مرحله مقدماتی
مرحله نهایی
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 00:00
Antoniano
- -
Ramón y Cajal
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 00:00
Atlético Porcuna
- -
Melilla CD
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 21:30
Tolosa
1 0
Pontellas
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 21:30
Becerril Campos
1 0
Urraca
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 21:30
FC Andorra
3 0
Andratx
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 22:30
Comillas
1 1
Barquereño
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 23:00
Fraga
0 1
Peña Azagresa
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 23:00
Melilla CD
1 0
Lobón
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
Antoniano
2 0
Atlético Porcuna
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
Ramón y Cajal
1 2
El Palmar
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
El Álamo
2 1
Pedroñeras
۲۲ آبان ۱۳۹۸
- 23:30
Intercity
3 0
Gran Tarajal
۲۰ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
یو دی لوگرونس
2 1
Marino de Luanco
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 18:00
Lealtad
0 1
کادیز
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 18:30
Coruxo
4 5
میراندس
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Real Jaén
3 1
آلاوز
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
اس دی لوگرونس
0 5
ایبار
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
L’Hospitalet
2 3
گرانادا
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Illueca
0 2
دپورتیوو لاکرونیا
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
Marbella
2 1
Guijuelo
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
Langreo
2 3
Ebro
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
Cacereño
1 0
آلکورکون
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
Socuéllamos
0 1
زاراگوزا
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
Portugalete
1 0
اکسترمادورا
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
Peña Sport
0 1
فونلابرادا
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
کاستیون
0 2
لاس پالماس
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 22:45
Tarazona
0 1
رایو وایکانو
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
Gimnástica Segoviana
0 2
الچه
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
Zamora
2 1
اسپورتینگ گیخون
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
Escobedo
2 0
مالاگا
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
Unionistas de Salamanca
1 0
اتلتیکو بلیرز
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:15
Hércules
0 1
Recreativo Huelva
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
Intercity
0 3
اتلتیک بیلبائو
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
کارتاخنا
4 1
Leioa
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
رئال مورسیا
1 0
راسینگ سانتاندر
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
FC Andorra
1 1
لگانس
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 00:00
Mensajero
0 3
تنریف
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:00
SS Reyes
2 0
کوردوبا
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
El Palmar
1 2
ختافه
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
Comillas
0 5
ویارئال
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
Tolosa
0 3
وایادولید
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
El Álamo
0 1
مایورکا
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
Bergantiños
0 1
سویا
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
Melilla
1 2
اوکام مورسیا
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
Badalona
3 1
اوویدو
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 20:30
Tudelano
0 1
آلباسته
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
Sestao River
1 1
لوگو
۲۷ آذر ۱۳۹۸
- 22:45
Barakaldo
0 0
Villarrubia
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
آموریبیتا
0 1
Badajoz
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Peña Deportiva
0 1
پونفرادینا
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Cultural Leonesa
3 0
Las Rozas
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Melilla CD
0 5
لوانته
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Peña Azagresa
0 2
سلتاویگو
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Antoniano
0 4
رئال بتیس
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 21:30
Lleida Esportiu
0 2
اسپانیول
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
رایو ماخاداهوندا
1 0
Racing Ferrol
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 22:30
Llagostera
0 1
Haro Deportivo
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
Laredo
0 1
هوئسکا
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
کورنیا
0 0
Orihuela
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
خیمناستیک
3 1
Olot
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:00
Tamaraceite
3 2
آلمریا
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
دپورتیوو لینارس
1 2
خیرونا
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
Lorca Deportiva
0 3
اوساسونا
۲۸ آذر ۱۳۹۸
- 23:30
Becerril Campos
0 8
رئال سوسیداد
۱۸ دی ۱۳۹۸
- 23:00
Pontevedra
0 2
ایبیزا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 14:30
Haro Deportivo
1 2
اوساسونا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 14:30
خیمناستیک
1 3
زاراگوزا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 14:30
اوکام مورسیا
2 3
میراندس
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 14:30
Zamora
0 1
مایورکا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 18:30
رئال مورسیا
0 4
لگانس
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 18:30
Portugalete
0 3
رئال بتیس
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 18:30
Ebro
1 0
پونفرادینا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 19:30
رایو ماخاداهوندا
1 1
تنریف
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 19:30
ایبیزا
1 1
آلباسته
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 20:00
Yeclano
1 2
الچه
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 20:30
Badajoz
2 1
لاس پالماس
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 21:30
Sestao River
0 4
اتلتیک بیلبائو
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 21:30
Badalona
2 0
ختافه
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 21:30
Cultural Leonesa
2 1
هوئسکا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 21:30
Recreativo Huelva
0 0
فونلابرادا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 21:30
کارتاخنا
2 4
خیرونا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 22:30
یو دی لوگرونس
1 1
کادیز
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 23:30
Tamaraceite
0 1
گرانادا
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 23:30
Marbella
1 1
وایادولید
۲۱ دی ۱۳۹۸
- 23:30
Orihuela
1 2
ویارئال
۲۲ دی ۱۳۹۸
- 14:30
Escobedo
0 5
سویا
۲۲ دی ۱۳۹۸
- 14:30
Cacereño
1 2
ایبار
۲۲ دی ۱۳۹۸
- 14:30
SS Reyes
0 2
اسپانیول
۲۲ دی ۱۳۹۸
- 14:30
Unionistas de Salamanca
1 1
دپورتیوو لاکرونیا
۲۲ دی ۱۳۹۸
- 18:30
Real Jaén
1 1
لوانته
۲۲ دی ۱۳۹۸
- 19:30
Barakaldo
0 2
رایو وایکانو
مرحله 1/16 نهائی
۱ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
زاراگوزا
3 1
مایورکا
۱ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
سویا
3 1
لوانته
۱ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
Recreativo Huelva
2 3
اوساسونا
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
ایبیزا
1 2
بارسلونا
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
الچه
1 1
اتلتیک بیلبائو
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
یو دی لوگرونس
0 1
والنسیا
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
Unionistas de Salamanca
1 3
رئال مادرید
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
Badalona
1 3
گرانادا
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
تنریف
2 1
وایادولید
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
خیرونا
0 3
ویارئال
۲ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
رئال سوسیداد
2 0
اسپانیول
۳ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
Ebro
0 1
لگانس
۳ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
میراندس
2 1
سلتاویگو
۳ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
Cultural Leonesa
2 1
اتلتیکو مادرید
۳ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
Badajoz
3 1
ایبار
۳ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
رایو وایکانو
2 2
رئال بتیس
مرحله 1/8 نهائی
۸ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
تنریف
3 3
اتلتیک بیلبائو
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
Cultural Leonesa
0 0
والنسیا
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
رایو وایکانو
0 2
ویارئال
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
Badajoz
2 3
گرانادا
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
زاراگوزا
0 4
رئال مادرید
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
رئال سوسیداد
3 1
اوساسونا
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
بارسلونا
5 0
لگانس
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
میراندس
3 1
سویا
مرحله 1/4 نهائی
۱۵ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
گرانادا
2 1
والنسیا
۱۶ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
میراندس
4 2
ویارئال
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
- 21:30
رئال مادرید
3 4
رئال سوسیداد
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
اتلتیک بیلبائو
1 0
بارسلونا
مرحله نیمه نهائی
۲۴ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
رئال سوسیداد
2 1
میراندس
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
میراندس
0 1
رئال سوسیداد
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
- 23:30
اتلتیک بیلبائو
1 0
گرانادا
۱۵ اسفند ۱۳۹۸
- 23:30
گرانادا
2 1
اتلتیک بیلبائو
فینال
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
- 00:00
اتلتیک بیلبائو
0 1
رئال سوسیداد

