تاسا د پرتغال

2020-2021
نمایش تمام صفحه
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ 00:15
خیل ویسنته
0 2
پورتو
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ 00:15
خیل ویسنته
0
2
پورتو
| Estádio Cidade de Barcelos | داور: Rui Costa
۸ بهمن ۱۳۹۹ 23:45
ماریتیمو
1 3
اشتوریل
۸ بهمن ۱۳۹۹ 23:45
ماریتیمو
1
3
اشتوریل
در وقتهای اضافه
| Estádio dos Barreiros | داور: Hélder Malheiro
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ 00:45
بنفیکا
3 0
بلننسس
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ 00:45
بنفیکا
3
0
بلننسس
| داور: João Pedro Pinheiro
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
براگا
2 1
سانتاکلارا
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
براگا
2
1
سانتاکلارا
| Estádio Municipal de Braga | داور: Nuno Miguel Serrano Almeida
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ 23:45
براگا
1 1
پورتو
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ 23:45
براگا
1
1
پورتو
| Estádio Municipal de Braga | داور: Luis Miguel Branco Godinho
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 23:45
پورتو
2 3
براگا
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 23:45
پورتو
2
3
براگا
| Estádio Do Dragão | داور: Artur Soares Dias
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ 23:45
اشتوریل
1 3
بنفیکا
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ 23:45
اشتوریل
1
3
بنفیکا
| Estádio António Coimbra da Mota | داور: Antonio Emanuel Carvalho Nobre
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ 23:45
بنفیکا
2 0
اشتوریل
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ 23:45
بنفیکا
2
0
اشتوریل
| داور: Helder Malheiro
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lourinhanense
0 3
União Santarém
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lourinhanense
0
3
União Santarém
| Estádio Municipal da Lourinhã
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Amares
0 1
Vianense
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Amares
0
1
Vianense
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Porto Cruz
1 4
Camacha
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Porto Cruz
1
4
Camacha
| Campo do Adelino Rodrigues
۵ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Berço
1 2
Vilaverdense
۵ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Berço
1
2
Vilaverdense
| Campo Gémeos Castro
۵ مهر ۱۳۹۹ 21:30
Bragança
0 1
Os Limianos
۵ مهر ۱۳۹۹ 21:30
Bragança
0
1
Os Limianos
| Estádio Municipal de Bragança
۵ مهر ۱۳۹۹ 21:30
Beira-Mar
1 0
Oliveira Hospital
۵ مهر ۱۳۹۹ 21:30
Beira-Mar
1
0
Oliveira Hospital
| Estádio Municipal de Aveiro
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Águia FC Vimioso
1 2
Mirandela
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Águia FC Vimioso
1
2
Mirandela
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal De Vimioso
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Maria da Fonte
1 2
Montalegre
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Maria da Fonte
1
2
Montalegre
| Estádio Moinhos Novos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Caçadores das Taipas
0 3
Fafe
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Caçadores das Taipas
0
3
Fafe
| Estádio do Montinho
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Cerveira
2 0
Brito
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Cerveira
2
0
Brito
| Estádio Municipal Rafael Pedreira
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pedras Rubras
2 1
Amarante
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pedras Rubras
2
1
Amarante
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal de Pedras Rubras
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vila Real
1 0
Mondinense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vila Real
1
0
Mondinense
در وقتهای اضافه
| Complexo Desportivo Monte Da Forca
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Trofense
0 0
Vila Meã
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Trofense
0
0
Vila Meã
پنالتی ها 1-0
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
AR São Martinho
2 0
Pevidem
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
AR São Martinho
2
0
Pevidem
در وقتهای اضافه
| Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Felgueiras 1932
3 0
آوس
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Felgueiras 1932
3
0
آوس
| Estádio Dr. Machado de Matos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Câmara de Lobos
2 1
Leça
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Câmara de Lobos
2
1
Leça
| Estádio Municipal de Camara de Lobos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
São João Ver
1 0
Lusitânia Lourosa
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
São João Ver
1
0
Lusitânia Lourosa
| Estádio Clube São João de Ver
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Canelas 2010
2 0
Foz
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Canelas 2010
2
0
Foz
| Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Gondomar
7 0
Sporting Mêda
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Gondomar
7
0
Sporting Mêda
| Estádio de São Miguel
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Coimbrões
1 2
Valadares Gaia
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Coimbrões
1
2
Valadares Gaia
| Parque Silva Matos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Paredes
1 0
Castro Daire
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Paredes
1
0
Castro Daire
| Cidade Desportiva De Paredes
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Santa Marta Penaguião
2 0
Cinfães
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Santa Marta Penaguião
2
0
Cinfães
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Calvão
0 1
Carapinheirense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Calvão
0
1
Carapinheirense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Anadia
2 0
Condeixa
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Anadia
2
0
Condeixa
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Ançã
3 1
Tocha
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Ançã
3
1
Tocha
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Ferreira de Aves
0 1
Sanjoanense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Ferreira de Aves
0
1
Sanjoanense
| Estádio do Montrangão
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Aguiar da Beira
1 4
Vila Cortez
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Aguiar da Beira
1
4
Vila Cortez
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Portalegrense
0 11
Marinhense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Portalegrense
0
11
Marinhense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Alcains
2 2
Vitória de Sernache
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Alcains
2
2
Vitória de Sernache
در وقتهای اضافه
| Estádio Trigueiros do Aragão
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
GRAP
2 1
Alqueidão da Serra
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
GRAP
2
1
Alqueidão da Serra
| Campo da Charneca dos Pousos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
União de Tomar
2 3
AD Portomosense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
União de Tomar
2
3
AD Portomosense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Crato
0 4
União de Leiria
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Crato
0
4
União de Leiria
| Estadio Armando Pequito
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Fátima
0 3
Oleiros
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Fátima
0
3
Oleiros
| Estádio Papa Francisco
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pêro Pinheiro
1 0
Praiense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pêro Pinheiro
1
0
Praiense
در وقتهای اضافه
| Parque de Jogos Pardal Monteiro
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Sacavenense
2 0
Sintrense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Sacavenense
2
0
Sintrense
| Campo do Sacavenense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Alverca
3 0
Guadalupe
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Alverca
3
0
Guadalupe
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pinhalnovense
2 0
Atlético CP
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pinhalnovense
2
0
Atlético CP
| Campo Santos Jorge
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Real
3 0
Lusitânia
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Real
3
0
Lusitânia
| Estádio do Real SC
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
FC Barreirense
3 0
Madalena
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
FC Barreirense
3
0
Madalena
| Campo da Verderena
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Fabril Barreiro
2 0
Rabo Peixe
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Fabril Barreiro
2
0
Rabo Peixe
| Estádio Alfredo da Silva
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Oriental Dragon
3 0
Fayal
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Oriental Dragon
3
0
Fayal
| Campo do Juncal
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lusitano Évora 1911
0 0
Moncarapachense
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lusitano Évora 1911
0
0
Moncarapachense
پنالتی ها 0-1
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Aljustrelense
1 0
Praia Milfontes
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Aljustrelense
1
0
Praia Milfontes
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal de Aljustrel
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vasco da Gama Vidigueira
1 2
Juventude Évora
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vasco da Gama Vidigueira
1
2
