کاپ فرانسه

2016-2017
نمایش تمام صفحه
5 آوریل 2017 21:00
آنژه
2 1
بوردو
5 آوریل 2017 21:00
آنژه
2
1
بوردو
Stade Michel d'Ornano 5 آوریل 2017 23:35
Avranches
0 4
پاری سن ژرمن
5 آوریل 2017 23:35
Stade Michel d'Ornano
Avranches
0
4
پاری سن ژرمن
4 آوریل 2017 23:30
موناکو
2 1
لیل
4 آوریل 2017 23:30
موناکو
2
1
لیل
4 آوریل 2017 20:30
Fréjus St-Raphaël
0 1
گنگام
4 آوریل 2017 20:30
Fréjus St-Raphaël
0
1
گنگام
25 آوریل 2017 23:30
آنژه
2 0
گنگام
25 آوریل 2017 23:30
آنژه
2
0
گنگام
Parc des Princes 26 آوریل 2017 23:35
پاری سن ژرمن
5 0
موناکو
26 آوریل 2017 23:35
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
5
0
موناکو
27 مه 2017 23:30
آنژه
0 1
پاری سن ژرمن
27 مه 2017 23:30
آنژه
0
1
پاری سن ژرمن
Stade René Fenouillère 7 ژانویه 2017 00:30
Avranches
3 1
لاوال
7 ژانویه 2017 00:30
Stade René Fenouillère
Avranches
3
1
لاوال
Stade Massabielle 7 ژانویه 2017 00:30
Les Herbiers
4 3
گازالک آژاکسیو
7 ژانویه 2017 00:30
Stade Massabielle
Les Herbiers
4
3
گازالک آژاکسیو
7 ژانویه 2017 00:30
موناکو
2 1
آژاکسیو
7 ژانویه 2017 00:30
موناکو
2
1
آژاکسیو
Stade de l'Idonnière 7 ژانویه 2017 18:30
Le Poiré sur Vie
3 1
Viry Châtillon
7 ژانویه 2017 18:30
Stade de l'Idonnière
Le Poiré sur Vie
3
1
Viry Châtillon
Complexe sportif d'Andromède 7 ژانویه 2017 18:30
Blagnac
0 1
شاموآ نیور
7 ژانویه 2017 18:30
Complexe sportif d'Andromède
Blagnac
0
1
شاموآ نیور
Stade de Campréal 7 ژانویه 2017 18:30
Bergerac
2 2
Rodéo
7 ژانویه 2017 18:30
Stade de Campréal
Bergerac
2
2
Rodéo
پنالتی ها 3-2
Stade Maurice Rousson 7 ژانویه 2017 18:30
Hauts Lyonnais
0 0
CA Bastia
7 ژانویه 2017 18:30
Stade Maurice Rousson
Hauts Lyonnais
0
0
CA Bastia
پنالتی ها 3-4
7 ژانویه 2017 18:30
لیل
4 1
Excelsior St-Joseph
7 ژانویه 2017 18:30
لیل
4
1
Excelsior St-Joseph
Stade de la Blies 7 ژانویه 2017 18:30
Sarreguemines
2 1
استاد رنس
7 ژانویه 2017 18:30
Stade de la Blies
Sarreguemines
2
1
استاد رنس
Stade de la Meinau 7 ژانویه 2017 18:30
استراتبورگ
4 2
Epinal
7 ژانویه 2017 18:30
Stade de la Meinau
استراتبورگ
4
2
Epinal
در وقتهای اضافه
Stade du Roudourou 7 ژانویه 2017 21:30
گنگام
2 1
لو هاور
7 ژانویه 2017 21:30
Stade du Roudourou
گنگام
2
1
لو هاور
Stade Robert Diochon 7 ژانویه 2017 21:30
کوویلی
3 2
Drancy
7 ژانویه 2017 21:30
Stade Robert Diochon
کوویلی
3
2
Drancy
Stade des Allées Jean Leroi 7 ژانویه 2017 21:30
Blois
1 2
نانت
7 ژانویه 2017 21:30
Stade des Allées Jean Leroi
Blois
1
2
نانت
Stade des Alpes 7 ژانویه 2017 21:30
گرونوبل
1 2
Fréjus St-Raphaël
7 ژانویه 2017 21:30
Stade des Alpes
گرونوبل
1
2
Fréjus St-Raphaël
Stade Léo Lagrange 7 ژانویه 2017 21:30
Besançon
0 3
نانسی
7 ژانویه 2017 21:30
Stade Léo Lagrange
Besançon
0
3
نانسی
Parc des Sports du Bram 7 ژانویه 2017 21:30
Louhans-Cuiseaux
0 2
دیژون
7 ژانویه 2017 21:30
Parc des Sports du Bram
Louhans-Cuiseaux
0
2
دیژون
Parc des Princes 8 ژانویه 2017 00:30
پاری سن ژرمن
7 0
Bastia
8 ژانویه 2017 00:30
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
7
0
Bastia
