efl
| | | | | | | | | |

بیانیه لیگ برتر و EFL در مورد بازگشت رقابتها پس از کروناویروس

لیگ های برتر ، EFL ، FA و FSA بیانیه مشترکی را منتشر کردند مبنی بر اینکه هیچ پاسخ سریعی درباره بازگشت فوتبال وجود ندارد. در ابتدا فوتبال به دلیل شیوع ابر ویروس تا 3 آوریل به حالت تعلیق درآمد. اما به دلیل شدت بیماری همه گیر، این سیستم تعلیق تا 30 آوریل به تعویق افتاد.

در بیانیه مشترک آمده است:

“ویروس کرونا موسوم به COVID-19 یک زمان بسیار چالش برانگیز و نامشخص را برای همه ارائه کرده است و افکار ما با همه کسانی است که به طور مستقیم تحت تأثیر این بیماری قرار دارند. پیام دولت روشن است: در خانه بمانید، از NHS محافظت کنید، جان خود را نجات دهید.”

“همه ما متعهد هستیم که به بازی ای که دوست داریم بپردازیم، اما تنها در صورت انجام قرنطینه زندگیمان ایمن است. در میان عدم قطعیت فعلی، هواداران به طور قابل توجهی سوالاتی مربوط به فصل و باشگاه هایی که آنها دنبال می کنند، خواهند داشت و هیچ پاسخ سریع و قطعی در مورد چگونگی و زمان بازگشت ما به آنچه در گذشته عادی بود، وجود ندارد.”

“اتحادیه حامیان فوتبال (FSA)، لیگ برتر، EFL و FA می خواهند مجدداً تأكید كنند كه باشگاه ها و هواداران آنها نقش اساسی در حمایت از راهنمایی های دولت و تضمین قدرت و همبستگی جامعه دارند. در حالی كه فوتبال وجود ندارد، ورزش هنوز هم می تواند نقش خود را ایفا کند.”

“باشگاه ها و پرسنل آنها، هواداران و داوطلبانی که از نیازمندان در شهرها و شهرهای محلی خود حمایت می کنند، با شکوه عمل کرده اند و قهرمانان واقعی هستند.”

“هواداران می توانند با هماهنگی با باشگاه های لیگ برتر و EFL به طور گسترده پشتیبانی از جامعه و بیماران را انجام دهند، از جمله ارائه تسهیلات برای استفاده پزشکی و اسکان برای کارمندان NHS و نگهداری از آسیب پذیرترین اعضای جامعه.”

“بسیاری از گروه های هوادار در سراسر کشور نشان داده اند که چقدر آنها با ارزش هستند. ما فعالیت طرفداران رسمی را دیده ایم که ده ها هزار پوند در جوامع محلی خود جمع می کنند، به تجمع های غذایی محلی، ارائه بسته های مراقبت و به کارمندان NHS کمک می کنند.”

“کار باشگاه ها، کارمندان، داوطلبان و هواداران در حال تغییر است. FSA، لیگ برتر، EFL و FA همه باشگاه ها و گروه های هوادار را ترغیب می کنند که در این زمان دشوار در تماس باشند و در صورت امکان از یکدیگر در نگهداری از جامعه خود حمایت کنند. ما همچنین از آن هواداران فوتبال که افراد اصلی هستند و کسانی که حمایت خود را به صورت داوطلبانه ارائه داده اند، قدردانی می کنیم.”

این بیانیه افزود:

“ما از طرفداران در سراسر کشور می خواهیم كه توصیه های جاری دولت را دنبال كنند تا بهترین فرصت را برای همه فراهم كنند و بتوانیم طرفداران و جوامع را ایمن نگه داریم.”

“همچنین توجه داشته باشید كه هرگونه ارتباط رسمی از طرف دولت و مسئولان درباره فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.”

“با توجه به شرایطی که به طور مرتب در حال تغییر است ، لیگ برتر، EFL و FA همچنان به FSA مشاوره می دهند و هواداران را در مورد پیشرفت های انجام شده در اسرع وقت باخبر می سازند.”

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید