aleksey Ionov
روستوف
25
7
6
S. Azmoun
زنیت سن پترزبورگ
28
6
28
6
8
N. Dimitrov
اورال
18
5
A. Mostovoy
سوچی
25
5
جدول کارت زرد و قرمز
#
بازیکن
امتیاز
1
S. Mijailović
کریلیا سووتوف
5
0
2
15
2
V. Ciupercă
تامبوف
9
3
0
15
3
V. Ignatyev
لوکوموتیو مسکو
11
1
0
13
4
T. Vilhena
کراسنودار
8
0
1
13
5
G. Melkadze
اسپارتاک مسکو
تامبوف
11
1
0
13
6
V. Karpov
زسکا مسکو
2
0
2
12
7
M. Ozdoev
زنیت سن پترزبورگ
9
1
0
11
8
G. Dzhikiya
اسپارتاک مسکو
9
1
0
11
9
R. Zobnin
اسپارتاک مسکو
4
1
1
11
10
I. Oblyakov
زسکا مسکو
11
0
0
11
11
T. Ayupov
Orenburg
11
0
0
11
12
F. Uremović
روبین
11
0
0
11
13
D. Barinov
لوکوموتیو مسکو
10
0
0
10
14
A. Anyukov
کریلیا سووتوف
5
0
1
10
15
G. Tetrashvili
تامبوف
8
1
0
10
جدول بازی جوانمردانه
#
باشگاهها
امتیاز
1
زنیت سن پترزبورگ
زنیت سن پترزبورگ
60
2
0
64
2
اورال
اورال
65
2
0
69
3
اف سی اوفا
اف سی اوفا
65
2
0
69
4
سوچی
سوچی
69
2
0
73
5
Orenburg
Orenburg
65
5
0
75
6
تامبوف
تامبوف
74
5
0
84
7
روستوف
روستوف
81
2
0
85
8
دینامو مسکو
دینامو مسکو
70
5
1
85
9
آرسنال تولا
آرسنال تولا
83
2
0
87
10
زسکا مسکو
زسکا مسکو
71
2
3
90
11
احمد گروزنی
احمد گروزنی
78
2
2
92
12
لوکوموتیو مسکو
لوکوموتیو مسکو
84
4
1
97
13
روبین
روبین
86
4
1
99
14
کراسنودار
کراسنودار
78
3
3
99
15
اسپارتاک مسکو
اسپارتاک مسکو
86
2
2
100
16
کریلیا سووتوف
کریلیا سووتوف
82
2
5
111
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
۲۱ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
آرسنال تولا
1 1
دینامو مسکو
۲۲ تیر ۱۳۹۸
- 18:00
اورال
3 2
اف سی اوفا
۲۲ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
سوچی
۲۲ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
روستوف
2 1
Orenburg
۲۳ تیر ۱۳۹۸
- 18:00
کریلیا سووتوف
2 0
زسکا مسکو
۲۳ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
2 1
تامبوف
۲۳ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
احمد گروزنی
1 0
کراسنودار
۲۴ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
روبین
هفته 2
۲۹ تیر ۱۳۹۸
- 15:30
اف سی اوفا
2 3
کراسنودار
۲۹ تیر ۱۳۹۸
- 18:00
کریلیا سووتوف
2 3
آرسنال تولا
۲۹ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
زسکا مسکو
2 1
Orenburg
۲۹ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
روستوف
2 2
اسپارتاک مسکو
۳۰ تیر ۱۳۹۸
- 15:30
اورال
3 0
احمد گروزنی
۳۰ تیر ۱۳۹۸
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
2 1
تامبوف
۳۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
دینامو مسکو
0 1
روبین
۳۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
سوچی
0 2
زنیت سن پترزبورگ
هفته 3
۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
دینامو مسکو
2 0
اورال
۵ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
اف سی اوفا
2 1
کریلیا سووتوف
۵ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
تامبوف
2 0
اسپارتاک مسکو
۵ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
3 0
سوچی
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
Orenburg
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
آرسنال تولا
2 3
روستوف
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
زسکا مسکو
1 0
لوکوموتیو مسکو
۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
روبین
1 0
احمد گروزنی
هفته 4
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
اورال
2 2
روستوف
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
کریلیا سووتوف
1 2
لوکوموتیو مسکو
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتاک مسکو
0 0
دینامو مسکو
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
زنیت سن پترزبورگ
1 1
کراسنودار
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
تامبوف
0 1
آرسنال تولا
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
روبین
0 1
زسکا مسکو
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
سوچی
0 0
اف سی اوفا
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
احمد گروزنی
2 1
Orenburg
هفته 5
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
Orenburg
2 2
تامبوف
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
1 0
روبین
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
دینامو مسکو
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
آرسنال تولا
1 0
اف سی اوفا
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
4 0
اورال
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
زسکا مسکو
0 0
سوچی
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
احمد گروزنی
1 3
اسپارتاک مسکو
۲۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
روستوف
1 0
کریلیا سووتوف
هفته 6
۲۵ مرداد ۱۳۹۸
- 19:30
Orenburg
1 1
سوچی
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
اورال
1 3
کریلیا سووتوف