Parc des Sports Léo Lagrange 8 ژانویه 2017 17:45
Sainte Geneviève
0 3
کن
8 ژانویه 2017 17:45
Parc des Sports Léo Lagrange
Sainte Geneviève
0
3
کن
Stade Yves Allainmat - Le Moustoir 8 ژانویه 2017 17:45
لوریان
2 1
نیس
8 ژانویه 2017 17:45
Stade Yves Allainmat - Le Moustoir
لوریان
2
1
نیس
8 ژانویه 2017 17:45
تولوز
1 2
مارسی
8 ژانویه 2017 17:45
تولوز
1
2
مارسی
در وقتهای اضافه
Stade Gabriel Montpied 8 ژانویه 2017 17:45
کلرمون فوت
0 1
بوردو
8 ژانویه 2017 17:45
Stade Gabriel Montpied
کلرمون فوت
0
1
بوردو
Stade de l'Abbé Deschamps 8 ژانویه 2017 17:45
اوسر
4 2
تروا
8 ژانویه 2017 17:45
Stade de l'Abbé Deschamps
اوسر
4
2
تروا
در وقتهای اضافه
Stade Bollaert-Delelis 8 ژانویه 2017 17:45
لانس
2 0
متز
8 ژانویه 2017 17:45
Stade Bollaert-Delelis
لانس
2
0
متز
Stade Louis-Dior 8 ژانویه 2017 20:30
Granville
1 2
آنژه
8 ژانویه 2017 20:30
Stade Louis-Dior
Granville
1
2
آنژه
Stade Gaston Petit 8 ژانویه 2017 20:30
شاتورو
4 1
اف سی پو
8 ژانویه 2017 20:30
Stade Gaston Petit
شاتورو
4
1
اف سی پو
8 ژانویه 2017 20:30
Biarritz
0 6
رن
8 ژانویه 2017 20:30
Biarritz
0
6
رن
Stade Parsemain 8 ژانویه 2017 20:30
Istres
1 3
Athletico Marseille
8 ژانویه 2017 20:30
Stade Parsemain
Istres
1
3
Athletico Marseille
در وقتهای اضافه
8 ژانویه 2017 20:30
Croix Football IC
1 4
سنت اتین
8 ژانویه 2017 20:30
Croix Football IC
1
4
سنت اتین
9 ژانویه 2017 00:30
لیون
5 0
مونپلیه
9 ژانویه 2017 00:30
لیون
5
0
مونپلیه
14 ژانویه 2017 18:30
Prix-lès-Mézières
2 1
Feignies-Aulnoye
14 ژانویه 2017 18:30
Prix-lès-Mézières
2
1
Feignies-Aulnoye
Stade Édouard Fenal 14 ژانویه 2017 18:30
Lunéville
0 2
شامبلی تل
14 ژانویه 2017 18:30
Stade Édouard Fenal
Lunéville
0
2
شامبلی تل
18 ژانویه 2017 22:00
Fleury 91
2 0
استاد برست
18 ژانویه 2017 22:00
Fleury 91
2
0
استاد برست
Stade Robert Diochon 31 ژانویه 2017 21:30
کوویلی
3 0
Athletico Marseille
31 ژانویه 2017 21:30
Stade Robert Diochon
کوویلی
3
0
Athletico Marseille
Stade de l'Idonnière 31 ژانویه 2017 21:30
Le Poiré sur Vie
0 1
استراتبورگ
31 ژانویه 2017 21:30
Stade de l'Idonnière
Le Poiré sur Vie
0
1
استراتبورگ
Stade de la Blies 31 ژانویه 2017 21:30
Sarreguemines
0 3
شاموآ نیور
31 ژانویه 2017 21:30
Stade de la Blies
Sarreguemines
0
3
شاموآ نیور
31 ژانویه 2017 21:30
لیل
1 0
نانت
31 ژانویه 2017 21:30
لیل
1
0
نانت
Stade Gaston Petit 31 ژانویه 2017 21:30
شاتورو
2 3
لوریان
31 ژانویه 2017 21:30
Stade Gaston Petit
شاتورو
2
3
لوریان
در وقتهای اضافه
Stade Matmut-Atlantique 31 ژانویه 2017 21:30
بوردو
2 1
دیژون
31 ژانویه 2017 21:30
Stade Matmut-Atlantique
بوردو
2
1
دیژون
31 ژانویه 2017 21:30
Bergerac
2 0
لانس
31 ژانویه 2017 21:30
Bergerac
2
0
لانس
1 فوریه 2017 00:35
مارسی
2 1
لیون
1 فوریه 2017 00:35
مارسی
2
1
لیون
در وقتهای اضافه
Stade Louis Hon 1 فوریه 2017 21:30
Fréjus St-Raphaël
1 0
Prix-lès-Mézières
1 فوریه 2017 21:30
Stade Louis Hon
Fréjus St-Raphaël
1
0
Prix-lès-Mézières
Stade René Fenouillère 1 فوریه 2017 21:30
Avranches
1 0
Fleury 91
1 فوریه 2017 21:30
Stade René Fenouillère
Avranches
1
0
Fleury 91