دیدگاهتان را بنویسید

رقابتهای باشگاهی

آفریقا
competition logo
جام ملتهای آفریقا
2021-2022
آلمان
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2015-2016
competition logo
دی اف بی پوکال
2020-2021
دی اف بی پوکال
2018-2019
competition logo
دی اف بی پوکال
2019-2020
دی اف بی پوکال
2017-2018
competition logo
دی اف بی پوکال
2021-2022
دی اف بی پوکال
2016-2017
سوپرکاپ آلمان
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ آلمان
2020-2021
اروپا
competition logo
لیگ ملتهای اروپا
2021-2022
اسپانیا
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2018-2019
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2017-2018
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2021-2022
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2020-2021
لالیگا اسپانیا
2018-2019
لالیگا اسپانیا
2017-2018
لالیگا اسپانیا
2016-2017
لالیگا اسپانیا
2015-2016
competition logo
لالیگا اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا اسپانیا
2020-2021
competition logo
لالیگا اسپانیا
2021-2022
competition logo
کوپا دل ری
2021-2022
کوپا دل ری
2018-2019
competition logo
کوپا دل ری
2019-2020
competition logo
کوپا دل ری
2020-2021
انگلستان
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2020-2021
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2015-2016
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2021-2022
ایتالیا
competition logo
سری آ ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری آ ایتالیا
2015-2016
سری آ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری آ ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری آ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری آ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سری آ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری بی ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری بی ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری بی ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری بی ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2021-2022
competition logo
کوپا ایتالیا
2021-2022
کوپا ایتالیا
2015-2016
competition logo
کوپا ایتالیا
2016-2017
competition logo
کوپا ایتالیا
2017-2018
competition logo
کوپا ایتالیا
2018-2019
competition logo
کوپا ایتالیا
2019-2020
competition logo
کوپا ایتالیا
2020-2021
ایران
competition logo
ایران
2019-2020
competition logo
ایران
2020-2021
برزیل
competition logo
سری آ برزیل
2021-2022
competition logo
سری آ برزیل
2020-2021
بلژیک
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2019-2020
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2020-2021
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2021-2022
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2018-2019
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2016-2017
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2017-2018
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2015-2016
ترکیه
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2018-2019
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2019-2020
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2021-2022
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2020-2021
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2017-2018
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2016-2017
جهان
competition logo
دوستانه ملی
2021-2022
روسیه
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2021-2022
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2020-2021
فرانسه
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2021-2022
لیگ 1 فرانسه
2017-2018
لیگ 1 فرانسه
2018-2019
لیگ 1 فرانسه
2016-2017
لیگ 1 فرانسه
2015-2016
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2021-2022
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2018-2019
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2017-2018
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2015-2016
competition logo
کاپ فرانسه
2021-2022
competition logo
کاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
کاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
کاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2016-2017
هلند
competition logo
اردیویسه هلند
2020-2021
competition logo
اردیویسه هلند
2019-2020
competition logo
اردیویسه هلند
2021-2022
competition logo
اردیویسه هلند
2015-2016
competition logo
اردیویسه هلند
2018-2019
competition logo
اردیویسه هلند
2016-2017
competition logo
اردیویسه هلند
2017-2018
پرتغال
competition logo
تاسا د پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا د پرتغال
2021-2022
competition logo
تاسا د پرتغال
2019-2020
competition logo
تاسا د پرتغال
2018-2019
competition logo
تاسا د پرتغال
2017-2018
competition logo
تاسا د پرتغال
2016-2017
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2016-2017
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2021-2022
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2018-2019
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2017-2018
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2015-2016

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P