مرحله مقدماتی
مرحله نهایی
انتخابی
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 23:00
Guía
0 1
Buñol
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 20:30
CF Rusadir
1 2
Rincón
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 21:00
AUGC Deportiva
0 3
Racing Murcia
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 21:30
Real Titánico
0 2
Anaitasuna
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 21:30
Racing Rioja
3 0
Colegios Diocesanos
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 21:30
Montañesa
0 1
Cantolagua
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 21:30
Cardassar
0 0
Épila
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 22:00
Tomares
3 0
Chinato
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 22:30
Miengo
0 1
Ribadumia
۲۱ آبان ۱۳۹۹
- 22:30
Móstoles CF
0 0
Marchamalo
دور اول
۳ دی ۱۳۹۹
- 21:30
Zamora
2 1
اس دی لوگرونس
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
Atlético Pulpileño
1 2
لوگو
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Marchamalo
2 3
هوئسکا
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Tomares
0 6
اوساسونا
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Cantolagua
0 5
وایادولید
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Sestao River
0 2
تنریف
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Portugalete
1 0
پونفرادینا
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 22:30
Ciudad de Lucena
0 3
سویا
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 22:30
Ourense CF
0 1
لگانس
۲۵ آذر ۱۳۹۹
- 23:00
CD Coria
2 3
اوویدو
۱۰ دی ۱۳۹۹
- 14:30
Poblense
1 2
Olot
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 17:45
Coruxo
0 4
مالاگا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 18:00
Lealtad
1 2
آلکورکون
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
بورگوس
2 0
FC Andorra
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
L’Hospitalet
1 4
آلمریا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
San Fernando CD
0 2
کاستیون
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
کوردوبا
1 0
آلباسته
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
Quintanar del Rey
1 2
اسپورتینگ گیخون
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:00
نومانسیا
4 1
Lorca Deportiva
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
آموریبیتا
1 0
یو دی لوگرونس
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Internacional de Madrid
0 3
دپورتیوو لینارس
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Racing Murcia
0 5
لوانته
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Cardassar
0 3
اتلتیکو مادرید
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Terrassa
2 4
والنسیا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Las Rozas
1 0
میراندس
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Gimnástica Torrelavega
0 2
زاراگوزا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Llagostera
0 1
اسپانیول
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Ibiza Islas Pitiusas
0 2
سابادل
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
اتلتیکو بلیرز
0 1
فونلابرادا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 22:00
رایو ماخاداهوندا
1 2
Yeclano
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 22:00
Guijuelo
0 1
مایورکا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 22:30
Marbella
1 0
Lleida Esportiu
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 23:00
Calahorra
0 1
La Nucía
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 23:30
Buñol
1 2
الچه
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 23:30
Rincón
0 2
آلاوز
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 23:30
Leioa
0 6
آلباسته
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 02:00
Marino
0 1
کورنیا
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
دپورتیوو لاکرونیا
1 0
El Ejido
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
Navalcarnero
1 0
Badajoz
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
ایبیزا
2 1
Compostela
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Cultural Leonesa
1 0
Villanovense
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Mutilvera
1 0
راسینگ سانتاندر
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Anaitasuna
1 2
ختافه
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Ribadumia
0 2
کادیز
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
San Juan
0 2
گرانادا
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Gimnástica Segoviana
0 2
خیرونا
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 21:30
Teruel
2 3
رایو وایکانو
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 22:00
Peña Deportiva
4 1
Tarazona
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 22:00
اوکام مورسیا
0 2
رئال بتیس