Stade Ange Casanova 1 فوریه 2017 21:30
CA Bastia
2 0
نانسی
1 فوریه 2017 21:30
Stade Ange Casanova
CA Bastia
2
0
نانسی
Stade Massabielle 1 فوریه 2017 21:30
Les Herbiers
1 2
گنگام
1 فوریه 2017 21:30
Stade Massabielle
Les Herbiers
1
2
گنگام
در وقتهای اضافه
Stade de l'Abbé Deschamps 1 فوریه 2017 21:30
اوسر
3 0
سنت اتین
1 فوریه 2017 21:30
Stade de l'Abbé Deschamps
اوسر
3
0
سنت اتین
در وقتهای اضافه
1 فوریه 2017 21:30
آنژه
3 1
کن
1 فوریه 2017 21:30
آنژه
3
1
کن
1 فوریه 2017 21:30
شامبلی تل
4 5
موناکو
1 فوریه 2017 21:30
شامبلی تل
4
5
موناکو
در وقتهای اضافه
Roazhon Park 2 فوریه 2017 00:30
رن
0 4
پاری سن ژرمن
2 فوریه 2017 00:30
Roazhon Park
رن
0
4
پاری سن ژرمن
Stade Louis Hon 28 فوریه 2017 21:30
Fréjus St-Raphaël
2 0
اوسر
28 فوریه 2017 21:30
Stade Louis Hon
Fréjus St-Raphaël
2
0
اوسر
Stade Ange Casanova 28 فوریه 2017 21:30
CA Bastia
0 1
آنژه
28 فوریه 2017 21:30
Stade Ange Casanova
CA Bastia
0
1
آنژه
Stade Matmut-Atlantique 1 مارس 2017 00:30
بوردو
2 1
لوریان
1 مارس 2017 00:30
Stade Matmut-Atlantique
بوردو
2
1
لوریان
Stade Robert Diochon 1 مارس 2017 22:00
کوویلی
1 2
گنگام
1 مارس 2017 22:00
Stade Robert Diochon
کوویلی
1
2
گنگام
Stade René Gaillard 1 مارس 2017 22:00
شاموآ نیور
0 2
پاری سن ژرمن
1 مارس 2017 22:00
Stade René Gaillard
شاموآ نیور
0
2
پاری سن ژرمن
Stade René Fenouillère 1 مارس 2017 22:00
Avranches
1 1
استراتبورگ
1 مارس 2017 22:00
Stade René Fenouillère
Avranches
1
1
استراتبورگ
پنالتی ها 6-5
2 مارس 2017 00:35
مارسی
3 4
موناکو
2 مارس 2017 00:35
مارسی
3
4
موناکو
در وقتهای اضافه
3 مارس 2017 00:30
Bergerac
1 2
لیل
3 مارس 2017 00:30
Bergerac
1
2
لیل
Stade de Trémaïdic 11 نوامبر 2016 18:00
Plouzané
1 2
Granville
11 نوامبر 2016 18:00
Stade de Trémaïdic
Plouzané
1
2
Granville
Stade Municipal de l'Argenté 11 نوامبر 2016 19:00
Stade Montois
1 2
شاموآ نیور
11 نوامبر 2016 19:00
Stade Municipal de l'Argenté
Stade Montois
1
2
شاموآ نیور
Stade Paul Cosnys 11 نوامبر 2016 20:00
Compiègne
1 2
Sedan
11 نوامبر 2016 20:00
Stade Paul Cosnys
Compiègne
1
2
Sedan
11 نوامبر 2016 21:30
Steenvoorde
2 2
US Maubeuge
11 نوامبر 2016 21:30
Steenvoorde
2
2
US Maubeuge
پنالتی ها 3-4
11 نوامبر 2016 21:30
Étaples
0 2
والنسین
11 نوامبر 2016 21:30
Étaples
0
2
والنسین
11 نوامبر 2016 21:30
Sarrebourg
0 2
تروا
11 نوامبر 2016 21:30
Sarrebourg
0
2
تروا
Stade Jules Ladoumègue 11 نوامبر 2016 21:30
Romorantin
2 3
Blois
11 نوامبر 2016 21:30
Stade Jules Ladoumègue
Romorantin
2
3
Blois
Stade Numa Daly 12 نوامبر 2016 08:30
Magenta
1 7
اف سی پو
12 نوامبر 2016 08:30
Stade Numa Daly
Magenta
1
7
اف سی پو
Stade Marcel Vignaud 12 نوامبر 2016 17:30
Avoine OCC
1 1
Excelsior St-Joseph
12 نوامبر 2016 17:30
Stade Marcel Vignaud
Avoine OCC
1
1
Excelsior St-Joseph
پنالتی ها 2-4
Stade Paul Lignon 12 نوامبر 2016 17:30
رودز
3 2
Mtsapere
12 نوامبر 2016 17:30
Stade Paul Lignon
رودز
3
2
Mtsapere
در وقتهای اضافه
Stade Roger-Serzian 12 نوامبر 2016 17:30
Belfort
4 0
Phare du Canal
12 نوامبر 2016 17:30
Stade Roger-Serzian
Belfort
4
0
Phare du Canal
Stade René Fenouillère 12 نوامبر 2016 17:30
Avranches
9 0
Dragon
12 نوامبر 2016 17:30
Stade René Fenouillère
Avranches
9
0
Dragon
12 نوامبر 2016 17:30
Tarbes
1 0
Golden Lion
12 نوامبر 2016 17:30
Tarbes
1
0
Golden Lion
12 نوامبر 2016 17:30
Palavas
0 0
Rodéo
12 نوامبر 2016 17:30
Palavas
0
0
Rodéo
پنالتی ها 6-7
12 نوامبر 2016 17:30
Côte Chaude
0 2
Athletico Marseille
12 نوامبر 2016 17:30
Côte Chaude
0
2
Athletico Marseille
12 نوامبر 2016 17:30
Oberlauterbach
0 2
استراتبورگ
12 نوامبر 2016 17:30
Oberlauterbach
0
2
استراتبورگ
Stade de l'Ill 12 نوامبر 2016 18:00
Mulhouse
3 0
Matoury
12 نوامبر 2016 18:00
Stade de l'Ill
Mulhouse
3
0
Matoury
12 نوامبر 2016 18:00
Ploufragan
0 1
Vannes
12 نوامبر 2016 18:00
Ploufragan
0
1
Vannes
12 نوامبر 2016 19:30
Ytrac
0 6
کلرمون فوت
12 نوامبر 2016 19:30
Ytrac
0
6
کلرمون فوت
Stade Paul Robbe 1 12 نوامبر 2016 20:00
Pontarlier
2 0
سوشو
12 نوامبر 2016 20:00
Stade Paul Robbe 1
Pontarlier
2
0
سوشو
Stade Parsemain 12 نوامبر 2016 20:30
Istres
3 2
نیم
12 نوامبر 2016 20:30
Stade Parsemain
Istres
3
2
نیم
در وقتهای اضافه
Stade Henri Longuet 12 نوامبر 2016 20:30
Viry Châtillon
1 0
Dives-Cabourg
12 نوامبر 2016 20:30
Stade Henri Longuet
Viry Châtillon
1
0
Dives-Cabourg
Stade Roger Salengro 12 نوامبر 2016 20:30
TA Rennes
2 4
Pontivy GSI
12 نوامبر 2016 20:30
Stade Roger Salengro
TA Rennes
2
4
Pontivy GSI
12 نوامبر 2016 20:30
Erstein
0 1
Epinal
12 نوامبر 2016 20:30
Erstein
0
1
Epinal
12 نوامبر 2016 20:30
آمین
0 2
شامبلی تل
12 نوامبر 2016 20:30
آمین
0
2
شامبلی تل
Stade de l'Idonnière 12 نوامبر 2016 20:30
Le Poiré sur Vie
4 2
Le Mée
12 نوامبر 2016 20:30
Stade de l'Idonnière
Le Poiré sur Vie
4
2
Le Mée
Complexe sportif Michel Amand 12 نوامبر 2016 21:30
Poitiers
1 4
شاتورو
12 نوامبر 2016 21:30
Complexe sportif Michel Amand
Poitiers
1
4
شاتورو
Stade Saint-Jean 12 نوامبر 2016 21:30
Anglet Genets
2 0
St Liguaire Niort
12 نوامبر 2016 21:30
Stade Saint-Jean
Anglet Genets
2
0
St Liguaire Niort
12 نوامبر 2016 21:30
Blagnac
2 1
بزیرس
12 نوامبر 2016 21:30
Blagnac
2
1
بزیرس
Stade Louis Hon 12 نوامبر 2016 21:30
Fréjus St-Raphaël
3 1
بورگ آن برس
12 نوامبر 2016 21:30
Stade Louis Hon
Fréjus St-Raphaël
3
1
بورگ آن برس
Stade Jacques Joly 12 نوامبر 2016 21:30
Saint-Priest
1 1
Rhone-Vallee
12 نوامبر 2016 21:30
Stade Jacques Joly
Saint-Priest
1
1
Rhone-Vallee
پنالتی ها 4-5
12 نوامبر 2016 21:30
Bords-de-Saône
1 2
گازالک آژاکسیو
12 نوامبر 2016 21:30
Bords-de-Saône
1
2
گازالک آژاکسیو
12 نوامبر 2016 21:30
Cluses-Scionzier
3 2
Borgo
12 نوامبر 2016 21:30
Cluses-Scionzier
3
2
Borgo
MMArena 12 نوامبر 2016 21:30
لو مان
2 0
Beauvais
12 نوامبر 2016 21:30
MMArena
لو مان
2
0
Beauvais
Stade Robert Diochon 12 نوامبر 2016 21:30
Grand-Quevilly
0 3
لو هاور
12 نوامبر 2016 21:30
Stade Robert Diochon
Grand-Quevilly
0
3
لو هاور
Stade du Pigeon Blanc 12 نوامبر 2016 21:30
Saint-Colomban Locminé
1 1
Vitré
12 نوامبر 2016 21:30
Stade du Pigeon Blanc
Saint-Colomban Locminé
1
1
Vitré