Juventude Évora
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal de Vidigueira
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lusitano FCV
0 0
Águias do Moradal
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lusitano FCV
0
0
Águias do Moradal
پنالتی ها 1-0
| Estádio dos Trambelos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Sertanense
1 0
Benfica Castelo Branco
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Sertanense
1
0
Benfica Castelo Branco
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Olhanense
0 2
Lusitano GC Évora
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Olhanense
0
2
Lusitano GC Évora
| Estádio José Arcanjo
۶ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Torreense
3 0
União Almeirim
۶ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Torreense
3
0
União Almeirim
| Campo Manuel Marques
۶ مهر ۱۳۹۹ 18:30
São Roque (Açores)
0 3
Estrela
۶ مهر ۱۳۹۹ 18:30
São Roque (Açores)
0
3
Estrela
۶ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Ideal
4 0
Vale Formoso
۶ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Ideal
4
0
Vale Formoso
| Campo Municipal da Ribeira Grande
۱۴ مهر ۱۳۹۹ 16:30
Moura
2 0
Culatrense
۱۴ مهر ۱۳۹۹ 16:30
Moura
2
0
Culatrense
| Estádio do Moura Atlético Clube
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 22:00
Fazendense
0 2
۱º Dezembro
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 22:00
Fazendense
0
2
۱º Dezembro
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 22:30
یونیائو مادیرا
0 5
Tirsense
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 22:30
یونیائو مادیرا
0
5
Tirsense
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 23:15
Ferreiras
2 2
Louletano
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 23:15
Ferreiras
2
2
Louletano
در وقتهای اضافه
| Estádio da Nora
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 23:30
União Ericeirense
0 3
Loures
۱۶ مهر ۱۳۹۹ 23:30
União Ericeirense
0
3
Loures
| Estádio Municipal de Mafra
۲۱ آبان ۱۳۹۹ 18:30
Pedras Rubras
2 3
Salgueiros
۲۱ آبان ۱۳۹۹ 18:30
Pedras Rubras
2
3
Salgueiros
| Estádio Municipal de Pedras Rubras
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 13:30
Sertanense
0 4
اشتوریل
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 13:30
Sertanense
0
4
اشتوریل
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 16:30
Caldas
1 1
SC Covilha
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 16:30
Caldas
1
1
SC Covilha
در وقتهای اضافه
| Campo da Mata
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 17:30
اوارنس
1 2
Oriental Dragon
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 17:30
اوارنس
1
2
Oriental Dragon
در وقتهای اضافه
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vidago
1 5
Vilafranquense
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vidago
1
5
Vilafranquense
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 17:30
اونیاو مونتمور
0 2
فیرنزه
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 17:30
اونیاو مونتمور
0
2
فیرنزه
| Estádio 1º de Maio
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Fontinhas
1 0
Mafra
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Fontinhas
1
0
Mafra
| Estádio Municipal da Praia da Vitória
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Lagos
1 3
Penafiel
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Lagos
1
3
Penafiel
| Estádio Municipal Fernando Cabrita
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 20:30
Estrela
2 0
Lusitano FCV
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 20:30
Estrela
2
0
Lusitano FCV
| Estádio Nacional
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 13:30
Juventude Évora
1 3
آکادمیکا
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 13:30
Juventude Évora
1
3
آکادمیکا
| Estádio Sanches de Miranda
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Sanjoanense
0 0
Canelas 2010
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Sanjoanense
0
0
Canelas 2010
پنالتی ها 1-0
| Estádio Conde Dias Garcia
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
AD Portomosense
0 3
Real
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
AD Portomosense
0
3
Real
| Parque de Jogos de Porto de Mós
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Monção
2 0
FC Barreirense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Monção
2
0
FC Barreirense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
GRAP
1 4
Cova De Piedade
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
GRAP
1
4
Cova De Piedade
| Campo da Charneca dos Pousos
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pêro Pinheiro
0 1
Fafe
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Pêro Pinheiro
0
1
Fafe
| Parque de Jogos Pardal Monteiro
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Câmara de Lobos
0 2
Vizela