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
تامبوف
0 2
کراسنودار
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
0 0
احمد گروزنی
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
روبین
1 0
آرسنال تولا
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
اف سی اوفا
2 0
روستوف
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
دینامو مسکو
1 2
لوکوموتیو مسکو
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
اسپارتاک مسکو
2 1
زسکا مسکو
هفته 7
۲ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
تامبوف
0 2
دینامو مسکو
۲ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
اف سی اوفا
1 0
زنیت سن پترزبورگ
۲ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
1 1
لوکوموتیو مسکو
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
زسکا مسکو
3 0
احمد گروزنی
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
روستوف
2 1
روبین
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
کریلیا سووتوف
1 2
اسپارتاک مسکو
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 23:00
آرسنال تولا
2 1
Orenburg
۴ شهریور ۱۳۹۸
- 19:30
اورال
3 1
سوچی
هفته 8
۸ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
کریلیا سووتوف
0 0
دینامو مسکو
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 13:00
اف سی اوفا
1 2
Orenburg
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
روبین
0 3
سوچی
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 2
روستوف
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
احمد گروزنی
1 1
تامبوف
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
اورال
2 4
کراسنودار
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
آرسنال تولا
1 2
زسکا مسکو
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتاک مسکو
0 1
زنیت سن پترزبورگ
هفته 9
۲۲ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
آرسنال تولا
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
اسپارتاک مسکو
1 2
اورال
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
سوچی
0 1
لوکوموتیو مسکو
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
Orenburg
2 1
روبین
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
تامبوف
0 2
زسکا مسکو
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
4 2
کریلیا سووتوف
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
- 21:30
دینامو مسکو
0 0
اف سی اوفا
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
- 22:00
روستوف
2 1
احمد گروزنی
هفته 10
۲۹ شهریور ۱۳۹۸
- 19:00
اف سی اوفا
1 0
اسپارتاک مسکو
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
احمد گروزنی
1 1
کریلیا سووتوف
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
5 0
روبین
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
تامبوف
2 1
روستوف
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 13:00
Orenburg
2 3
لوکوموتیو مسکو
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
دینامو مسکو
2 3
سوچی
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 18:00
آرسنال تولا
1 1
اورال
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 20:30
زسکا مسکو
3 2
کراسنودار
هفته 11
۶ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
کریلیا سووتوف
2 0
تامبوف
۶ مهر ۱۳۹۸
- 18:00
روستوف
3 0
دینامو مسکو
۶ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 0
زنیت سن پترزبورگ
۷ مهر ۱۳۹۸
- 13:00
اورال
0 3
زسکا مسکو
۷ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
روبین
0 0
اف سی اوفا
۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:00
اسپارتاک مسکو
1 2
Orenburg
۷ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
2 0
آرسنال تولا
۸ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
سوچی
2 0
احمد گروزنی
هفته 12
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 13:00
اف سی اوفا
0 1
احمد گروزنی
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
Orenburg
2 0
دینامو مسکو
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 18:00
روبین
2 1
تامبوف
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
سوچی
0 2
کریلیا سووتوف
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 13:00
اورال
1 3
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
لوکوموتیو مسکو
2 1
آرسنال تولا
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 18:00
زسکا مسکو
1 3
روستوف
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
کراسنودار
2 1
اسپارتاک مسکو
هفته 13
۲۶ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
احمد گروزنی
0 2
لوکوموتیو مسکو
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
تامبوف
1 2
اورال
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 18:00
اسپارتاک مسکو