پنالتی ها 5-4
Stade Francis Le Basser 12 نوامبر 2016 21:30
لاوال
2 1
Concarneau
12 نوامبر 2016 21:30
Stade Francis Le Basser
لاوال
2
1
Concarneau
Stade des Alouettes 12 نوامبر 2016 21:30
St Sernin-du-Bois
1 4
اوسر
12 نوامبر 2016 21:30
Stade des Alouettes
St Sernin-du-Bois
1
4
اوسر
12 نوامبر 2016 21:30
Saint-Omer
2 3
Croix Football IC
12 نوامبر 2016 21:30
Saint-Omer
2
3
Croix Football IC
در وقتهای اضافه
12 نوامبر 2016 21:30
Soleil Bischheim
2 3
Sarreguemines
12 نوامبر 2016 21:30
Soleil Bischheim
2
3
Sarreguemines
Stade André Coël 12 نوامبر 2016 21:30
Roye Noyon
2 1
APM Metz
12 نوامبر 2016 21:30
Stade André Coël
Roye Noyon
2
1
APM Metz
در وقتهای اضافه
Stade Jean Leveille 12 نوامبر 2016 21:30
Challans
0 1
Cholet
12 نوامبر 2016 21:30
Stade Jean Leveille
Challans
0
1
Cholet
Stade Municipal de Balma 12 نوامبر 2016 22:00
Balma
3 0
Luc Primaube
12 نوامبر 2016 22:00
Stade Municipal de Balma
Balma
3
0
Luc Primaube
Stade Michel Champleboux 12 نوامبر 2016 22:00
Volvic
1 1
Olympique d’Alès
12 نوامبر 2016 22:00
Stade Michel Champleboux
Volvic
1
1
Olympique d’Alès
پنالتی ها 1-3
Stade Massabielle 12 نوامبر 2016 22:00
Les Herbiers
1 1
اورلئان
12 نوامبر 2016 22:00
Stade Massabielle
Les Herbiers
1
1
اورلئان
پنالتی ها 3-2
Stade Francis-Le Blé 12 نوامبر 2016 22:30
ASPTT Brest
0 3
استاد برست
12 نوامبر 2016 22:30
Stade Francis-Le Blé
ASPTT Brest
0
3
استاد برست
12 نوامبر 2016 22:30
Les Sables-d’Olonne
4 1
Sénart Moissy
12 نوامبر 2016 22:30
Les Sables-d’Olonne
4
1
Sénart Moissy
12 نوامبر 2016 23:00
Biarritz
2 1
Bassin d’Arcachon Sud
12 نوامبر 2016 23:00
Biarritz
2
1
Bassin d’Arcachon Sud
12 نوامبر 2016 23:00
Olympique Marcquois
0 3
لانس
12 نوامبر 2016 23:00
Olympique Marcquois
0
3
لانس
Stade Jacques Chartier 12 نوامبر 2016 23:00
Pouzauges Réaumur
4 1
Champigny
12 نوامبر 2016 23:00
Stade Jacques Chartier
Pouzauges Réaumur
4
1
Champigny
Stade Saint-Lazare 12 نوامبر 2016 23:30
Aixoise
1 4
آژاکسیو
12 نوامبر 2016 23:30
Stade Saint-Lazare
Aixoise
1
4
آژاکسیو
Stade Francisque-Jomard 12 نوامبر 2016 23:30
Vaulx
0 2
Hyères
12 نوامبر 2016 23:30
Stade Francisque-Jomard
Vaulx
0
2
Hyères
13 نوامبر 2016 00:30
Le Geldar
1 3
Selongey
13 نوامبر 2016 00:30
Le Geldar
1
3
Selongey
13 نوامبر 2016 04:00
Club Franciscain
0 0
Lunéville
13 نوامبر 2016 04:00
Club Franciscain
0
0
Lunéville
پنالتی ها 3-4
13 نوامبر 2016 04:30
Moulien
0 3
Fleury 91
13 نوامبر 2016 04:30
Moulien
0
3
Fleury 91
13 نوامبر 2016 16:30
Saint-Pierroise
0 0
Sainte Geneviève
13 نوامبر 2016 16:30
Saint-Pierroise
0
0
Sainte Geneviève
پنالتی ها 3-4
Stade des Bourgognes 13 نوامبر 2016 17:30
Saint-Maximin
0 3
استاد رنس
13 نوامبر 2016 17:30
Stade des Bourgognes
Saint-Maximin
0
3
استاد رنس
13 نوامبر 2016 17:30
Niort St Florent
0 6
Limoges
13 نوامبر 2016 17:30
Niort St Florent
0
6
Limoges
13 نوامبر 2016 17:30
Le Cendre
0 0
Thiers
13 نوامبر 2016 17:30
Le Cendre
0
0
Thiers
پنالتی ها 3-2
13 نوامبر 2016 17:30
Misérieux-Trévoux
0 0
گرونوبل
13 نوامبر 2016 17:30
Misérieux-Trévoux
0
0
گرونوبل
پنالتی ها 1-4
13 نوامبر 2016 17:30
Ol. Saint Marcellin
2 0
Rousset-Ste Victoire
13 نوامبر 2016 17:30
Ol. Saint Marcellin
2
0
Rousset-Ste Victoire
13 نوامبر 2016 17:30
Bobigny
1 2
کوویلی
13 نوامبر 2016 17:30
Bobigny
1
2
کوویلی
در وقتهای اضافه
13 نوامبر 2016 17:30
Ernéenne
1 1
Blanc Mesnil
13 نوامبر 2016 17:30
Ernéenne
1
1
Blanc Mesnil
پنالتی ها 5-3
Stade Georges Dodin 13 نوامبر 2016 17:30
Chaumont
1 4
Andrézieux
13 نوامبر 2016 17:30
Stade Georges Dodin
Chaumont
1
4
Andrézieux
در وقتهای اضافه
Stade Maurice Rousson 13 نوامبر 2016 17:30
Hauts Lyonnais
1 0
Moulins-Yzeure Foot 03
13 نوامبر 2016 17:30
Stade Maurice Rousson
Hauts Lyonnais
1
0
Moulins-Yzeure Foot 03
13 نوامبر 2016 17:30
Sézanne
1 3
Louhans-Cuiseaux
13 نوامبر 2016 17:30
Sézanne
1
3
Louhans-Cuiseaux
13 نوامبر 2016 17:30
Villeneuve-d’Ascq
2 0
Boulogne
13 نوامبر 2016 17:30
Villeneuve-d’Ascq
2
0
Boulogne
13 نوامبر 2016 17:30
Saint-Amand
1 3
Wasquehal
13 نوامبر 2016 17:30
Saint-Amand
1
3
Wasquehal
Stade Amour Sergent 13 نوامبر 2016 17:30
Le Portel
3 0
Avion
13 نوامبر 2016 17:30
Stade Amour Sergent
Le Portel
3
0
Avion
13 نوامبر 2016 17:30
St-Jean-d’Ardière
3 1
Savigneux Montbrison
13 نوامبر 2016 17:30
St-Jean-d’Ardière
3
1
Savigneux Montbrison
13 نوامبر 2016 17:30
Kaysersberg
3 2
Dahlenheim
13 نوامبر 2016 17:30
Kaysersberg
3
2
Dahlenheim
13 نوامبر 2016 17:30
Homécourt
1 3
Prix-lès-Mézières
13 نوامبر 2016 17:30
Homécourt
1
3
Prix-lès-Mézières
13 نوامبر 2016 17:30
Chauny
0 4
Drancy
13 نوامبر 2016 17:30
Chauny
0
4
Drancy
13 نوامبر 2016 17:30
Entente Centre Ornain
0 2
Jarville
13 نوامبر 2016 17:30
Entente Centre Ornain
0
2
Jarville
13 نوامبر 2016 17:30
Claye-Souilly
2 3
Longueau
13 نوامبر 2016 17:30
Claye-Souilly
2
3
Longueau
در وقتهای اضافه
13 نوامبر 2016 18:00
Bonchamp
1 5
Alençon
13 نوامبر 2016 18:00
Bonchamp
1
5
Alençon
13 نوامبر 2016 18:00
Guipavas
1 1
Montagnarde
13 نوامبر 2016 18:00
Guipavas
1
1
Montagnarde
پنالتی ها 7-8
13 نوامبر 2016 18:00
Stade Pontivy
1 3
Stade Briochin
13 نوامبر 2016 18:00
Stade Pontivy
1
3
Stade Briochin
13 نوامبر 2016 18:30
St Pantaleon
0 1
Bergerac
13 نوامبر 2016 18:30
St Pantaleon
0
1
Bergerac
13 نوامبر 2016 18:30
Frontignan
1 0
Paulhan Pézenas
13 نوامبر 2016 18:30
Frontignan
1
0
Paulhan Pézenas
Stade de Paris (Stade Bauer) 13 نوامبر 2016 18:30
Parisienne
0 1
CA Bastia
13 نوامبر 2016 18:30
Stade de Paris (Stade Bauer)
Parisienne
0
1
CA Bastia
13 نوامبر 2016 18:30
Olympique Pavillais
0 3
ستاره سرخ 93
13 نوامبر 2016 18:30
Olympique Pavillais
0
3
ستاره سرخ 93
13 نوامبر 2016 18:30
Mâcon
1 3
Lyon Duchere
13 نوامبر 2016 18:30
Mâcon
1
3
Lyon Duchere
Stade Omnisports 13 نوامبر 2016 18:30
Sarre Union
4 0
Kronenbourg Strasbourg
13 نوامبر 2016 18:30
Stade Omnisports
Sarre Union
4
0
Kronenbourg Strasbourg
در وقتهای اضافه
Stade Léo Lagrange 13 نوامبر 2016 18:30
Besançon
4 1
Haguenau
13 نوامبر 2016 18:30
Stade Léo Lagrange
Besançon
4
1