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 22:30
Varea
0 4
لاس پالماس
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 22:30
Pontevedra
2 1
کارتاخنا
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 22:45
آلکویانو
4 1
Laredo
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 23:00
اکسترمادورا
1 2
Socuéllamos
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 23:30
Racing Rioja
0 2
ایبار
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 23:30
Llanera
0 5
سلتاویگو
۳ دی ۱۳۹۹
- 21:00
Haro Deportivo
2 1
Linense
دور دوم
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 23:30
آلکویانو
2 1
هوئسکا
۱۶ دی ۱۳۹۹
- 19:30
ایبیزا
5 2
سلتاویگو
۱۶ دی ۱۳۹۹
- 19:30
کوردوبا
1 0
ختافه
۱۶ دی ۱۳۹۹
- 21:30
دپورتیوو لینارس
0 2
سویا
۱۶ دی ۱۳۹۹
- 21:30
Zamora
1 4
ویارئال
۱۶ دی ۱۳۹۹
- 23:30
Marbella
2 3
وایادولید
۱۶ دی ۱۳۹۹
- 23:30
آلکورکون
2 1
زاراگوزا
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 14:30
Portugalete
1 2
لوانته
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 14:30
La Nucía
0 1
الچه
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 14:30
نومانسیا
1 2
آلمریا
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 15:30
Socuéllamos
0 2
لگانس
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 19:30
Mutilvera
1 3
رئال بتیس
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 19:30
Cultural Leonesa
1 2
گرانادا
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 19:30
Navalcarnero
1 0
لاس پالماس
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 19:30
Haro Deportivo
1 3
رایو وایکانو
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 20:30
کورنیا
1 0
اتلتیکو مادرید
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 21:30
Olot
0 3
اوساسونا
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 21:30
دپورتیوو لاکرونیا
0 1
آلاوز
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 21:30
بورگوس
0 2
اسپانیول
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 22:30
کاستیون
0 2
تنریف
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 23:30
فونلابرادا
2 2
مایورکا
۱۷ دی ۱۳۹۹
- 23:30
مالاگا
1 0
اوویدو
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 21:30
Yeclano
1 4
والنسیا
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 21:30
Pontevedra
0 0
کادیز
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 21:30
آموریبیتا
0 1
اسپورتینگ گیخون
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 21:30
Peña Deportiva
0 0
سابادل
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 21:30
خیرونا
2 1
لوگو
۱۸ دی ۱۳۹۹
- 23:30
Las Rozas
3 4
ایبار
مرحله 1/16 نهائی
۲ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
کورنیا
0 2
بارسلونا
۲ بهمن ۱۳۹۹
- 21:30
ایبیزا
1 2
اتلتیک بیلبائو
۱ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
آلکویانو
2 1
رئال مادرید
۱ بهمن ۱۳۹۹
- 21:30
کوردوبا
0 2
رئال سوسیداد
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 20:30
تنریف
0 1
ویارئال
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 20:30
آلکورکون
0 2
والنسیا
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 18:30
اسپورتینگ گیخون
0 2
رئال بتیس
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 18:30
Navalcarnero
3 1
ایبار
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 14:30
اسپانیول
0 2
اوساسونا
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 14:30
مالاگا
1 2
گرانادا
۲۷ دی ۱۳۹۹
- 22:30
لگانس
0 1
سویا
۲۷ دی ۱۳۹۹
- 14:30
Peña Deportiva
1 4
وایادولید
۲۷ دی ۱۳۹۹
- 20:30
فونلابرادا
1 1
لوانته
۲۷ دی ۱۳۹۹
- 18:30
خیرونا
2 0
کادیز
۲۸ دی ۱۳۹۹
- 00:30
رایو وایکانو
2 0
الچه
۲۷ دی ۱۳۹۹
- 14:30
آلمریا
5 0
آلاوز
مرحله 1/8 نهائی
۹ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
آلکویانو
1 2
اتلتیک بیلبائو
۹ بهمن ۱۳۹۹
- 21:30
Navalcarnero
0 6
گرانادا
۸ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
آلمریا
0 0
اوساسونا
۸ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
رایو وایکانو
1 2
بارسلونا
۸ بهمن ۱۳۹۹
- 21:30
سویا
3 0
والنسیا
۷ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
رئال بتیس
3 1
رئال سوسیداد
۷ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
خیرونا
0 1
ویارئال
۷ بهمن ۱۳۹۹
- 21:30
وایادولید
2 4
لوانته
مرحله 1/4 نهائی
۱۶ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
رئال بتیس
1 1
اتلتیک بیلبائو
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
گرانادا
3 5
بارسلونا
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
- 21:30
لوانته
1 0
ویارئال
۱۴ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
آلمریا
0 1
سویا
مرحله نیمه نهایی
۲۳ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
اتلتیک بیلبائو
1 1
لوانته
۱۴ اسفند ۱۳۹۹
- 23:30
لوانته
1 2
اتلتیک بیلبائو
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
سویا
2 0
بارسلونا
۱۳ اسفند ۱۳۹۹
- 23:30
بارسلونا
3 0
سویا
فینال
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
- 00:00
اتلتیک بیلبائو
0 4
بارسلونا
P