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Câmara de Lobos
0
2
Vizela
| Estádio Municipal de Camara de Lobos
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Espinho
1 0
چاوس
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Espinho
1
0
چاوس
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Montalegre
3 1
Vila Cortez
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Montalegre
3
1
Vila Cortez
| Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vitória de Sernache
0 2
Fabril Barreiro
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vitória de Sernache
0
2
Fabril Barreiro
| Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Carapinheirense
0 2
Pinhalnovense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Carapinheirense
0
2
Pinhalnovense
| Complexo Desportivo São Pedro
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vianense
0 1
Vilar de Perdizes
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vianense
0
1
Vilar de Perdizes
| Estádio Dr. José de Matos
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Loures
0 2
Gondomar
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Loures
0
2
Gondomar
| Campo de Jogos José Silva Faria
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
۱º Dezembro
1 2
União de Leiria
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
۱º Dezembro
1
2
União de Leiria
| Campo Conde de Sucena
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Amora
1 0
Ferreiras
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Amora
1
0
Ferreiras
| Estádio da Medideira
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vila Real
2 3
Casa Pia
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Vila Real
2
3
Casa Pia
| Complexo Desportivo Monte Da Forca
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Santa Marta Penaguião
1 2
Leixoes
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Santa Marta Penaguião
1
2
Leixoes
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Ançã
2 2
Sacavenense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Ançã
2
2
Sacavenense
در وقتهای اضافه
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
AR São Martinho
1 2
Paredes
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
AR São Martinho
1
2
Paredes
| Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Moncarapachense
1 2
Anadia
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Moncarapachense
1
2
Anadia
| Estádio da Torrinha
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Cerveira
0 2
Oriental Lisboa
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Cerveira
0
2
Oriental Lisboa
| Estádio Municipal Rafael Pedreira
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
São João Ver
0 1
Marinhense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
São João Ver
0
1
Marinhense
| Estádio Clube São João de Ver
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Os Limianos
2 1
Aljustrelense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Os Limianos
2
1
Aljustrelense
| Estádio Municipal da Coutada
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Oleiros
3 2
Mirandela
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Oleiros
3
2
Mirandela
| Estádio Municipal de Oleiros
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Trofense
4 2
Águeda
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Trofense
4
2
Águeda
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
União Idanhense
0 8
Torreense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
União Idanhense
0
8
Torreense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Moura
0 3
Beira-Mar
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Moura
0
3
Beira-Mar
| Estádio do Moura Atlético Clube
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lusitano GC Évora
2 1
Mortágua
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Lusitano GC Évora
2
1
Mortágua
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal de Vendas Novas
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Estudantes Africanos
0 5
آروکا
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Estudantes Africanos
0
5
آروکا
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
سسیمبرا
1 4
Oliveirense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
سسیمبرا
1
4
Oliveirense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Ideal
0 0
Merelinense
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 18:30
Ideal
0
0
Merelinense
پنالتی ها 0-1
| Campo Municipal da Ribeira Grande
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
Alverca
2 1
Camacha
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
Alverca
2
1
Camacha
| Complexo Desportivo FC Alverca
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Tirsense
2 3
Olímpico do Montijo
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 17:30
Tirsense
2
3
Olímpico do Montijo