0 0
روبین
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
6 1
روستوف
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 13:00
Orenburg
0 1
کریلیا سووتوف
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
اف سی اوفا
1 1
زسکا مسکو
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 18:00
آرسنال تولا
1 1
سوچی
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 20:30
دینامو مسکو
1 1
کراسنودار
هفته 14
۳ آبان ۱۳۹۸
- 21:00
روبین
0 0
اورال
۴ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
تامبوف
3 0
اف سی اوفا
۴ آبان ۱۳۹۸
- 18:00
احمد گروزنی
1 1
آرسنال تولا
۴ آبان ۱۳۹۸
- 20:30
روستوف
2 0
سوچی
۵ آبان ۱۳۹۸
- 14:30
کریلیا سووتوف
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۵ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
زسکا مسکو
0 1
دینامو مسکو
۵ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
لوکوموتیو مسکو
0 3
اسپارتاک مسکو
۵ آبان ۱۳۹۸
- 19:30
کراسنودار
1 1
Orenburg
هفته 15
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
دینامو مسکو
1 1
احمد گروزنی
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
اف سی اوفا
1 1
لوکوموتیو مسکو
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 18:00
سوچی
1 2
تامبوف
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
1 1
زسکا مسکو
۱۲ آبان ۱۳۹۸
- 18:00
کراسنودار
2 2
روستوف
۱۳ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
اورال
1 2
Orenburg
۱۳ آبان ۱۳۹۸
- 18:00
کریلیا سووتوف
0 0
روبین
۱۳ آبان ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتاک مسکو
0 1
آرسنال تولا
هفته 16
۱۷ آبان ۱۳۹۸
- 21:00
احمد گروزنی
0 0
اورال
۱۸ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
روبین
0 1
دینامو مسکو
۱۸ آبان ۱۳۹۸
- 18:00
روستوف
1 2
تامبوف
۱۸ آبان ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتاک مسکو
2 0
کریلیا سووتوف
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 13:00
Orenburg
0 0
اف سی اوفا
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
آرسنال تولا
0 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 18:00
سوچی
2 3
زسکا مسکو
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
کراسنودار
هفته 17
۱ آذر ۱۳۹۸
- 21:00
تامبوف
2 3
لوکوموتیو مسکو
۲ آذر ۱۳۹۸
- 13:00
Orenburg
1 2
احمد گروزنی
۲ آذر ۱۳۹۸
- 15:30
روبین
1 2
زنیت سن پترزبورگ
۲ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
دینامو مسکو
2 1
روستوف
۳ آذر ۱۳۹۸
- 13:00
اف سی اوفا
1 1
سوچی
۳ آذر ۱۳۹۸
- 15:30
اورال
0 0
اسپارتاک مسکو
۳ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
آرسنال تولا
1 2
کراسنودار
۳ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
زسکا مسکو
1 0
کریلیا سووتوف
هفته 18
۹ آذر ۱۳۹۸
- 15:30
کریلیا سووتوف
0 1
اف سی اوفا
۹ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
روستوف
0 0
اورال
۹ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
احمد گروزنی
1 1
روبین
۱۰ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 2
دینامو مسکو
۱۰ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
1 0
اسپارتاک مسکو
۱۱ آذر ۱۳۹۸
- 21:00
کراسنودار
0 0
تامبوف
۱۱ آذر ۱۳۹۸
- 21:00
زسکا مسکو
0 1
آرسنال تولا
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
- 21:00
سوچی
5 1
Orenburg
هفته 19
۱۵ آذر ۱۳۹۸
- 21:00
زنیت سن پترزبورگ
3 0
دینامو مسکو
۱۵ آذر ۱۳۹۸
- 21:00
آرسنال تولا
4 0
لوکوموتیو مسکو
۱۶ آذر ۱۳۹۸
- 15:30
تامبوف
3 0
Orenburg
۱۶ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
کراسنودار
1 1
زسکا مسکو
۱۶ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
احمد گروزنی
0 1
اف سی اوفا
۱۷ آذر ۱۳۹۸
- 15:30
کریلیا سووتوف
2 3
اورال
۱۷ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
سوچی
1 1
روبین
۱۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتاک مسکو
1 4
روستوف
هفته 20
۹ اسفند ۱۳۹۸
- 20:00
کریلیا سووتوف
1 1
Orenburg
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
زسکا مسکو
1 1
اورال
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
دینامو مسکو
0 2
اسپارتاک مسکو
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
0 0
لوکوموتیو مسکو
۱۰ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
احمد گروزنی
1 1
روستوف
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
تامبوف
0 0
روبین
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
کراسنودار
2 0
اف سی اوفا
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
سوچی
1 2
آرسنال تولا
هفته 21
۱۷ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
Orenburg
2 0
آرسنال تولا
۱۷ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
دینامو مسکو
1 0
تامبوف
۱۸ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
روبین
0 1
