پیش بازی بایرلورکوزن و بوروسیا مونش گلادباخ

پیش بازی بایرلورکوزن و بوروسیا مونش گلادباخ

فوتبال۷۲۴– در این هفته از مسابقات بوندس لیگا دو تیم بایرلورکوزن و بوروسیا مونش گلادباخ به مصاف هم می روند. نگاهی می اندازیم به آمار و ارقام دو تیم قبل از این بازی در پیش بازی بایرلورکوزن و بوروسیا مونش گلادباخ.

مونشن گلادباخ ۶ بازی از ۸ بازی اخیر بوندسلیگا در مقابل بایرلورکوزن (۲باخت) را با پیروزی به پایان رسانده است. بوروسیا پیش از این از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۱۰، ۲۶ مسابقه بدون پیروزی مقابل ورکسلف برگزار کرده بود.

بایر ۰۴ لورکوزن هر ۳ بازی اخیر بوندس لیگا برابر بوروسیا مونشن گلادباخ را از دست داده است. آنها آخرین بار در سالهای ۱۹۸۰ و ۱۹۸۱ ۴ بازی پشت سر هم را مقابل این تیم از دست داده بودند.

بایر لورکوزن هر دو بازی دی اف بی پوکال خود را در مونشن گلادباخ ۲۰۱۷/۱۸ (۱-۰) و ۲۰۱۸/۱۹ (۵-۰) برنده شده است. در تمام رقابت ها، ورکسلف در سه مسابقه از ۴ مسابقه آخر خود در بروسیا-پارک (۱باخت) موفق به پیروزی شده است.

بوروسیا مونشن گلادباخ در چهار بازی اخیر خود در بوندس لیگا سه پیروزی کسب کرده است (همچنین شکست ۲-۱ مقابل دورتموند).

بوروسیا مونشن گلادباخ و آگسبورگ تنها تیم هایی هستند که موفق به ثبت کلین‌شیت در بوندس لیگا در این سال شده‌اند.

رامی بنسبایینی گلادباخ در ۱۲ بازی اخیر بوندسلیگائی برای کره‌اسب‌ها روی ۶ گل تاثیر داشته است (۵ گل ، ۱ پاس). او قبلاً از ۱۰۱ بازی در لیگ ۱ فرانسه با مونت پلیه و رنس (۴؛ ۳ گل ، ۱ پاس) بهترین نتیجه را کسب کرده است.

۲۲ امتیاز از ۹ مسابقه ابتدایی آنها نشان دهنده امتیازات برتر لورکوزن در این فصل از بوندسلیگا است. ورکسلف در ۹ بازی خود در فصل ۱۹۹۹/۲۰۰۰ ۲۶ گل به ثمر رسانده است .این بهترین رکورد لورکوزن است.

بایر لورکوزن در این فصل از ۱۳ بازی خارج از خانه بوندسلیگا موفق به ۸ برد شده است (۱مساوی ، ۴باخت). آنها ۲۵ امتیاز از این بازی‌ها کسب کرده اند(همانند لایپزیگ) -فقط بایرن فاصله بیشتری از آنها گرفته است (۲۹).

کای هاورتز در ۱۰ بازی آخر خود بر روی ۱۳ گل تاثیر ‌مستقیم داشته است. او در هر ۵ بازی اخیر (حداقل ۴ گل، ۳ پاس گل) حداقل یک گل داشته است.

پیتر بوژ، سرمربی لورکوزن در هر بازی بوندسلیگا در سال ۲۰۱۹/۲۰ میانگین ۱.۹۵ امتیاز را کسب کرده است. فقط ساشا لواندوفسکی از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ (۱.۹۸) به طور میانگین امتیاز بیشتری در هر بازی به دست آورده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P