| Estádio Abel Alves de Figueiredo
۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
Vilaverdense
1 1
Lourinhanense
۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
Vilaverdense
1
1
Lourinhanense
در وقتهای اضافه
| Campo Cruz Do Reguengo
۷ آبان ۱۳۹۹ 18:30
Rebordelo
1 3
Varzim
۷ آبان ۱۳۹۹ 18:30
Rebordelo
1
3
Varzim
۷ آبان ۱۳۹۹ 18:30
Felgueiras 1932
2 1
Valadares Gaia
۷ آبان ۱۳۹۹ 18:30
Felgueiras 1932
2
1
Valadares Gaia
| Estádio Dr. Machado de Matos
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:30
ویتوریا ستوبال
0 1
Academico Viseu
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:30
ویتوریا ستوبال
0
1
Academico Viseu
| Estádio do Bonfim
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:30
Vilafranquense
2 1
Sanjoanense
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:30
Vilafranquense
2
1
Sanjoanense
| Estádio Municipal de Rio Maior
۳۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
Oleiros
0 0
خیل ویسنته
۳۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
Oleiros
0
0
خیل ویسنته
پنالتی ها 0-1
| Estádio Municipal de Oleiros
۳۰ آبان ۱۳۹۹ 21:00
فیرنزه
0 1
Amora
۳۰ آبان ۱۳۹۹ 21:00
فیرنزه
0
1
Amora
| Estádio Marcolino de Castro
۱ آذر ۱۳۹۹ 00:30
União de Leiria
1 0
پورتیموننزه
۱ آذر ۱۳۹۹ 00:30
União de Leiria
1
0
پورتیموننزه
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
۱ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Oriental Dragon
0 0
Leixoes
۱ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Oriental Dragon
0
0
Leixoes
پنالتی ها 0-1
| Campo do Juncal
۱ آذر ۱۳۹۹ 14:45
Oriental Lisboa
0 3
فامالیسائو
۱ آذر ۱۳۹۹ 14:45
Oriental Lisboa
0
3
فامالیسائو
| Campo Engenheiro Carlos Salema
۱ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Montalegre
2 3
Academico Viseu
۱ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Montalegre
2
3
Academico Viseu
| Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Fabril Barreiro
0 2
پورتو
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Fabril Barreiro
0
2
پورتو
| Estádio Alfredo da Silva
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:30
Marinhense
1 1
Cova De Piedade
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:30
Marinhense
1
1
Cova De Piedade
در وقتهای اضافه
۱ آذر ۱۳۹۹ 20:00
آروکا
0 0
ویتوریا گیمارش
۱ آذر ۱۳۹۹ 20:00
آروکا
0
0
ویتوریا گیمارش
پنالتی ها 0-1
| Estádio Municipal de Arouca
۱ آذر ۱۳۹۹ 23:00
Trofense
1 2
براگا
۱ آذر ۱۳۹۹ 23:00
Trofense
1
2
براگا
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
۲ آذر ۱۳۹۹ 00:45
Paredes
0 1
بنفیکا
۲ آذر ۱۳۹۹ 00:45
Paredes
0
1
بنفیکا
| Cidade Desportiva De Paredes
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Felgueiras 1932
0 1
توندلا
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Felgueiras 1932
0
1
توندلا
| Estádio Dr. Machado de Matos
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Vilaverdense
2 3
Olímpico do Montijo
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Vilaverdense
2
3
Olímpico do Montijo
| Campo Cruz Do Reguengo
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Anadia
2 1
Pinhalnovense
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Anadia
2
1
Pinhalnovense
| Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Espinho
2 1
Gondomar
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Espinho
2
1
Gondomar
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Os Limianos
1 2
Fontinhas
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Os Limianos
1
2
Fontinhas
| Estádio do Cruzeiro
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Torreense
2 0
Alverca
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Torreense
2
0
Alverca
| Campo Manuel Marques
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Fafe
5 1
Vilar de Perdizes
۲ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Fafe
5
1
Vilar de Perdizes
| Parque Municipal dos Desportos
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Monção
1 2
ریوآوه
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Monção
1
2
ریوآوه
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Beira-Mar
1 3
سانتاکلارا
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Beira-Mar
1
3
سانتاکلارا
| Estádio Municipal de Aveiro
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Merelinense
0 1
موریرنزه
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Merelinense
0
1
موریرنزه
| Estádio João Soares Vieira
۲ آذر ۱۳۹۹ 20:45
Oliveirense
0 4
پاکوش فریرا
۲ آذر ۱۳۹۹ 20:45
Oliveirense
0
4
پاکوش فریرا
| Estádio Carlos Osório
۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
Vizela
0 1
بوآویستا
۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
Vizela
0
1
بوآویستا
| Estádio Do Vizela
۳ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Salgueiros
2 1
SC Covilha
۳ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Salgueiros
2
1
SC Covilha
| Complexo Desportivo de Campanhã