کریلیا سووتوف
۱۸ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
سوچی
2 0
اورال
۱۸ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 0
احمد گروزنی
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
روستوف
3 2
زسکا مسکو
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
اسپارتاک مسکو
0 1
کراسنودار
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
0 0
اف سی اوفا
هفته 22
۲۳ اسفند ۱۳۹۸
- 21:00
احمد گروزنی
2 3
دینامو مسکو
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
Orenburg
1 3
اسپارتاک مسکو
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
7 1
اورال
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
آرسنال تولا
0 1
روبین
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
- 15:30
سوچی
2 0
کراسنودار
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
- 18:00
زسکا مسکو
0 0
اف سی اوفا
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
- 20:30
روستوف
1 3
لوکوموتیو مسکو
۲۶ اسفند ۱۳۹۸
- 21:00
تامبوف
3 0
کریلیا سووتوف
هفته 23
۳۰ خرداد ۱۳۹۹
- 19:30
کریلیا سووتوف
2 4
احمد گروزنی
۳۰ خرداد ۱۳۹۹
- 21:30
سوچی
10 1
روستوف
۳۱ خرداد ۱۳۹۹
- 15:30
اورال
1 2
روبین
۳۱ خرداد ۱۳۹۹
- 18:00
آرسنال تولا
2 3
اسپارتاک مسکو
۳۱ خرداد ۱۳۹۹
- 20:30
زسکا مسکو
0 4
زنیت سن پترزبورگ
۱ تیر ۱۳۹۹
- 16:30
اف سی اوفا
2 1
تامبوف
۱ تیر ۱۳۹۹
- 19:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
Orenburg
۲۹ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
کراسنودار
0 2
دینامو مسکو
هفته 24
۶ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
احمد گروزنی
1 1
سوچی
۶ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
زنیت سن پترزبورگ
2 1
کریلیا سووتوف
۷ تیر ۱۳۹۹
- 15:30
Orenburg
- -
کراسنودار
۷ تیر ۱۳۹۹
- 18:00
اسپارتاک مسکو
0 0
اف سی اوفا
۷ تیر ۱۳۹۹
- 19:00
روبین
0 2
لوکوموتیو مسکو
۷ تیر ۱۳۹۹
- 20:30
دینامو مسکو
0 0
زسکا مسکو
۷ تیر ۱۳۹۹
- 21:30
روستوف
2 1
آرسنال تولا
۸ تیر ۱۳۹۹
- 18:00
اورال
2 1
تامبوف
هفته 25
۱۰ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
کریلیا سووتوف
۱۰ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
زسکا مسکو
2 0
اسپارتاک مسکو
۱۱ تیر ۱۳۹۹
- 16:30
اف سی اوفا
0 0
روبین
۱۱ تیر ۱۳۹۹
- 16:30
Orenburg
- -
اورال
۱۱ تیر ۱۳۹۹
- 19:00
تامبوف
1 2
زنیت سن پترزبورگ
۱۱ تیر ۱۳۹۹
- 19:00
آرسنال تولا
1 3
احمد گروزنی
۱۱ تیر ۱۳۹۹
- 21:30
روستوف
1 1
کراسنودار
۱۱ تیر ۱۳۹۹
- 21:30
سوچی
1 1
دینامو مسکو
هفته 26
۱۴ تیر ۱۳۹۹
- 18:00
دینامو مسکو
0 1
آرسنال تولا
۱۴ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
کریلیا سووتوف
0 0
روستوف
۱۴ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
اسپارتاک مسکو
2 3
تامبوف
۱۴ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
لوکوموتیو مسکو
0 0
سوچی
۱۴ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
احمد گروزنی
0 4
زسکا مسکو
۱۵ تیر ۱۳۹۹
- 18:00
اف سی اوفا
1 1
اورال
۱۵ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
روبین
1 0
Orenburg
۱۵ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
کراسنودار
2 4
زنیت سن پترزبورگ
هفته 27
۱۷ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
تامبوف
1 2
احمد گروزنی
۱۷ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
آرسنال تولا
2 4
کریلیا سووتوف
۱۸ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
Orenburg
0 4
زسکا مسکو
۱۸ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
زنیت سن پترزبورگ
2 1
سوچی
۱۸ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
روستوف
1 2
اف سی اوفا
۱۸ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
اسپارتاک مسکو
1 1
لوکوموتیو مسکو
۱۹ تیر ۱۳۹۹
- 18:30
اورال
2 1
دینامو مسکو
۱۹ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
روبین
1 0
کراسنودار
هفته 28
۲۱ تیر ۱۳۹۹
- 17:30
آرسنال تولا
2 1
تامبوف
۲۱ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
احمد گروزنی
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۱ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
سوچی
1 0
اسپارتاک مسکو
۲۲ تیر ۱۳۹۹
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 1
اف سی اوفا
۲۲ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
Orenburg
0 0
روستوف
۲۲ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
دینامو مسکو
2 0
کریلیا سووتوف
۲۲ تیر ۱۳۹۹
- 20:00
زسکا مسکو
1 1
روبین
۲۲ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
کراسنودار
3 0
اورال
هفته 29
۲۵ تیر ۱۳۹۹
- 17:30
اورال
1 3
آرسنال تولا
۲۵ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
3 0
احمد گروزنی
۲۵ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
کریلیا سووتوف
0 0
کراسنودار
۲۵ تیر ۱۳۹۹
- 22:00
زنیت سن پترزبورگ
4 1
Orenburg
۲۶ تیر ۱۳۹۹
- 19:30
روبین