Haguenau
13 نوامبر 2016 18:30
Rannée-La Guerche
1 0
USSA Vertou
13 نوامبر 2016 18:30
Rannée-La Guerche
1
0
USSA Vertou
در وقتهای اضافه
Stade des Rives du Thouet 13 نوامبر 2016 18:30
Saumur
3 2
تور
13 نوامبر 2016 18:30
Stade des Rives du Thouet
Saumur
3
2
تور
Stade Saint-Lazare 2 دسامبر 2016 23:30
Limoges
0 1
Les Herbiers
2 دسامبر 2016 23:30
Stade Saint-Lazare
Limoges
0
1
Les Herbiers
در وقتهای اضافه
Stade de la Poterie 3 دسامبر 2016 17:00
Prix-lès-Mézières
3 1
US Maubeuge
3 دسامبر 2016 17:00
Stade de la Poterie
Prix-lès-Mézières
3
1
US Maubeuge
3 دسامبر 2016 17:15
Villeneuve-d’Ascq
0 7
استاد رنس
3 دسامبر 2016 17:15
Villeneuve-d’Ascq
0
7
استاد رنس
Stade de la Colombière 3 دسامبر 2016 17:30
Epinal
1 0
Sedan
3 دسامبر 2016 17:30
Stade de la Colombière
Epinal
1
0
Sedan
Stade Omnisports Jean Bouin 3 دسامبر 2016 18:00
Cholet
0 1
لاوال
3 دسامبر 2016 18:00
Stade Omnisports Jean Bouin
Cholet
0
1
لاوال
3 دسامبر 2016 18:00
Cluses-Scionzier
1 4
اوسر
3 دسامبر 2016 18:00
Cluses-Scionzier
1
4
اوسر
Stade Omnisports 3 دسامبر 2016 18:00
Sarre Union
0 1
استراتبورگ
3 دسامبر 2016 18:00
Stade Omnisports
Sarre Union
0
1
استراتبورگ
Stade de la Martine 3 دسامبر 2016 18:30
Athletico Marseille
1 0
Hyères
3 دسامبر 2016 18:30
Stade de la Martine
Athletico Marseille
1
0
Hyères
در وقتهای اضافه
Stade Fred Aubert 3 دسامبر 2016 19:00
Stade Briochin
0 0
شاتورو
3 دسامبر 2016 19:00
Stade Fred Aubert
Stade Briochin
0
0
شاتورو
پنالتی ها 1-3
Stade Henri Longuet 3 دسامبر 2016 19:30
Viry Châtillon
1 0
Belfort
3 دسامبر 2016 19:30
Stade Henri Longuet
Viry Châtillon
1
0
Belfort
در وقتهای اضافه
Stade Paul Robbe 1 3 دسامبر 2016 19:30
Pontarlier
0 1
گرونوبل
3 دسامبر 2016 19:30
Stade Paul Robbe 1
Pontarlier
0
1
گرونوبل
3 دسامبر 2016 19:30
Kaysersberg
0 9
Feignies-Aulnoye
3 دسامبر 2016 19:30
Kaysersberg
0
9
Feignies-Aulnoye
L'Envol Stadium 3 دسامبر 2016 20:30
Andrézieux
1 1
Louhans-Cuiseaux
3 دسامبر 2016 20:30
L'Envol Stadium
Andrézieux
1
1
Louhans-Cuiseaux
پنالتی ها 2-4
Stade Parsemain 3 دسامبر 2016 20:30
Istres
1 0
رودز
3 دسامبر 2016 20:30
Stade Parsemain
Istres
1
0
رودز
Stade du Faubourg de Verdun 3 دسامبر 2016 21:30
Pontivy GSI
0 3
استاد برست
3 دسامبر 2016 21:30
Stade du Faubourg de Verdun
Pontivy GSI
0
3
استاد برست
Stade Saint-Jean 3 دسامبر 2016 21:30
Anglet Genets
0 0
شاموآ نیور
3 دسامبر 2016 21:30
Stade Saint-Jean
Anglet Genets
0
0
شاموآ نیور
پنالتی ها 4-5
Stade Pierre Pibarot 3 دسامبر 2016 21:30
Olympique d’Alès
0 1
گازالک آژاکسیو
3 دسامبر 2016 21:30
Stade Pierre Pibarot
Olympique d’Alès
0
1
گازالک آژاکسیو
Stade Maurice Rousson 3 دسامبر 2016 21:30
Hauts Lyonnais
0 0
Selongey
3 دسامبر 2016 21:30
Stade Maurice Rousson
Hauts Lyonnais
0
0
Selongey
پنالتی ها 4-3
Parc des Sports Léo Lagrange 3 دسامبر 2016 21:30
Sainte Geneviève
1 0
Roye Noyon
3 دسامبر 2016 21:30
Parc des Sports Léo Lagrange
Sainte Geneviève
1
0
Roye Noyon
MMArena 3 دسامبر 2016 21:30
لو مان
0 2
شامبلی تل
3 دسامبر 2016 21:30
MMArena
لو مان
0
2
شامبلی تل
Stade Municipal Auguste Dalibard 3 دسامبر 2016 21:30
Ernéenne
0 3
کوویلی
3 دسامبر 2016 21:30
Stade Municipal Auguste Dalibard
Ernéenne
0
3
کوویلی
3 دسامبر 2016 21:30
Longueau
0 7
Croix Football IC
3 دسامبر 2016 21:30
Longueau
0
7
Croix Football IC
Stade de la Blies 3 دسامبر 2016 21:30
Sarreguemines
2 1
والنسین
3 دسامبر 2016 21:30
Stade de la Blies
Sarreguemines
2
1
والنسین
Stade Édouard Fenal 3 دسامبر 2016 21:30
Lunéville
3 1
Jarville
3 دسامبر 2016 21:30
Stade Édouard Fenal
Lunéville
3
1
Jarville
Stade de la Rabine 3 دسامبر 2016 22:00
Vannes
1 2
Avranches
3 دسامبر 2016 22:00
Stade de la Rabine
Vannes
1
2
Avranches
Stade de Mané-Braz 3 دسامبر 2016 22:00
Montagnarde
0 3
Granville
3 دسامبر 2016 22:00
Stade de Mané-Braz
Montagnarde
0
3
Granville
Stade Municipal de Balma 3 دسامبر 2016 22:00
Balma
0 3
Bergerac
3 دسامبر 2016 22:00
Stade Municipal de Balma
Balma
0
3
Bergerac
3 دسامبر 2016 22:30
St-Jean-d’Ardière
0 1
Besançon
3 دسامبر 2016 22:30
St-Jean-d’Ardière
0
1
Besançon
3 دسامبر 2016 23:30
Rhone-Vallee
0 5
کلرمون فوت
3 دسامبر 2016 23:30
Rhone-Vallee
0
5
کلرمون فوت
Stade de la Libération 3 دسامبر 2016 23:30
Le Portel
0 1
آژاکسیو
3 دسامبر 2016 23:30
Stade de la Libération
Le Portel
0
1
آژاکسیو
4 دسامبر 2016 16:30
Excelsior St-Joseph
1 1
Mulhouse
4 دسامبر 2016 16:30
Excelsior St-Joseph
1
1
Mulhouse
پنالتی ها 3-0
4 دسامبر 2016 17:00
Biarritz
3 2
Les Sables-d’Olonne
4 دسامبر 2016 17:00
Biarritz
3
2
Les Sables-d’Olonne
4 دسامبر 2016 17:00
Ol. Saint Marcellin
0 2
تروا
4 دسامبر 2016 17:00
Ol. Saint Marcellin
0
2
تروا
Stade Auguste Gentelet 4 دسامبر 2016 17:00
Fleury 91
3 0
Lyon Duchere
4 دسامبر 2016 17:00
Stade Auguste Gentelet
Fleury 91
3
0
Lyon Duchere
Stade Bollaert-Delelis 4 دسامبر 2016 17:15
لانس
2 0
Wasquehal
4 دسامبر 2016 17:15
Stade Bollaert-Delelis
لانس
2
0
Wasquehal
4 دسامبر 2016 17:30
Frontignan
0 2
CA Bastia
4 دسامبر 2016 17:30
Frontignan
0
2
CA Bastia
4 دسامبر 2016 18:00
Rannée-La Guerche
0 3
Blois
4 دسامبر 2016 18:00
Rannée-La Guerche
0
3
Blois
Stade des Rives du Thouet 4 دسامبر 2016 18:00
Saumur
0 2
Le Poiré sur Vie
4 دسامبر 2016 18:00
Stade des Rives du Thouet
Saumur
0
2
Le Poiré sur Vie
4 دسامبر 2016 18:00
Blagnac
1 0
ستاره سرخ 93
4 دسامبر 2016 18:00
Blagnac
1
0
ستاره سرخ 93
Stade Jacques Chartier 4 دسامبر 2016 18:00
Pouzauges Réaumur
0 1
Rodéo
4 دسامبر 2016 18:00
Stade Jacques Chartier
Pouzauges Réaumur
0
1
Rodéo
4 دسامبر 2016 18:00
اف سی پو
1 0
Tarbes
4 دسامبر 2016 18:00
اف سی پو
1
0
Tarbes
Stade Jacques-Fould 4 دسامبر 2016 18:00
Alençon
1 1
Drancy
4 دسامبر 2016 18:00
Stade Jacques-Fould
Alençon
1
1
Drancy
پنالتی ها 4-3
Stade du Pigeon Blanc 4 دسامبر 2016 18:30
Saint-Colomban Locminé
0 4
لو هاور
4 دسامبر 2016 18:30
Stade du Pigeon Blanc
Saint-Colomban Locminé
0
4
لو هاور
4 دسامبر 2016 18:30
Le Cendre
0 4
Fréjus St-Raphaël
4 دسامبر 2016 18:30
Le Cendre
0
4
Fréjus St-Raphaël

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P