۳ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Penafiel
2 3
ماریتیمو
۳ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Penafiel
2
3
ماریتیمو
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal 25 de Abril
۳ آذر ۱۳۹۹ 20:15
Real
0 2
بلننسس
۳ آذر ۱۳۹۹ 20:15
Real
0
2
بلننسس
| Estádio do Real SC
۳ آذر ۱۳۹۹ 23:00
آکادمیکا
1 0
Varzim
۳ آذر ۱۳۹۹ 23:00
آکادمیکا
1
0
Varzim
| Estádio EFAPEL
۴ آذر ۱۳۹۹ 00:45
Sacavenense
1 7
اسپورتینگ لیسبون
۴ آذر ۱۳۹۹ 00:45
Sacavenense
1
7
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio Nacional
۵ آذر ۱۳۹۹ 13:30
Casa Pia
2 3
ناسیونال
۵ آذر ۱۳۹۹ 13:30
Casa Pia
2
3
ناسیونال
در وقتهای اضافه
| Estádio Pina Manique
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Estrela
2 0
فارنسی
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 18:00
Estrela
2
0
فارنسی
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 18:30
اشتوریل
5 0
Lusitano GC Évora
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 18:30
اشتوریل
5
0
Lusitano GC Évora
| Estádio António Coimbra da Mota
۳ دی ۱۳۹۹ 23:30
ناسیونال
3 1
Leixoes
۳ دی ۱۳۹۹ 23:30
ناسیونال
3
1
Leixoes
| Estádio da Madeira
۲۱ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Academico Viseu
3 0
آکادمیکا
۲۱ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Academico Viseu
3
0
آکادمیکا
| Estádio Municipal do Fontelo
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 00:45
اسپورتینگ لیسبون
3 0
پاکوش فریرا
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 00:45
اسپورتینگ لیسبون
3
0
پاکوش فریرا
| Estádio José Alvalade
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 15:30
Fontinhas
1 1
Fafe
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 15:30
Fontinhas
1
1
Fafe
در وقتهای اضافه
| Campo Municipal Dr. Durval Monteiro
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:30
ریوآوه
2 1
فامالیسائو
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:30
ریوآوه
2
1
فامالیسائو
| Estádio do Rio Ave Futebol Clube
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 00:30
اشتوریل
2 1
بوآویستا
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 00:30
اشتوریل
2
1
بوآویستا
| Estádio António Coimbra da Mota
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Cova De Piedade
2 3
موریرنزه
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Cova De Piedade
2
3
موریرنزه
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal José Martins Vieira
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 17:30
ویتوریا گیمارش
0 1
سانتاکلارا
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 17:30
ویتوریا گیمارش
0
1
سانتاکلارا
| Estádio Dom Afonso Henriques
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 22:00
پورتو
2 1
توندلا
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 22:00
پورتو
2
1
توندلا
| Estádio Do Dragão
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 00:00
بنفیکا
5 0
Vilafranquense
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 00:00
بنفیکا
5
0
Vilafranquense
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Torreense
1 0
Amora
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 14:30
Torreense
1
0
Amora
| Campo Manuel Marques
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Anadia
0 1
Estrela
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 17:30
Anadia
0
1
Estrela
| Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 23:45
Olímpico do Montijo
0 7
براگا
۲۴ آذر ۱۳۹۹ 23:45
Olímpico do Montijo
0
7
براگا
| Estádio Nacional
۳ دی ۱۳۹۹ 14:30
ماریتیمو
2 1
Salgueiros
۳ دی ۱۳۹۹ 14:30
ماریتیمو
2
1
Salgueiros
در وقتهای اضافه
| Estádio do Centro Desportivo da Madeira
۳ دی ۱۳۹۹ 19:30
União de Leiria
0 3
خیل ویسنته
۳ دی ۱۳۹۹ 19:30
União de Leiria
0
3
خیل ویسنته
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
۳ دی ۱۳۹۹ 22:30
بلننسس
3 0
Espinho
۳ دی ۱۳۹۹ 22:30
بلننسس
3
0
Espinho
در وقتهای اضافه
| Estádio Nacional
۲۶ دی ۱۳۹۹ 00:00
خیل ویسنته
3 2
Academico Viseu
۲۶ دی ۱۳۹۹ 00:00
خیل ویسنته
3
2
Academico Viseu
در وقتهای اضافه
| Estádio Cidade de Barcelos
۲۳ دی ۱۳۹۹ 00:45
ماریتیمو
2 0
اسپورتینگ لیسبون
۲۳ دی ۱۳۹۹ 00:45
ماریتیمو
2
0
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio dos Barreiros
۲۳ دی ۱۳۹۹ 17:30
ریوآوه
1 2
اشتوریل
۲۳ دی ۱۳۹۹ 17:30
ریوآوه
1
2
اشتوریل
| Estádio do Rio Ave Futebol Clube
۲۳ دی ۱۳۹۹ 20:30
موریرنزه
1 2
سانتاکلارا
۲۳ دی ۱۳۹۹ 20:30
موریرنزه
1
2
سانتاکلارا
| Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
۲۳ دی ۱۳۹۹ 21:30
ناسیونال
2 4
پورتو
۲۳ دی ۱۳۹۹ 21:30
ناسیونال
2
4
پورتو
در وقتهای اضافه
| Estádio da Madeira
۲۴ دی ۱۳۹۹ 00:45
Estrela
0 4
بنفیکا
۲۴ دی ۱۳۹۹ 00:45
Estrela
0
4
بنفیکا
۲۴ دی ۱۳۹۹ 19:00
براگا
5 0
Torreense
۲۴ دی ۱۳۹۹ 19:00
براگا
5
0
Torreense
| Estádio Municipal de Braga
۲۵ دی ۱۳۹۹ 17:30
Fafe
2 3
بلننسس
۲۵ دی ۱۳۹۹ 17:30
Fafe
2
3
بلننسس
در وقتهای اضافه
| Parque Municipal dos Desportos

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P